ParaMag

3 strašidelné příběhy únosů dětí, z nichž ti přeběhne mráz po zádech

 Rychlé zprávy

3 strašidelné příběhy únosů dětí, z nichž ti přeběhne mráz po zádech

3 strašidelné příběhy únosů dětí, z nichž ti přeběhne mráz po zádech
Září 08
17:39 2014

Tyto tři skutečné příběhy o unesených dětech ti nedají spát. Případy nebyly nikdy uzavřeny …

1. Zmizení Elsie z Chicaga

Creepy-Doll-Island-7

V srpnu 1911 se šlo 5-leté děvčátko jménem Elsie podívat svoji tetu, která bývala jen jeden blok od jejího domu. O několik hodin později její rodiče zavolali policii, protože zjistili, že Elsie k tetě nepřišla. Policie začala po holčičce pátrat a začala ověřovat fámy, které hovořily o tom, že Elsie měli ukrást potulní cikáni. Proto policisté prohledali každé místo v okruhu 160 kilometrů, kde se cikáni pohybovali. Po holčičce však nebylo nikde ani stopy.

O dva dny později dělníci hrozný objev našly v odvodňovacím kanálu – tělo holčičky plavalo na vodě. Byla to Elsie. Lékaři zjistili, že holčička nezemřela na následky utonutí, ale že bylo zadušené a na tváři mělo řezné rány. Vyšetřovatelé proto začali hledat vraha malé Elsie, ale její vražda nebyla nikdy vyřešena.

2. Ztracená Morgan
creep_dolls_29

Příběh zmizení Morgana Nicka je pořádnou záhadou. V červnový večer v roce 1995 se 6-letá Morgan hrála venku s kamarády jen 45 metrů od místa, kde seděla její máma a dávala na ni pozor. Stačila jen chvilka její nepozornosti a Morgan nebylo. Když se totiž děti vraceli ke svým maminkám, holčička mezi nimi nebyla.

Podle svědků pozoroval hrající si děti podivný muž a některé z dětí uvedly, že muž mluvil s Morgan. Následně mnozí viděli z parkoviště odjíždět červený pick-up zhruba v té době, kdy Morgan zmizela. Od zmizení děvčátka uběhlo již téměř dvacet let a stále se po něm pátrá. Její matka dokonce založila nadaci, která pomáhá rodinám se ztracenými dětmi.

3. Našli jen zohavené tělo …
creepy_vintage_halloween_costumes_04

Masego Kgomo byla jihoafrická školačka, která zmizela na Silvestra v roce 2009 O devět dní později se našlo jen zohavené tělo, které bylo ukryté mezi listím ve čtvrti, v níž zmizela. Z její vraždy bylo obviněno pět podezřelých. Pro nedostatek důkazů však zůstal nakonec jen jeden podezřelý. Celý případ vyvolal masivní protesty, během nichž byly vypáleny domy dvou z podezřelých. Protestující byli totiž pobouřeni z brutálního způsobu, jakým bylo děvčátko zavražděno.

Děvčátko bylo prý uneseno a zaživa znetvořené takzvaným “Sangoma”, což je něco takového, jako šaman. Její orgány měly být použity k výrobě léčivých přípravků. Obviněný muž byl usvědčen a odsouzen na doživotí, ale nakonec byl pro nedostatek důkazů propuštěn.

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Ahoj. Obecná rada není těžká: stíny zahání světlo. Tedy: udržuj si doma světlo, čisto, pořádek....

Zdravím. Nejdříve bych se chtěl zeptat. Říkáš, že je to muž, viděla jsi obličej? Dále...

Zdravím, už jsem to u nějakého příspěvku psal, ale opakování je matka moudrosti. Ano, při...

Statistiky

  • 2
  • 53
  • 152
  • 13 227 707
  • 1 334
  • 670