ParaMag.eu

5 hřbitovů, s nimiž se spojují pořádně strašidelné příběhy!

5 hřbitovů, s nimiž se spojují pořádně strašidelné příběhy!

5 hřbitovů, s nimiž se spojují pořádně strašidelné příběhy!
Září 08
21:28 2014

Hřbitovy jsou místa se zvláštní atmosférou a po setmění v nás vyvolávají tak trochu strach. Pomyšlení na to, že se nacházíš na místě, na kterém leží stovky mrtvých není nejpříjemnější. Prohlédni si pět strašidelných příběhů, které se vážou ke skutečně existujícím hřbitovům …

1. Hřbitov v Gettysburgu – Gettysburg je místo, na kterém došlo během občanské války v Americe k největším bojům. Na hřbitově, který zde po bojích vznikl, údajně dodnes lidé vídají bosého muže v uniformě, který se tam prochází.

desktop-1409846832-640x853

2. Greyfriars Kirkyard ve skotském Edinburghu je známý svou budovou Černého mauzolea. V okolí této budovy mnozí lidé viděli podivné přízraky a často se prý stalo, že setkání s takovým něčím nedopadlo pro návštěvníky hřbitova nejlépe. Přízraky hřbitovu totiž napadli více návštěvníků, způsobili jim škrábance, modřiny a dokonce i zlomeniny.

cintorin-640x640

3. Le Recoleta je hřbitov v argentinském Buenos Aires a spojuje se s ním strašidelná historka. Má tu strašit duch děvčátka jménem Rufina Cambeceres, která zde byla pohřbena zaživa poté, co ji lékař nesprávně prohlásil za mrtvou. Každou noc chodí její duch kolem hrobů, aby se ujistila, že nikoho z pohřbených nepostihne stejný osud jako ji.

cintorin-1-640x426

4. Hřbitov v Douglas County v Kansasu je znám jako jedna ze sedmi pekelných bran. Jeho součástí je tento strašidelný kostel, který je opředen několika legendami. Mimo jiné se o něm říká, že je místem, na kterém se narodil syn samotného Satana.

desktop-1409846808-640x423

5. Hřbitov Highgate v severním Londýně je známý tím, že jsou zde pohřbeni Karl Marx a Charles Dickens, ale kromě toho je podle legendy domovem upíra z Highgate. Říká se, že v sedmdesátých letech tento upír řádil v lesích, které obklopují tento hřbitov. Prý tam na svých obětech zkoušel rituály z černé magie.

desktop-1409846814-640x480

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

PK

O lesu Bor připravuji samostatný web – https://www.lesbor.cz. Pokud by někdo chtěl dát zpětnou vazbu, [...]

Neváhali jsme záhadu malinko rozkrýt, co nás nakonec potkalo, a že se v lese opravdu [...]

Člověk už od nepaměti touží po magické schopnosti být neviditelným před očima jiných. V [...]

Statistiky

  • 1
  • 132
  • 185
  • 12 915 058
  • 1 302
  • 647