ParaMag

5 nejbláznivějších záhad a konspiračních teorií

 Rychlé zprávy

5 nejbláznivějších záhad a konspiračních teorií

5 nejbláznivějších záhad a konspiračních teorií
Květen 23
11:58 2014

Možná i vy jste na internetu natrefili na různé záhady, podivné fotografie, videa, či konspirační teorie, které vám vykouzlily úsměv na rtech, případně jste si zaťukali na čelo, jak tomu může někdo věřit. Stačí pár faktů, a z bláznivé myšlenky se rázem stane nová konspirační teorie nebo záhada. V dnešním světě není nic nemožné…

511. Ochraňuje Obamu reptilián?
V březnu 2013 se ve Washingtonu konala konference AIPAC, která je zaměřena na americko-izraelské vztahy. Během proslovu amerického prezidenta Baracka Obamy se do záběru kamer dostal i bezpečnostní agent, který z profilu mnoha lidem připomínal nějakou mimozemskou bytost. Mezi příznivci konspiračních teorií se nejvíce mluvilo o reptiliánovi, který ve skutečnosti Obamu nechránil, ale se s ním telepaticky spojil, aby mu diktoval, co má mluvit. Kdo jsou reptiliáni? Je to údajná rasa mimozemšťanů, kteří vzhledem připomínají kombinaci člověka a ještěra. Jejich kůže je zčásti hladká a zčásti šupinatá. Reptiliáni mají podle různých teorií manipulovat s naší společností prostřednictvím mocných lidí. Podle ufologických teorií reptiliáni údajně přebývají ve své původní podobě pod zemí, kde čekají na příležitost k ovládnutí celé planety Země.

Přímluvu můžete vidět v TOMTO videu.

522. V Číně objevili kostru draka
Draci jsou jedním ze symbolů Číny, a proto není divu, že právě v “říši středu” byla objevena kostra tvora, který nápadně připomíná právě draka. Kostru v provincii Shandong našel místní rybář, který to oznámil čínským úřadům. Podlouhlý skelet měří na délku 3,5 metru a skládá se ze 153 obratlů. Nalezený tvor se tak podle čínských vědců nepodobá žádnému známému živočichovi a ani na pravěkým ještěrům. Světová média si samozřejmě tuto událost nenechala ujít a zveřejnili nejen fotografie, ale i video “čínského draka”. Mnozí vědci jsou však k tomuto “objevu” velmi skeptičtí, a podezřívají číňany z toho, že kostru draka si sami zhotovili.

Reportáž z místa činu najdete ZDE.

533. Předpověděl Michael Jackson teroristické útoky na Dvojčata?
Jedna opravdu z bláznivých konspiračních teorií tvrdí, že Michael Jackson na obalu svého alba “Blood On The Dance Floor” z roku 1997 předpověděl teroristické útoky, které se staly 11.9.2001. Údajně o tom svědčí mnohé symboly, které byly na obalu alba až dosud skryté a objevily se ve světle nových skutečností. Postavení Jacksonových rukou na albu například odpovídá času, kdy došlo k prvnímu útoku na věže WTC – tedy o 8 hodině a 46 minutě severoamerického východního času. Navíc za zpěvákovým zády je Manhattan a Jacksonovy nohy na obalu alba stojí přesně na místě, kde stály Dvojčata. Příkrov prachu nad Manhattanem má symbolizovat prach ze zřícených mrakodrapů. Na albu je v pravém horním rohu i část Měsíce, který prý přesně odpovídá datu 11.9. 2001. Navíc Michael Jackson má na pravé ruce černý pásek, který symbolizuje smutek za budoucími oběťmi.

544. Na Marsu je čilý život…
Svět internetu během celého roku 2013 zaplavovaly snímky, které na Zemi z povrchu rudé planety odeslala sonda Curiosity. Někteří ufologové se domnívají, že na mnoha snímcích jsou živí tvorové, které mají pocházet ze Země. Právě NASA prý na Mars vyslala se sondou Curiosity i několik zástupců pozemské fauny, aby zjistila, jak dlouho dokáží na rudé planetě přežít. Proto je prý na jedné fotografii například vidět pokusné morče, na jiné leguán a na další jakýsi ještěr. Kromě toho na snímcích ze sondy Curiosity se objevily další záhadné útvary. Začátkem roku bylo při jednom kameni například vidět květinu, na další fotce zase kostru nějakého zvířete, ale i dva jasné bílé předměty, které připomínaly porcelánové misky pod šálky. A nakonec sonda Curiosity zachytila ​​na svých snímcích i jakýsi tmavý bod na obloze. Ufolog Scott Waring si myslí, že před sondou právě tehdy proletěl nějaký hmyz. Podle NASA fantazie ufologů opravdu nezná hranice.

555. UFO nad sopkou Popocatépetl
Ještě koncem října 2012 zaznamenala mexická mediální společnost Televisa, která dennodenně monitoruje všechny aktivity kolem sopky Popocatépetl, světelný podlouhlý objekt, který vletěl přímo do kráteru sopky. Podle mexické televize šlo jednoznačně o UFO. Skeptici však obvinili mexickou televizní stanici z jasného podvodu. Jiná teorie zase hovořila o tom, že kamera zachytila ​​padající meteorit, který byl od sopky daleko, ale vypadalo to jako kdyby padal do jejího kráteru. 30. května 2013 však kamera opět zachytila ​​podobný létající objekt, který také přímo vletěl do kráteru této známé mexické sopky. Podle ufologa Marca Dantona ze stanice UFO Network však šlo údajně jen o časosběrné video, které bylo vytvořeno z více fotografií. Podle něj to nebylo žádné UFO, ale dopravní proudové letadlo, a sestup do kráteru byla jen optická iluze. Některé ufology však Dantonio nepřesvědčil.

Video najdete pod článkem.

Videogalerie:

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Námelovou hypotézu zpracovala paní M. K. Matossian a její první publikace na toto téma je...

H. P. Lowecraft byl velice vzdělaný a sečtělý člověk a mohl některé věci ve své...

Mě to připomíná spíš rotující nůž z mlýnku na maso....

Statistiky

  • 1
  • 0
  • 193
  • 13 049 931
  • 1 314
  • 658