ParaMag.eu

Americká Route 666 – ďáblova cesta?

Americká Route 666 – ďáblova cesta?

Americká Route 666 – ďáblova cesta?
Květen 29
22:07 2016

Americká cesta, která byla až do roku 2003 známá pod pojmenováním US Route 666, má délku 312 kilometrů. Začíná v americkém státě Nové Mexiko ve městě Gallup a končí ve městě Monticello ve státě Utah.

Cesta byla modernizována v roce 1926, kdy dostala pro mnohé lidi nepochopitelné číselné označení 666, což je i podle Bible číslo ďábla. A proto si i mnozí Američané mysleli, že právě kvůli tomuto označení se na této cestě odehrávalo množství paranormálních událostí a smrtelných nehod. Nejtajemnější cesta USA Část cesty US Route 666 protíná obětiště a starobylé pohřebiště původního indiánského kmene Navaho. Právě pod touto cestou jsou podle legend pohřbeni indiánští bojovníci a šamani, a možná i proto se některým řidičům aut těsně před nehodou nebo před setkáním s nějakým paranormálním jevem zjevoval duch indiánského šamana, který se řidiče snažil odradit od pokračování po této cestě. Cesta US Route 666, která byla modernizována v roce 1926, si už po pár letech používání nesla s sebou přívlastek ďáblova cesta. Tisíce řidičů, kteří po této tajemné cestě šli, nahlásili úřadům podivuhodné setkání s přízraky, nevysvětlitelné nehody, opuštěné auta a další nevysvětlitelné paranormální jevy. Děsivé přízraky z cesty 666 K nejznámějšímu přízraku, který se na této cestě řidičům aut zjevuje je podle očitých svědků kamion , který se zjeví nečekaně, a prý vypadá jako pekelný stroj. Kola kamionu jsou jako v jednom ohni, a z komína na kapotě šlehají plameny. Kamion, který jede po této cestě velmi rychle, rychlostí která překračovala až 130 mil za hodinu (což je více než 200 km za hodinu), způsobil smrt již několika desítkám řidičů, kteří před ním raději úmyslně sjížděli z cesty.

2690651Dalším tajemný přízrakem na silnici 666 je černý sedan, který se řidičům zjevuje během šera, když není na cestě vidět žádné jiné auto. Černý sedan, který svítí dálkovými světly, je tak děsivý, že řidiči v blízkosti raději strhnou volant a havarují jakoby s ním měli jít po této cestě. Někteří očití svědkové však mluvili i o tom, že když se černému sedanu pokoušeli ujít, a pořádně dupli na plyn, po čase se jim ve zpětném zrcátku rozplynul jako mlha.K nejděsivějším přízrakům na silnici 666 však patří velcí pekelní psi, kteří mají na svědomí nejvíce lidských životů. Na US Route 666 se začaly zjevovat někdy v 80. letech minulého století, a očití svědci o nich říkali, že jsou velmi agresivní, a dokonce rychlé jako samotné auta. V některých případech se dokonce tito psi pokoušeli unikající auta i převrhnout. Skeptici však samozřejmě těmto historkám nevěří. Indiánská mytologie však mluví také o spojení těchto psů a jiných zvířat s takzvanými skinwalkermi, což jsou lidé, kteří se podle indiánských legend dokážou dostat do mysli zvířat, a tím je ovládat. Mohou být právě pekelní psi ovládáni skinwalkermi, kteří zemřeli na místech kudy vede cesta 666? Je již ďáblova cesta minulostí? Pojmenování ďáblovy cesty US Route 666 vydrželo přesně 77 let. I když se s tímto označením cesty můžete ještě v některých částech Nového Mexika nebo Utahu stále setkat, cesta US Route 666 byla v roce 2003 přejmenována na cestu US Route 491.

2690649Při odhalení nového názvu cesty byl i guvernér Nového Mexika Bill Richardson, který o této události řekl: “Po 77 letech obav a nespokojenosti jsme konečně odstranili všechny odkazy spojující tuto cestu s ďáblem.” Pomohlo přejmenování ďáblovy cesty, aby se již na ní neodehrávaly paranormální jevy a velké množství smrtelných nehod, neztráceli se auta a řidiči? Obyvatelé Nového Mexika a Utahu jsou o tom hluboce přesvědčeni. Podle statistik se totiž opravdu počet nehod a úmrtí na silnici US Route 491 velmi rapidně snížil, a hlášení o podivných setkáních s přízraky ustaly . Mohlo opravdu za všechny paranormální jevy a smrtelné nehody jen číselné pojmenování cesty 666, které se podle Bible spojuje s ďáblem? Vypadá to tak, že ano.

Související články

1 komentář

 1. Michalek
  Michalek Červenec 07, 10:23

  Velmi strašidelné!!! Nemam k tomu co dodat 🙂

  Odpovědět

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

PK

O lesu Bor připravuji samostatný web – https://www.lesbor.cz. Pokud by někdo chtěl dát zpětnou vazbu, [...]

Neváhali jsme záhadu malinko rozkrýt, co nás nakonec potkalo, a že se v lese opravdu [...]

Člověk už od nepaměti touží po magické schopnosti být neviditelným před očima jiných. V [...]

Statistiky

 • 1
 • 131
 • 185
 • 12 915 040
 • 1 302
 • 647