ParaMag

Americký strom čarodějnic: obklopují ho paranormální jevy?

 Rychlé zprávy

Americký strom čarodějnic: obklopují ho paranormální jevy?

Americký strom čarodějnic: obklopují ho paranormální jevy?
Prosinec 03
16:00 2016

V americkém městě Smithfield ve státě Rhode Island stojí na jedné z cest přímo uprostřed křižovatky velmi tajemný strom. Místní obyvatelé tento strom velmi dobře znají a nazývají ho strom čarodějnic.

Podle množství očitých svědků se zde vyskytují různé paranormální jevy, které prý byly častou příčinou dopravních nehod i se smrtelnými následky. Co se zde v minulosti odehrávalo a proč se lidé stromu čarodějnic raději vyhýbají?

Zvláštní křižovatka se stromem

Strom v oblasti Providence County na křižovatce cest Log Road a Mann School Road zde stojí již přibližně 150 let. Co bylo záměrem nechat strom na místě kde vyrostl, a postavit vedle něj dvě cesty, není tak docela známé.
2848619

Ti, co cestu budovali však museli určitě vědět, že strom uprostřed křižovatky není šťastné řešení, protože to může způsobit desítky dopravních nehod. A to se nakonec potvrzuje každým rokem. Pro řidiče hrozí největší nebezpečí za tmy nebo během noci, kdy strom není téměř ani vidět, a při vyšší rychlosti je téměř nemožné se mu vyhnout.

Ať už bylo záměrem silničářů cokoliv, strom čarodějnic, jak ho místní lidé nazývají, je i po desetiletích stále “ve formě”. Přestože do něj narazilo během existence cest nespočet vozidel, a je to znát i na jeho kmeni, kde je díky nárazům aut a motorek oloupaná kůra, strom každé jaro rozkvete.

Spočítat kolik vozidel do stromu narazilo je téměř nemožné. Mnoho lidí se zde při nehodách nejen zranilo, ale i zemřelo. A právě to, že se zde často odehrávají paranormální jevy, mnozí lidé připisují tomu, že se do stromu vtiskla negativní energie nebo právě duše těch lidí, kteří při něm zemřeli.

Legenda o tajemném stromě
Místní obyvatelé však poukazují i na legendu, která je zde známá desítky let. Strom má mít podle staré legendy spojitost s černou magií a čarodějnicí, která ve městě kdysi dávno žila. Ruiny jejího domu stojí ještě i dnes v blízkosti tohoto stromu. A právě zde se podle dalších svědků odehrávají další nevysvětlitelné setkání s různými přízraky a neznámých zvuky.

Několik lidí, kteří míjeli ruiny domu během noci, se měli setkat s přízraky hrajících se dětí, které si zpívají a honí se. Tyto přízraky se podle řidičů pravidelně objevují i během hluboké noci u stromu čarodějnic. Děti se prý drží za ruce a tančí kolem stromu. Řidiči i z tohoto důvodu musí strhnout volant, protože si myslí, že jde o skutečné děti. Jak se však pokaždé ukázalo, po hrajících se dětech se jakoby slehla zem.

Dalším podivným přízrakem, který zde straší řidiče je přízrak motocyklisty. Ten má pronásledovat všechny vozy které kolem stromu projely třináctkrát. Pak se motorka z ničeho nic vyřítí za autem zpoza stromu, a po krátkém čase se motocyklista zcela rozplyne.

Jak dlouho bude na zdejší křižovatce tento strom stát, neví nikdo. Někteří obyvatelé města Smithfield již oslovili zdejší úřady, aby byl strom uříznut, protože každoročně se u něj stává několik dopravních nehod, a to i s tragickými následky.

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Doufám, že opravdu jen ze zvědavosti :)...

49.2645389N, 13.2573303E...

Myslíte m ze panenka se nenasla Ale pribeh je z casti pravdivy existuji 2 neli...

Statistiky

  • 2
  • 65
  • 170
  • 13 136 672
  • 1 318
  • 664