Paranormal

Americký strom čarodějnic: obklopují ho paranormální jevy?

Americký strom čarodějnic: obklopují ho paranormální jevy?

Americký strom čarodějnic: obklopují ho paranormální jevy?
Prosinec 03
16:00 2016

V americkém městě Smithfield ve státě Rhode Island stojí na jedné z cest přímo uprostřed křižovatky velmi tajemný strom. Místní obyvatelé tento strom velmi dobře znají a nazývají ho strom čarodějnic.

Podle množství očitých svědků se zde vyskytují různé paranormální jevy, které prý byly častou příčinou dopravních nehod i se smrtelnými následky. Co se zde v minulosti odehrávalo a proč se lidé stromu čarodějnic raději vyhýbají?

Zvláštní křižovatka se stromem

Strom v oblasti Providence County na křižovatce cest Log Road a Mann School Road zde stojí již přibližně 150 let. Co bylo záměrem nechat strom na místě kde vyrostl, a postavit vedle něj dvě cesty, není tak docela známé.
2848619

Ti, co cestu budovali však museli určitě vědět, že strom uprostřed křižovatky není šťastné řešení, protože to může způsobit desítky dopravních nehod. A to se nakonec potvrzuje každým rokem. Pro řidiče hrozí největší nebezpečí za tmy nebo během noci, kdy strom není téměř ani vidět, a při vyšší rychlosti je téměř nemožné se mu vyhnout.

Ať už bylo záměrem silničářů cokoliv, strom čarodějnic, jak ho místní lidé nazývají, je i po desetiletích stále “ve formě”. Přestože do něj narazilo během existence cest nespočet vozidel, a je to znát i na jeho kmeni, kde je díky nárazům aut a motorek oloupaná kůra, strom každé jaro rozkvete.

Spočítat kolik vozidel do stromu narazilo je téměř nemožné. Mnoho lidí se zde při nehodách nejen zranilo, ale i zemřelo. A právě to, že se zde často odehrávají paranormální jevy, mnozí lidé připisují tomu, že se do stromu vtiskla negativní energie nebo právě duše těch lidí, kteří při něm zemřeli.

Legenda o tajemném stromě
Místní obyvatelé však poukazují i na legendu, která je zde známá desítky let. Strom má mít podle staré legendy spojitost s černou magií a čarodějnicí, která ve městě kdysi dávno žila. Ruiny jejího domu stojí ještě i dnes v blízkosti tohoto stromu. A právě zde se podle dalších svědků odehrávají další nevysvětlitelné setkání s různými přízraky a neznámých zvuky.

Několik lidí, kteří míjeli ruiny domu během noci, se měli setkat s přízraky hrajících se dětí, které si zpívají a honí se. Tyto přízraky se podle řidičů pravidelně objevují i během hluboké noci u stromu čarodějnic. Děti se prý drží za ruce a tančí kolem stromu. Řidiči i z tohoto důvodu musí strhnout volant, protože si myslí, že jde o skutečné děti. Jak se však pokaždé ukázalo, po hrajících se dětech se jakoby slehla zem.

Dalším podivným přízrakem, který zde straší řidiče je přízrak motocyklisty. Ten má pronásledovat všechny vozy které kolem stromu projely třináctkrát. Pak se motorka z ničeho nic vyřítí za autem zpoza stromu, a po krátkém čase se motocyklista zcela rozplyne.

Jak dlouho bude na zdejší křižovatce tento strom stát, neví nikdo. Někteří obyvatelé města Smithfield již oslovili zdejší úřady, aby byl strom uříznut, protože každoročně se u něj stává několik dopravních nehod, a to i s tragickými následky.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorie zpráv

FaceBook

TOPlist

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

No já tam byla, lidé tam běžně chodí, ani mne nějak nenapadlo, proč bych se [...]

vlkodlaci niesu takí akí si myslíte sú uplyne iní a to že sa tak [...]

Nalezené gramatické chyby byly opraveny, ale ve slovech, které zmiňujete, chybu nevidím :) [...]

Dobrý den, mohu se zeptat na vaše zdroje ze kterých jste čerpal? [...]

Já jen jako dítě asi 9 let viděla jsem v noci projít kolem postele,kde jsem [...]

Statistiky

  • 0
  • 14
  • 194
  • 12 634 509
  • 1 332
  • 637
Vážený uživateli Adblocku, prosím deaktivuj si rozšíření na našem webu. Výtěžek z reklamy nám slouží pro chod našeho hostingu. Děkujeme