ParaMag

Bermudský trojúhelník ukrývá krystalové pyramidy

 Rychlé zprávy

Bermudský trojúhelník ukrývá krystalové pyramidy

Bermudský trojúhelník ukrývá krystalové pyramidy
16 ledna
21:49 2020

Za použití sonaru, oceánograf Dr. Meyer Verlag, našel obrovské skleněné pyramidy v hloubce zhruba 2km. Za použití další technologie se podařilo vědcům identifikovat, že obě nalezené obrovské skleněné pyramidy jsou vytvořeny ze substance připomínající křišťál a jsou 3x větší než-li Velká pyramida v Egyptě.

Dr. Verlag věří, že budoucí průzkum těchto tajemných pyramid by mohl poodhalit tajemství kolem záhadně mizejících objektů (lidé, lodě, letadla…) v Bermudském trojúhelníku. Na tiskové konferenci na Bahamách vědec prezentoval zprávu s přesnými souřadnicemi. K celé záležitosti připojil poznámku, že podstata této technologie, a její užití, je současné vědě neznámá. Více podrobná studie by nám mohla přinést výsledky, které je obtížné pro nás si představit. Kdo ví, co bude nalezeno o těchto podvodních architektonických anomáliích. Možná něco s šokujícím významem.

Postaveny na zemi a ztraceny během posledního posunu pólů?
Několik západních učenců se domnívá, že pyramidy na mořském dnu mohly vzniknout ještě v době, kdy pevnina byla nad úrovní moře, a že až následně došlo k velkým zemětřesením, které zasáhlo danou oblast a zcela změnilo ráz krajiny. Jiní vědci argumentují, že před pár set lety voda v oblasti Bermudského trojúhelníku mohla být základnou lidí z Atlantidy a pyramidy na dně mohly sloužit jako skladiště.

Zdroj: Atruthsoldier.com

Štítky
Sdílej

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

2 komentáře

 1. stinkas
  stinkas 18 ledna, 20:36

  Tyto pyramidy nebyly nikdy objeveny, jde o novinářstkou kachnu, žádný vědecký článek nebyl o tom nikdy zveřejněn. Toto se, žel, týká většiny článků zveřejněných na tomto webu. Naprosto nekritkcé informace, bez jakéhokoli zdroje. Škoda. Také se totiž zajímám o záhady.

  Odpovědět na komentář
  • k0m1s
   k0m1s Autor 19 ledna, 14:07

   Nikdo není neomylný a že zjistíme občas klamné informace, to se stane.. Bohužel disponujeme jen některými informacemi a jsme jen lidé 🙂

   Odpovědět na komentář

Napsat komentář