ParaMag

Byli školáci na Maledivách posedlí zlými duchy?

 Rychlé zprávy

Byli školáci na Maledivách posedlí zlými duchy?

Byli školáci na Maledivách posedlí zlými duchy?
04 července
22:30 2019

V předvolební kampani se v každém koutě světa zneužívají a využívají různé nekalé praktiky, které nemají nic společného s demokratickými volbami, což dobře známe i u nás a na Slovensku. Na Maledivách to však šlo až tak daleko, že politici, kteří se chtěli dostat k moci zneužívali dokonce až černou magii.

Ta musela být proto místní legislativou zcela zakázána, a ten kdo černou magii na Maledivách použije, má být přísně potrestán. Na jednom z Maledivských ostrovů to však někdo zjevně porušil a ohrozil tak místní školáky. Co se tam odehrálo?

Posedlí školáci
Souostroví Maledivy v Indickém oceánu je vyhledávanou turistickou destinací. Na jednom z obydlených korálových ostrovů, které tvoří Maledivské republiky, se v roce 2013 odehrála drama jako z hororu. Ostrov Takandú (Thakandhoo) ohrozila podle místních obyvatel černá magie, přesto, že je na Maledivách přísně zakázána. Zneužít ji měl někdo z prezidentských kandidátů během voleb. Doplatili však na to zdejší školáci, protože jedna z volebních místností se nacházela přímo ve škole.

V září roku 2013 se čtyři žáci místní školy začali chovat zcela nepředvídatelně. Jedna dívka ve věku 14 let a tři chlapci ve věku 9, 10 a 12 let začali mít zvláštní záchvaty. Čtveřice dětí se chovala jako by byla smyslů zbavená. Tito školáci vyhrožovali svým spolužákům, učitelům vulgárně nadávali, co nikdo vůbec nechápal.

Všechny čtyři děti totiž byly dosud zcela bezproblémové a vypadalo to, jako by je někdo vyměnil. Rodiče ostatních dětí byli vyděšení a odmítali své děti posílat do školy, protože byli přesvědčeni, že za to může černá magie, kterou musel na ostrově někdo použít. Nejvíce byla postižena 14-letá školačka, která si dokonce sama žádala exorcisty.

Jelikož se hlásila k islámu jako většina ostrovanů, byl ze sousedního ostrova zavolán muslimský exorcista, který se snažil vyhnat zlého ducha předčítáním veršů z Koránu. Podle exorcisty se měl výsledek dostavit do sedmi dnů. Stalo se však to, co nikdo nečekal. Posedlost se přenesla i na další školáky. Rodiče zůstali zděšeni a žádali exorcistu, aby určil, kdo a kdy použil černou magii.

Kdo použil černou magii?
Muslimský exorcista byl přesvědčen, že někdo musel v blízkosti školy použít předměty, které se vyžívají při magických rituálech, kdy mají na určené lidi uvrhnout kletbu. Tyto předměty se skutečně podařilo najít zakopané při dětském hřišti v místě, kudy muselo každé dítě (ale i dospělý) projít, když se chtělo dostat do školy.

Vedle tohoto místa stál i strom, který děti využívaly na hraní. Podle pověrčivých ostrovanů, mohly tyto rituální předměty probudit stromové duchy, které dětem způsobovaly ztráty vědomí. Několik dětí totiž u stromu během hraní odpadlo. Tuto domněnku o stromových duších ostatně potvrdili i další přivolaní exorcisté.

Policie začala pátrat po dalších okultních předmětech ve všech domech na ostrově, protože vše nasvědčovalo tomu, že někdo na Takandú použil zakázanou černou magii. Policii se však již nepodařilo najít další okultní předměty a také nikoho nezatkla, ale vyšetřovatelé byli přesvědčeni, že černá magie souvisela s druhým kolem prezidentských voleb.

Ve škole byla totiž jedna z volebních místností, a podle policie ten kdo se snažil ovlivnit mysl voličů při hlasování, ovlivnil spíše mysl zdejších školáků, jež posedli zlí duchové. Rodiče žádali školu, aby byl strom, poblíž kterého byly zakopány magické předměty, pokácen. To však škola odmítla, a tak vzal někdo spravedlnost do svých rukou a v noci strom pokácel. Krátce na to se všichni školáci zbavili posedlosti.

I s takovými netradičními předvolebními praktikami se mohou lidé setkat v odlehlých místech naší planety. My jen doufejme, že černou magii nebudou nikdy využívat politické strany a prezidentští kandidáti i u nás.

Štítky
Sdílej

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář