ParaMag

České přízraky: Ukrývají Trosky bránu do jiného časoprostoru?

 Rychlé zprávy

České přízraky: Ukrývají Trosky bránu do jiného časoprostoru?

České přízraky: Ukrývají Trosky bránu do jiného časoprostoru?
Září 13
15:52 2014

Zříceninu hradu Trosky už od nepaměti provázejí strašidelné historky. Podle nich se v blízkosti chlouby Českého ráje nachází vstup do pekla i brána vedoucí do 14. století, kdy Trosky pod správou šlechtice Čeňka z Vartemberka prožívaly svou největší slávu.

Místní pověstí varují před nástrahami v okolí hradu, které mohou turistům připravit nepříjemné překvapení. Dochované prameny z roku 1841 hovoří o tajemné chodbě spojující různá časová období. Je klíčem ke zdejším záhadám labyrint nacházející se v podzemí Trosek?

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

1 komentář

 1. Václav Macoun
  Václav Macoun Únor 07, 14:52

  V jeskyních pod Troskami jsem byl více jak desetkrát a mohu řici, že jsem tyto nenašel nikdy ve stejném stavu.Po každé je něco jinak. Jediné co se nemění je fakt, že každý s kým jsem tam byl, vylezl odtud s pocitem ,že byl pod zemí kratčí dobu než byla skutečnost.Toto je celkem častý jev,zde se však jedná o rozdíl mnohonásobně větší než kdekoli jinde.Dále jsem se přesvědčil, že jsou tu určitě další dosud nepřístupné prostory a že musí existovat ještě další,v současnosti neznámý vstup do jeskyní.Je zde mnoho dalších skutečností pro které nemám ani důkaz ani vysvětlení a proto se komentáře zdržím.O jednom jsem však přesvědčen, je to tu JINÉ.

  Odpovědět na komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Námelovou hypotézu zpracovala paní M. K. Matossian a její první publikace na toto téma je...

H. P. Lowecraft byl velice vzdělaný a sečtělý člověk a mohl některé věci ve své...

Mě to připomíná spíš rotující nůž z mlýnku na maso....

Statistiky

 • 2
 • 2
 • 193
 • 13 049 934
 • 1 314
 • 658