ParaMag.eu

Cestovali dva bratři v čase, nebo jde jen o výmysl?

 Rychlé novinky

Cestovali dva bratři v čase, nebo jde jen o výmysl?

Cestovali dva bratři v čase, nebo jde jen o výmysl?
Duben 22
10:29 2018

V roce 1943 zažili dva bratři zážitek, kteří jim mnozí lidé neuvěřili. Al Bielek a Duncan Cameron se posunuli v čase téměř 200 let do budoucnosti, tedy alespoň to tvrdí.

Oba byli součástí projektu, kde se měl vynalézt teleport, díky kterému měli cestovat kolem světa. To se jim však nepodařilo, ale za to cestovali do budoucna seskočili z lodi a namísto toho, aby skončili ve vodě, se ocitly v roce 2137.

Šest týdnů strávili v nemocnici, kde se zotavovaly z intenzivního zasažení radiací. Nevěděli, kde konkrétně se budova nachází, ale zaujalo je, že tam nebyl žádný personál, ale starali se o ně počítače, které je léčily pomocí vibrací a světla. Celý nemocniční pokoj lemovaly televize, na kterých běžely vzdělávací a zpravodajské relace, díky kterým se dozvěděli překvapivé informace o dění ve světě.

Jako první zjistili, že klimatické změny zasáhly Severní Ameriku tak velmi, že Atlanta a Georgia byly pouze necelých pět kilometrů od pobřeží. Velká kanadská jezera se spojila do jednoho a řeka Mississippi začala sloužit jako vnitrozemská vodní cesta.

Další šokující věc, kterou zjistili, byla informace o vychýlení magnetického pole Země. Pokud by se naše planeta příliš vychýlila ze své dráhy, mohlo by to zničit veškerý život na ní. To se však podařilo napravit díky umělým pólům, které v budoucnu umístili na severní a jižní pól.

Změny nastaly i v politickém fungování Země. Rusko mělo válku s Čínou, USA měly devastující souboj s více zeměmi Evropy. Mnoho míst v USA bylo zničeno a celá vláda padla. Populace lidstva se zmenšila na 300 milionů lidí, z nichž 50 milionů žije v USA.

Když toto všechno bratři zjistili, Al Bielek cestoval ještě dále do budoucnosti, konkrétně do roku 2749. Pak se ale vrátil za bratrem do roku 2137 a společně se vrátili do roku 1943. Říkali bratři pravdu a opravdu okusili budoucnost, nebo jde pouze o výplod jejich fantazie? Odpověď znají pouze oni.

BIO autora

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hlavní menu

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

  • Ano (64%, 27 hlasů)
  • Ne (36%, 15 hlasů)

Celkem hlasů: 42

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Zkuste najít nějaké povídání o městě Chalmer-Ju. Celkově na severu poměrně dost měst-přízraků. Byl jsem v [...]

No něco málo se pokusím poodkrýt: http://cbnymburk.wz.cz/clanky/uvb76.htm [...]

Opraveno, děkuji za upozornění :) [...]

Statistiky

  • 1
  • 31
  • 181
  • 12 820 719
  • 1 341
  • 646