ParaMag

Cestovali dva bratři v čase, nebo jde jen o výmysl?

 Rychlé zprávy
 • Tamarack Lodge Tamarack Lodge měl skromný začátek jako šestipokojový penzion v roce 1903. Jeho název byl odvozen od indiánského termínu pro černé modříny, které se hojně nacházejí v této oblasti. Začátkem roku...
 • Poveglia ostrov smrti-historie Poveglia, opuštěný ostrov nedaleko Benátek. Pří epidemii Černého moru se ostrov využíval jako karanténa nakažených....
 • Muž v kápi Ahoj, všechny zdravím, jsem tady nová. Už nevím, co mám dělat, prosím o radu. Mám v domě ducha, sedí v mé ložnici nic nedělá, nijak mi neubližuje. Už jednou jsem...
 • VIDEO: Strašidelná místa Hollywoodu: Kde se dá setkat s duchy filmových hvězd? Nejznámější část amerického velkoměsta Los Angeles je nepochybně Hollywood, kde se nacházejí světoznámá filmová studia. Lidé se zde mohou setkat se známými herci, nebo si prohlédnout ty nejluxusnější sídla filmových...
 • Tajemné krátery v sibiřské tajze: Jak vznikají? Na Sibiři se během posledních čtyř let začaly objevovat velmi záhadné krátery o průměru několika desítek metrů. Objeví se náhle a jejich vznik doprovázejí další podivuhodné úkazy, které nedokážou objasnit...

Cestovali dva bratři v čase, nebo jde jen o výmysl?

Cestovali dva bratři v čase, nebo jde jen o výmysl?
Duben 22
10:29 2018

V roce 1943 zažili dva bratři zážitek, kteří jim mnozí lidé neuvěřili. Al Bielek a Duncan Cameron se posunuli v čase téměř 200 let do budoucnosti, tedy alespoň to tvrdí.

Oba byli součástí projektu, kde se měl vynalézt teleport, díky kterému měli cestovat kolem světa. To se jim však nepodařilo, ale za to cestovali do budoucna seskočili z lodi a namísto toho, aby skončili ve vodě, se ocitly v roce 2137.

Šest týdnů strávili v nemocnici, kde se zotavovaly z intenzivního zasažení radiací. Nevěděli, kde konkrétně se budova nachází, ale zaujalo je, že tam nebyl žádný personál, ale starali se o ně počítače, které je léčily pomocí vibrací a světla. Celý nemocniční pokoj lemovaly televize, na kterých běžely vzdělávací a zpravodajské relace, díky kterým se dozvěděli překvapivé informace o dění ve světě.

Jako první zjistili, že klimatické změny zasáhly Severní Ameriku tak velmi, že Atlanta a Georgia byly pouze necelých pět kilometrů od pobřeží. Velká kanadská jezera se spojila do jednoho a řeka Mississippi začala sloužit jako vnitrozemská vodní cesta.

Další šokující věc, kterou zjistili, byla informace o vychýlení magnetického pole Země. Pokud by se naše planeta příliš vychýlila ze své dráhy, mohlo by to zničit veškerý život na ní. To se však podařilo napravit díky umělým pólům, které v budoucnu umístili na severní a jižní pól.

Změny nastaly i v politickém fungování Země. Rusko mělo válku s Čínou, USA měly devastující souboj s více zeměmi Evropy. Mnoho míst v USA bylo zničeno a celá vláda padla. Populace lidstva se zmenšila na 300 milionů lidí, z nichž 50 milionů žije v USA.

Když toto všechno bratři zjistili, Al Bielek cestoval ještě dále do budoucnosti, konkrétně do roku 2749. Pak se ale vrátil za bratrem do roku 2137 a společně se vrátili do roku 1943. Říkali bratři pravdu a opravdu okusili budoucnost, nebo jde pouze o výplod jejich fantazie? Odpověď znají pouze oni.

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Ahoj. Obecná rada není těžká: stíny zahání světlo. Tedy: udržuj si doma světlo, čisto, pořádek....

Zdravím. Nejdříve bych se chtěl zeptat. Říkáš, že je to muž, viděla jsi obličej? Dále...

Zdravím, už jsem to u nějakého příspěvku psal, ale opakování je matka moudrosti. Ano, při...

Statistiky

 • 0
 • 14
 • 165
 • 13 231 669
 • 1 336
 • 670