Co vysílají pyramidy?

1514877V posledních letech jsou vědci konfrontováni s velmi zvláštním fenoménem. Některé velké pyramidy, které postavili starověcí stavitelé, začali do vesmíru vysílat jakousi tajemnou energii. Experti z různých oborů však dosud neuměli tento fenomén nijak objasnit. Se zajímavou odpovědí, proč se tak děje, však nedávno přišel uznávaný ruský astrofyzik Alexej Dmitrijev.


Objev podivného úkazu
Za objevem vyzařování záhadné energie z vrcholku pyramidy byla náhoda, nebýt jí, asi nikdo by dnes nevěděl o tom, že takový fenomén je opravdu skutečný a možný. O tomto fenoménu se začalo mluvit od 24. července 2009. Kolem 14. hodiny stál pan Hector Siliezar z americké Kalifornie v mayském komplexu Chichen Itzá před Kukulkánova pyramidou.

1514877Vzdálené hřmění ohlašovalo přicházející bouři a  tak si chtěl alespoň mobilním telefonem vyfotografovat své dvě dcery, před touto pyramidou a  na snímky v pozadí zachytit i blesky. Vznikl by tak velmi efektní a zajímavý snímek. To se mu skutečně podařilo a celkově udělal až tři fotografie. Na druhé fotografii v pořadí, však kromě zachyceného blesku byl vidět i nějaký tajemný paprsek, který vychází z vrcholku Kukulkánova pyramidy. Tato fotka ho velmi překvapila a proto zkontaktoval známého mexického herce a moderátora Reného Franca, kterému fotku poslal.

Ten neváhal a okamžitě se spojil s předním latinskoamerickým ufolog Josém Maussanom. José Maussan pak snímek z mobilního telefonu poslal dvěma specialistům na fotografie. Giuseppe Garofal z Itálie a Guiller Anaya z Mexika podrobili snímek několika analýzám a jejich závěr byl, že fotografie není nijak dodatečně upravována a je zcela autentická.

René Franco a José Maussan proto začali hledat další lidi, kteří mohli být v té době svědky téhož podivného úkazu. Přímého očitého svědka sice nenašli, ale mnozí turisté, kteří v té době byli na schodech Kukulkánova pyramidy potvrdily, že pyramida se údajně asi na dvě sekundy zachvěla a pak vydala zvláštní dunivý zvuk.

Někteří turisté se obávali přicházejícího zemětřesení a proto se snažili z pyramidy dostat co nejdříve dolů. Další záchvěv ani dunění se však neozvalo, jediným důkazem tohoto dunění byl tajemný paprsek, který zachytil na mobil Hector Siliezar. Na základě těchto důkazů pak vystoupili Maussane, Franco a jejich spolupracovník Fernando Correa v televizní show Millenium. Šou měla obrovský úspěch a také díky propagaci tohoto fenoménu, všechny tři pozvali na speciální konferenci do Los Angeles, která se týkala právě Kukulkánovy pyramidy.

Další důkaz tajemné energie
Na konferenci sice nikdo neuměl objasnit záhadný fenomén, který byl zachycen na fotografii, ale objevilo se tam další podobné svědectví, které se odehrálo na vrcholku Měsíční pyramidy v mexickém Teotihuacánu.

Fotografie, na níž také z vrcholku Měsíční pyramidy srší paprsek tajemné energie pochází ještě z roku 2000. Snímek udělal jeden člen ze skupinky amerických turistů, který v té době byl v blízkosti této obrovské pyramidy. Paprsek, který byl zachycen na fotce však tehdy nikdo neřešil, většina lidí si myslela, že to je jen náhodný lom světla ve vlhkém prostředí. V souvislosti s paprskem z Kukulkánova pyramidy, to odobrníkům na konferenci však začalo dávat smysl – nebyla to podle nich náhoda. Nikdo však neuměl říci, odkud tento paprsek energie pochází.

1514887Astrofyzik přišel na odpověď
S možnou odpovědí na původ tajemných energetických paprsků přišel začátkem minulého roku velmi uznávaný astrofyzik Alexej Dmitrijev. Podle jeho názoru je vyzařování z pyramid důsledkem vysokého energetického nabíjení naší planety. Zem údajně reaguje na obrovský oblak vysoce nabité elektromagnetické energie, který se k naší sluneční soustavě blíží z roviny Mléčné dráhy.

Již v roce 2011 vydala evropská ale i americká kosmická agentura (ESA a NASA) varování, že naše sluneční soustava vstoupila do obrovského mračna mezihvězdné energie, které má za následek zvýšenou činnost Slunce. A právě Slunce může ohrožovat svými slunečními erupcemi a slunečními bouřemi všechny elektronické systémy naší civilizace. Tento vliv kosmické energie podle Dmitrijeva zažívá i naše planeta.

Je tedy možné, že dávní stavitelé pyramid právě toto věděli a  proto se snažili naši (svou) planetu ochránit? Dmitrijev si myslí, že v podstatně ano, protože pyramidy jsou schopné odsávat ze Země nadbytečnou energii a  ve formě energetického paprsku, jak bylo zachyceno na fotkách, ji vyzářit zpět do vesmíru.

Dmitrijevova tvrzení experimentálně zjistili i jiní vědci, kteří při pokusech s umístěním pyramid v elektromagnetickém poli dokázali, že každá pyramida zatím nezjištěným způsobem energii koncentruje a  pak ji vyzařuje ven ze svého vrcholu. Možná i proto v minulosti stály obrovské pyramidy na každém kontinentu.

Budoucnost ukáže, zda se podobné tajemné energetické paprsky objeví opět a  potvrdí se Dmitrijevova teorie. Logiku to totiž má …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *