Další důkaz, že o letech na Měsíc nám neříkají pravdu

Už od počátku letů na Měsíc se vedou spory o to, do jaké míry šlo o uskutečnitelnou událost a do jaké míry šlo jen o brilantní filmové triky Hollywoodu. Bezesporu existují zastánci na obou stranách tábora. Tedy, že vše bylo reálné a stalo se tak, jak nám bylo skrze media sděleno bez nejmenších příkras až po verzi, že vše bylo zfalšováno ve filmových studiích a na Měsíci byly tak maximálně automatizované sondy.

Přinášíme Vám další důkaz, která bezesporu ukazuje na fakt, že něco bylo jinak, než-li je nám oficiálně předkládáno.

Podle plánu mise Apollo 15, 16 a 17 měli k dispozici též lunární vozítko, kterému se přezdívalo moon buggy. Vozítko na Zemi vážilo 210 kg, přesto podle přiložené fotografie z Měsíce za sebou nezanechávalo stopy. Položme si otázku: Jak je to možné? Jak bylo na dané místo umístěno? Bylo to snad jeřábem? Ale nic takového v Lunárním modulu nebylo k dispozici.

Naproti tomu stopy astronautů jsou na povrchu vidět zcela zřetelně a z jiných snímků víme, že vozítko na Měsíci stopy skutečně vytvářelo.

Skeptikové tvrdí, že jde o fotografii, která dokumentuje okamžik, kdy bylo vozítko vyloženo z LM a nachystáno k první jízdě. To je ale zcela mylné, neboť jak můžete vidět, jde zrovna o onen případ, kdy na vozítku upadla část blatníku. Blatník byl astronauty nahrazen navigační mapou. Z filmových záznamů víme, že k této události došlo až po delší době, když se s vozítkem již dávno jezdilo.

Fotogalerie:

One thought on “Další důkaz, že o letech na Měsíc nám neříkají pravdu

  1. Na Měsíci to váží šestkrát méně, takže 35kg, a k tomu čtyři široké pneumatiky, takže to moc stop nemohlo zanechat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *