ParaMag

Děsivé černooké děti. Manželé je pozvali k sobě domů a začala se noční můra!

 Rychlé zprávy

Děsivé černooké děti. Manželé je pozvali k sobě domů a začala se noční můra!

Děsivé černooké děti. Manželé je pozvali k sobě domů a začala se noční můra!
13 února
16:16 2016

Pokud se zajímáte o záhady a paranormální jevy, určitě jste už někdy slyšeli o dětech s černýma očima. A pokud jste o nich ještě neslyšeli, připravte se na zajímavé čtení.

Záhada černookých dětí se začala zkoumat kolem roku 1998, kdy se se dvěma takovýma dětma setkal jeden novinář a napsal o svém zážitku. Děti s očima černýma jako uhel bez duhovky a očního bělma, se objevovaly nejen v USA, ale také v Anglii.

O původu dětí, které se obvykle pohybují ve dvojicích a ptají peníze, se neví nic. Proto mnozí o jejich existenci pochybují a nevěří tomu, že takové děti existují. Nedávno se však na internetu objevil příběh páru, který má s takovými dětmi svou velmi nepříjemnou zkušenost. Jejich život se změnil v noční můru…

Celé to začalo v jednu noc, během níž hustě sněžilo. Bylo to asi před rokem. Dvojice žila na okraji Vermontu, na samotě a daleko od nějakých dalších domů. V tu noc ženu probudily zvuky, které přicházely zdola od vchodu. Někdo klepal na dveře. Nejdříve si žena myslela, že někdo potřebuje pomoc, protože uvízl ve sněhové bouři.

Žena pro jistotu probudila svého manžela, aby šel otevřít. Za dveřmi stály dvě děti se staromódními účesy. Děti na sobě neměly žádné kabáty ani bundy. Dívaly se do země a vyhýbaly se očnímu kontaktu. Manželé nevěděli, co si o nich mají myslet a když se zeptali na jejich rodiče, děti jim řekli: “Za chvilku tu budou.”

Manželé děti zavolali dovnitř, a to neměli dělat. První věc, která vzbudila podezření, že něco není v pořádku, bylo to, že kočka, kterou manželé měli doma, zmizela. Obvykle bylo zvíře vždy zvědavé na nové lidi, kteří se v domě objevili, ale tentokrát se někam vytratila.

horizon33_2016-2-8_14-10-57Zatímco žena připravovala v kuchyni horkou čokoládu, její manžel seděl s dětmi v obýváku a ptal se jich na pár věcí. Když se žena vrátila z kuchyně, uviděla něco, z čeho se jí udělalo špatně. Jedno z dětí se na ni podívalo a žena viděla, že má oči černé jako uhel. Děti se náhle zeptaly, zda mohou jít na toaletu, a protože byla žena v šoku, z toho, co viděla, souhlasila. Najednou však začala jejímu muži téct z nosu krev. V té chvíli v domě zhaslo světlo. Přestala fungovat elektřina.

Vystrašená žena hledala baterku a na chodbě našla děti. Stály tam bez pohnutí jako sochy. Najednou se pohnuly a řekli ženě, že jejich rodiče jsou už venku, a odešly. Venku na děti čekalo černé auto, ve kterém seděli dva muži. Když vystoupili z auta, žena si všimla, že jsou velmi vysocí a štíhlí. Oblečené měli černé obleky. Manželé si mysleli, že tím jejich nepříjemný zážitek s podivnými dětmi skončil. Mýlili se …

O několik měsíců později oba manželé onemocněli. Muže trápilo chronické krvácení z nosu a lékaři mu diagnostikovali rakovinu kůže. Od té doby přestal vycházet z domu. Ženu od podivné návštěvy trápí zdravotní problémy, o kterých odmítla blíže mluvit, ale podle jejich slov, se cítí nejhůře v celém svém životě …

Může za to podivné setkání s dětmi?

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Navštivte také:

lit

Hlavní menu

Facebook

Poslední komentáře

Blažené je pojídat kaviár, ve kterém žijí duše všech mých dětí od počátku světa....

Jak si myslíte že probíhá proměna vlkodlaka při uplnku někteří z vás tu píší jen...

LV

Na Měsíci to váží šestkrát méně, takže 35kg, a k tomu čtyři široké pneumatiky, takže...

Statistiky

  • 0
  • 15
  • 146
  • 13 543 190
  • 1 440
  • 677