ParaMag

Dětské hlasy

 Rychlé zprávy

Dětské hlasy

Dětské hlasy
Červenec 20
15:38 2013

Hodně lidí, tomu, když jim to vyprávím nevěří, ale já vím, co jsem zažil jak já, tak i část mé rodiny. Je tomu necelé tři léta, co jsme se s rodinou stěhovali do jednoho staršího bytu 5+1. Pár týdnů po nastěhování byl klid, ale jednoho večera z ničehožnic vše začalo.

Nemohl jsem spát a tak jsem byl u sebe v pokoji na počítači a tvořil si pro zábavu webovky.

Z ničehožnic jsem na druhé straně pokoje slyšel hlasy několika dětí. Vím na 100%, že to nebyly hlasy někde z venku, ale že to byly hlasy v místnosti. Nikdo tam ovšem nebyl… Myslel jsem si, že se mi to možná jen zdálo, ale nezdálo. Tohle se opakovalo několik dalších týdnů vždy ve stejnou dobu a to mezi 0:30 – 1:30 hodinou ráno. Prvně jsem se s tímhle zážitkem svěřil rodině, která tomu nevěřila a tím pádem nevěnovala pozornost, až jednoho dne, kdy se pochlubil i bratr. V noci se mu chtělo na WC, tak se vzbudil, ale najednou se nemohl nadechnout ani postavit a vylíčil to tak, že ho něco (někdo) drželo dost silně přitisknutého k posteli. Tou dobou tomu začala věřit i rodina (konečně), ale nic se nedělo.

Dále jednoho dne byla matka v bytě naprosto sama. Bylo to asi dva dny po tom, co se bratr svěřil s tím, co se mu přihodilo. Následně nám matka po té, co jsme dorazili zbytek rodiny domů vylíčila, co se stalo jí. Říkala, že uklízela (přesněji vysávala) a najednou ji po zádech přešel mráz. Když se otočila, zahlédla prý na zdi tmavý stín, co vypadal jako anděl. Sedl jsem si k internetu a zjistil, že to byl tzv. “padlý anděl”.

Nakonec se to vystupňovalo až do momentu, kdy to “něco” bylo i u rodičů v ložnici. Netrvalo dlouho a byt jsme opustili, protože jsme to přestali psychicky zvládat a nevěděli jsme, jak proti tomu bojovat.

Nedlouho po opuštění bytu jsem se o tomhle bavil s jednou mojí (teď již bývalou) kamarádkou a ta mi řekla, že v tom bytě bydlela a také umřela její prababička. Začalo mi to všechno zapadat do sebe, tedy až na ty dětské hlasy, které si neumím vysvětlit dodnes…

Vím, že většina z vás zde v komentářích bude psát, že je to “FAKE”, ale můžu vám říct, že já lži nerozšiřuju a nepřál bych vám prožít to samé.

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

3 komentáře

 1. petra
  petra Listopad 14, 21:58

  já ti věřím,protože nam sa dějů doma horší věci.kdo něco takého nezažije nepochopí.

  Odpovědět na komentář
  • k0m1s
   k0m1s Autor Listopad 17, 22:21

   Ano, přesně, kdo nezažije, nepochopí. A je zde plno skeptiků.
   Já si s odstupem času vzpomínám ještě na několik dalších detailů, které by vás čtenáře možná i zajímaly, ale článek už editovat nechci.

   Odpovědět na komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Myslíte m ze panenka se nenasla Ale pribeh je z casti pravdivy existuji 2 neli...

Chtěl bych se zeptat, jestli je to video vaše?...

Statistiky

 • 0
 • 139
 • 196
 • 13 097 754
 • 1 315
 • 662