ParaMag.eu

Dětské hlasy

 Rychlé zprávy

Dětské hlasy

Dětské hlasy
Červenec 20
15:38 2013

Hodně lidí, tomu, když jim to vyprávím nevěří, ale já vím, co jsem zažil jak já, tak i část mé rodiny. Je tomu necelé tři léta, co jsme se s rodinou stěhovali do jednoho staršího bytu 5+1. Pár týdnů po nastěhování byl klid, ale jednoho večera z ničehožnic vše začalo.

Nemohl jsem spát a tak jsem byl u sebe v pokoji na počítači a tvořil si pro zábavu webovky.

Z ničehožnic jsem na druhé straně pokoje slyšel hlasy několika dětí. Vím na 100%, že to nebyly hlasy někde z venku, ale že to byly hlasy v místnosti. Nikdo tam ovšem nebyl… Myslel jsem si, že se mi to možná jen zdálo, ale nezdálo. Tohle se opakovalo několik dalších týdnů vždy ve stejnou dobu a to mezi 0:30 – 1:30 hodinou ráno. Prvně jsem se s tímhle zážitkem svěřil rodině, která tomu nevěřila a tím pádem nevěnovala pozornost, až jednoho dne, kdy se pochlubil i bratr. V noci se mu chtělo na WC, tak se vzbudil, ale najednou se nemohl nadechnout ani postavit a vylíčil to tak, že ho něco (někdo) drželo dost silně přitisknutého k posteli. Tou dobou tomu začala věřit i rodina (konečně), ale nic se nedělo.

Dále jednoho dne byla matka v bytě naprosto sama. Bylo to asi dva dny po tom, co se bratr svěřil s tím, co se mu přihodilo. Následně nám matka po té, co jsme dorazili zbytek rodiny domů vylíčila, co se stalo jí. Říkala, že uklízela (přesněji vysávala) a najednou ji po zádech přešel mráz. Když se otočila, zahlédla prý na zdi tmavý stín, co vypadal jako anděl. Sedl jsem si k internetu a zjistil, že to byl tzv. “padlý anděl”.

Nakonec se to vystupňovalo až do momentu, kdy to “něco” bylo i u rodičů v ložnici. Netrvalo dlouho a byt jsme opustili, protože jsme to přestali psychicky zvládat a nevěděli jsme, jak proti tomu bojovat.

Nedlouho po opuštění bytu jsem se o tomhle bavil s jednou mojí (teď již bývalou) kamarádkou a ta mi řekla, že v tom bytě bydlela a také umřela její prababička. Začalo mi to všechno zapadat do sebe, tedy až na ty dětské hlasy, které si neumím vysvětlit dodnes…

Vím, že většina z vás zde v komentářích bude psát, že je to “FAKE”, ale můžu vám říct, že já lži nerozšiřuju a nepřál bych vám prožít to samé.

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

3 komentáře

 1. petra
  petra Listopad 14, 21:58

  já ti věřím,protože nam sa dějů doma horší věci.kdo něco takého nezažije nepochopí.

  Odpovědět na komentář
  • k0m1s
   k0m1s Autor Listopad 17, 22:21

   Ano, přesně, kdo nezažije, nepochopí. A je zde plno skeptiků.
   Já si s odstupem času vzpomínám ještě na několik dalších detailů, které by vás čtenáře možná i zajímaly, ale článek už editovat nechci.

   Odpovědět na komentář

Napsat komentář

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Tak zrovna Nimrod byl profláklý hodně, tak zrovna tady bych zveřejnění lokality neřešil.. Spíš se...

Lepší příště nerikat lokality jak to každý dělá.. :( R....

Dobrý den, víme o tom, sledovali jsme to živě. Boural ho dle informací, co se...

Statistiky

 • 0
 • 7
 • 157
 • 12 946 990
 • 1 303
 • 653