ParaMag.eu

Dívka v krabici – otřesný příběh ženy, která žila 7 let v rakvi

 Rychlé zprávy

Dívka v krabici – otřesný příběh ženy, která žila 7 let v rakvi

Dívka v krabici – otřesný příběh ženy, která žila 7 let v rakvi
Říjen 21
11:27 2017

Colleen Stanová měla jen 20 let, když se stopem snažila dostat na narozeninovou oslavu své kamarádky. Zastavila jí modrá dodávka, na předních sedadlech byl manželský pár. Vzadu měli dítě, zdálo se, že Colleen je v bezpečí. Opak byl ale pravdou. Cameron Hooker, muž, který seděl za volantem, byl sadista. Z mladé ženy si chtěl udělat sexuální otrokyni.

Psal se 19. květen 1977. Hooker přiložil Colleen k hrdlu nůž a následně ji spolu s manželkou a dítětem odvezl na neznámé místo. Následovalo mučení a znásilňování, šlo však jen o předehru k mnohem brutálnějším činům. Muž pro svou zajatkyni vyrobil bednu ve tvaru rakve. Přinutil ji do ní vlézt, následně ji zavřel a strčil pod postel. S přestávkami v ní Colleen zůstala celých sedm let.

Hooker byl mimořádně krutým zločincem. Mladou ženu mučil bičováním, elektrošoky i ohněm. Zažívala i nevýslovný psychický teror. Mozek jí vymýval informacemi, že pracuje pro mocnou tajnou organizaci, a pokud nebude poslouchat jeho příkazy, postihne ji krutý trest.

Hookerova manželka Jana byla spolupachatelkou. Mužovu otrokyni označovala jednoduše za kus nábytku a stejně mile se k ní chovala. Společně Colleen zavírali do rakve až na 23 hodin denně. Ve tmě se s klaustrofobickými pocity upírala jen na zvuk ventilátoru, který do jejího dřevěného vězení vháněl čerstvý vzduch.

Manželé pro mladou ženu dokonce vytvořili smlouvu, kterou ji donutili podepsat. Díky ní se prakticky stali majiteli jejího těla. Musela pracovat, hlídat děti, zatímco jejich rodiče byli v práci, a vařit jim jídlo. Colleen šokovalo, jak mohli být zároveň milujícími rodiči a krutými mučiteli.

Po několika letech měla Colleen zcela vymytý mozek. V jednom momentě jí dokonce Hooker dal do rukou pistoli, aby si ověřil její poslušnost. Pokynul jí, ať si hlaveň vloží do úst a stiskne spoušť. Žena tak udělala, zbraň ale naštěstí nebyla nabitá.

Po téměř čtyřech letech u manželů se stala bizarní věc. Hooker vězeňkyni propustil a řekl jí, ať jde navštívit svou rodinu. Tak se také stalo. Rodičům Colleen tvrdila, že je v pořádku a žije se jí dobře. Dobrovolně se tak odsoudila na další přes tři roky v zajetí. Sadistický Hooker jí totiž namluvil, že pokud ho prozradí, vtrhne se svými muži do domu a všechny pozabíjí.

Jednoho dne Colleen dostala od manželů Bibli. Později v různých rozhovorech tvrdila, že šlo o zlomový moment, protože ji mohla číst spolu s Cameronovou manželkou a tím pádem ženu zlidštit. Hooker mezitím plánoval zajmout další ženy, s jejichž “výcvikem” mu měla pomoci právě jeho dlouholetá otrokyně.

Nakonec Jana nevydržela psychický tlak. Řekla vězeňkyni, že žádná mocná tajná organizace neexistuje a že ji nikdo nebude pronásledovat. Colleen se pak podařilo utéct, doma ale nikomu neprozradila, co se s ní posledních sedm let dělo.

Až o několik měsíců později Jana řekla o Cameronovo sadistických praktikách místnímu pastorovi. Ten ji přesvědčil, aby se svěřila policii. Manžela tedy udala, ale nejen kvůli uvěznění a mučení Colleen, ale i pro vraždu Marie Spannhakové, jejíž ostatky se však nikdy nenašly.

Muže odsoudili na doživotí za mřížemi. Jana vyvázla bez trestu, soud se totiž domníval, že konala jen ve strachu před svým manželem a zřejmě byla sama obětí násilí. Colleen dnes pracuje jako obhájkyně zneužívaných žen.

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

4 komentáře

 1. Jajik
  Jajik Srpen 04, 22:36

  Zajímavý článek, ale proč je tam tolik pravopisných chyb?

  Odpovědět na komentář
 2. Marta
  Marta Listopad 04, 03:06

  Já jen jako dítě asi 9 let viděla jsem v noci projít kolem postele,kde jsem spala s babičkou..někoho v dlouhém plášti a měl na hlavě cilindr ..tzv.vše v černém a prostě jen prošel okolo naší postele..v roce asi 1974..ale bylo to prostě živé….

  Odpovědět na komentář

Napsat komentář

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Tak zrovna Nimrod byl profláklý hodně, tak zrovna tady bych zveřejnění lokality neřešil.. Spíš se...

Lepší příště nerikat lokality jak to každý dělá.. :( R....

Dobrý den, víme o tom, sledovali jsme to živě. Boural ho dle informací, co se...

Statistiky

 • 1
 • 44
 • 167
 • 12 992 974
 • 1 306
 • 653