Paranormal

Dívka v krabici – otřesný příběh ženy, která žila sedm let v rakvi

Dívka v krabici – otřesný příběh ženy, která žila sedm let v rakvi

Dívka v krabici – otřesný příběh ženy, která žila sedm let v rakvi
Březen 02
16:08 2018

Colleen Stanová měla jen 20 let, když se stopem snažila dostat na narozeninovou oslavu své kamarádky. Zastavila jí modrá dodávka, na předních sedadlech byl manželský pár. Vzadu měli dítě, zdálo se, že Colleen je v bezpečí. Opak byl ale pravdou. Cameron Hooker, muž, který seděl za volantem, byl sadista. Z mladé ženy si chtěl udělat sexuální otrokyni.

Psal se 19. květen 1977. Hooker přiložil Colleen k hrdlu nůž a následně ji spolu s manželkou a dítětem odvezl na neznámé místo. Následovalo mučení a znásilňování, šlo však jen o předehru k mnohem brutálnějším činům. Muž pro svou zajatkyni vyrobil bednu ve tvaru rakve. Přinutil ji do ní vlézt, následně ji zavřel a strčil pod postel. S přestávkami v ní Colleen zůstala celých sedm let.

Hooker byl mimořádně krutým zločincem. Mladou ženu mučil bičováním, elektrošoky i ohněm. Zažívala i nevýslovný psychický teror. Muž jí dal nové jméno: K. Mozek jí vymýval informacemi, že pracuje pro mocnou tajnou organizaci, a pokud nebude poslouchat jeho příkazy, dostihne ji krutý trest.

Hookerova manželka Jan byla spolupachatelkou. Mužovu otrokyni označovala jednoduše za kus nábytku a stejně mile se k ní chovala. Společně Colleen zavírali do rakve až na 23 hodin denně. Ve tmě se s klaustrofobickými pocity upírala jen na zvuk ventilátoru, který do jejího dřevěného vězení vháněl čerstvý vzduch.

Foto: Criminalmindswiki

Foto: Criminalmindswiki

Manželé pro mladou ženu dokonce vytvořili smlouvu, kterou ji donutili podepsat. Díky ní se prakticky stali majiteli jejího těla. Musela pracovat, hlídat děti, zatímco jejich rodiče byli v práci a vařit jim jídlo. Colleen šokovalo, jak mohli být zároveň milujícími rodiči a krutými mučiteli.

Po několika letech měla Colleen zcela vymytý mozek. V jednom momentě jí dokonce Hooker dal do rukou pistoli, aby si ověřil její poslušnost. Pokynul jí, ať si hlaveň vloží do úst a stiskne spoušť. Žena tak udělala, zbraň ale naštěstí nebyla nabitá.

Po téměř čtyřech letech u manželů se stala bizarní věc. Hooker vězeňkyni propustil a řekl jí, ať jde navštívit svou rodinu. Tak se také stalo. Rodičům Colleen tvrdila, že je v pořádku a žije se jí dobře. Dobrovolně se tak odsoudila na další přes tři roky v zajetí. Sadistický Hooker jí totiž namluvil, že pokud ho prozradí, vtrhne se svými muži do domu a všechny pozabíjí.

Jednoho dne Colleen dostala od manželů Bibli. Později v různých rozhovorech tvrdila, že šlo o zlomový moment, protože ji mohla číst spolu s Cameronovou manželkou a tím pádem ženu zlidštit. Hooker mezitím plánoval zajmout další ženy, s jejichž “výcvikem” mu měla pomoci právě jeho dlouholetá otrokyně.

Nakonec Jan nevydržela psychický tlak. Řekla vězeňkyni, že žádná mocná tajná organizace neexistuje a že ji nikdo nebude pronásledovat. Colleen se pak podařilo utéct, doma ale nikomu neprozradila, co se s ní posledních sedm let dělo.

Až o několik měsíců později Jan řekla o Cameronově sadistických praktikách místnímu pastorovi. Ten ji přesvědčil, aby se svěřila policii. Manžela tedy udala, ale nejen kvůli uvěznění a mučení Colleen, ale i pro vraždu Marie Spannhakové, jejíž ostatky se však nikdy nenašly.

Muže odsoudili na 104 let za mřížemi. Jan vyvázla bez trestu, soud se totiž domníval, že konala jen ve strachu před svým manželem a zřejmě byla sama obětí násilí. Colleen dnes pracuje jako obhájkyně zneužívaných žen.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorie zpráv

FaceBook

TOPlist

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

No já tam byla, lidé tam běžně chodí, ani mne nějak nenapadlo, proč bych se [...]

vlkodlaci niesu takí akí si myslíte sú uplyne iní a to že sa tak [...]

Nalezené gramatické chyby byly opraveny, ale ve slovech, které zmiňujete, chybu nevidím :) [...]

Dobrý den, mohu se zeptat na vaše zdroje ze kterých jste čerpal? [...]

Já jen jako dítě asi 9 let viděla jsem v noci projít kolem postele,kde jsem [...]

Statistiky

  • 1
  • 65
  • 185
  • 12 636 682
  • 1 332
  • 637
Vážený uživateli Adblocku, prosím deaktivuj si rozšíření na našem webu. Výtěžek z reklamy nám slouží pro chod našeho hostingu. Děkujeme