ParaMag

Emily’s Bridge

 Rychlé zprávy

Emily’s Bridge

Emily’s Bridge
25 července
14:06 2013

Most Gold Brook byl navržen a zkonstruován v roce 1844 Johnem W. Smithem. Měl zprostředkovat bezpečný průchod přes potok při cestách mezi třemi vesnicemi. Nyní se chystáte vyslechnout si příběh dívky Emily, která pocházela z vesnice Stowe. Bolest z událostí, které se jí v životě přihodily ji přivedla k šílenství a na krytém mostě Gold Brook se oběsila.


Nejznámější verze příběhu o Emily je ta, že se rozzlobila na rodiče, kteří ji zakázali vdát se za muže svých snů a tak se rozhodli společně utěct. Emily dorazila na smluvené místo…most Gold Brook. Její milý však nepřišel a tak se ve vrcholu smutku a deprese rozhodla zabít.

Další verze příběhu je taková, že se Emily zamilovala do muže a v den jejich svatby nepřišel do kostela a Emily v záchvatu hněvu vzala povoz s koňmy a jela pryč u mostu Gold Brook se jí stala nehoda a zabila se pádem do potoka.

Třetí verze příběhu je taková, že ji na mostě zabila matka.

Mnoho lidí, kteří navštívili most se stalo svědky znepokojujících paranormálních jevů. Lidé hlásily, že na vozidlech zaparkovaných na můstku se objevili škrábance. Slyšeli kroky, zvuk utahování lana a křik dívky. Někteří také tvrdily, že v blízkosti mostu viděli Emilin přízrak.Nejvíce paranormálních jevů bývá zaznamenáno mezi půlnocí a třetí hodinou ranní.

Krátký film inspirovaný příběhem:  Emily’s Bridge:

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Navštivte také:

lit

Hlavní menu

Facebook

Poslední komentáře

Blažené je pojídat kaviár, ve kterém žijí duše všech mých dětí od počátku světa....

Jak si myslíte že probíhá proměna vlkodlaka při uplnku někteří z vás tu píší jen...

LV

Na Měsíci to váží šestkrát méně, takže 35kg, a k tomu čtyři široké pneumatiky, takže...

Statistiky

  • 0
  • 16
  • 146
  • 13 543 196
  • 1 440
  • 677