Paranormal

Flatwoodske monstrum: mimozemšťan či tajný vládní projekt?

 Rychlé novinky

Flatwoodske monstrum: mimozemšťan či tajný vládní projekt?

Flatwoodske monstrum: mimozemšťan či tajný vládní projekt?
Květen 10
15:29 2018

Koncem léta během mimořádně parného letního odpoledne protnul oblohu nad městečkem Flatwoods ohnivý záblesk. Jeho původ dodnes zůstává nevysvětlitelný, mnoho svědků však tvrdí, že viděli monstrum s obrovskýma očima. Způsobilo záblesk hořící letadlo, nebo šlo o meteorit či dokonce o UFO?

Městečko Flatwoods se nachází v americkém státě Západní Virginie. V podvečerních hodinách 12. září 1952 viděli 13-letý Edward May, jeho 12-letý bratr Fred a jejich desetiletý kamarád Tommy Hyer pád zvláštního objektu. Vrátili se tedy domů a Kathleen Mayové, matce dvou bratrů, řekli, že viděli, jak v horách spadlo UFO.

Děti byly vystrašené, a tak se Kathleen rozhodla prozkoumat, co je ve věci. Do hory ji doprovázely dvě děti a 17-letý člen Národní gardy Eugene Lemon se svým psem. Ten zpočátku běžel před skupinou, po čase se však vrátil s kňučením a staženým ocasem.

Štiplavý opar
Když skupina dorazila na vrchol kopce, její členové údajně spatřili pulzující ohnivou kouli. Také se zde vyskytoval opar, ze kterého je štípaly nosy a oči. V tom si Lemon po své levici všiml dvou světel, na které namířil baterku. Odhalil asi dvoumetrového tvora s červenou tváří a zelenými šaty, který na ně nejprve syčel a pak se vydal směrem k ohnivé kouli. Skupina následně v panice utekla směrem k Flatwoodu.

Po návratu domů Kathleen zavolala šerifovi Robertu Carru i vydavateli místních novin Lee Stewertovi. Ten začal sbírat svědecké výpovědi a dokonce se s Lemonem vrátil na místo, kde skupina viděla neznámého tvora. Stewert později uvedl, že se zde stále vznášel “chorobný, kovový smrad spáleniny.”

Mimozemšťan nebo dílo vlády?
Šerif Carr a jeho zástupce Burnell Long se tedy vydali na pátrání, které však kvůli nedostatku světla nepřineslo žádné výsledky. Na druhý den se Stewert na kopec opět vrátil, jen aby našel stopy vozidla a hustou černou tekutinu. Okamžitě vyvodil, že jde o místo dopadu létajícího talíře. Na kopec se totiž prý nebylo možné dostat autem. Až později se ukázalo, že to byly stopy Chevroletu jistého Maxe Lockarda, který sem dorazil pár hodin před Stewertem.

Nad celým incidentem se ale stále vznáší mnoho otazníků. Jak to, že podobného tvora viděli už 5.září asi 15 kilometrů od Flatwoods matka s 21-letou dcerou? A proč museli dceru po tomto incidentu na tři týdny hospitalizovat v nemocnici? Z jakého důvodu trpěla Kathleen Mayová a děti, které ji na kopec provázely, otoky krku a hrtanu?

Záhadu se nepodařilo vyřešit, ačkoli o ní badatelé sbírají informace již přes šedesát let. Šlo o mimozemšťana nebo o tajný projekt americké vlády? To už zřejmě bohužel nikdy nezjistíme. Flatwoodske monstrum tak zůstane navždy zahaleno rouškou tajemství.

BIO autora

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorie zpráv

FaceBook

TOPlist

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

vlkodlaci niesu takí akí si myslíte sú uplyne iní a to že sa tak [...]

Nalezené gramatické chyby byly opraveny, ale ve slovech, které zmiňujete, chybu nevidím :) [...]

Dobrý den, mohu se zeptat na vaše zdroje ze kterých jste čerpal? [...]

Já jen jako dítě asi 9 let viděla jsem v noci projít kolem postele,kde jsem [...]

Mb

Sice nikdo neni dokonaly,ale napr. poly a vlady snad nikdy nebudou s i, ale s [...]

Nat

Cameronovo sadistických praktikách... To jako vážně? [...]

Statistiky

  • 0
  • 95
  • 230
  • 12 591 206
  • 1 329
  • 635
Vážený uživateli Adblocku, prosím deaktivuj si rozšíření na našem webu. Výtěžek z reklamy nám slouží pro chod našeho hostingu. Děkujeme