ParaMag

Hračka která ožila-Robert

 Rychlé zprávy

Hračka která ožila-Robert

Hračka která ožila-Robert
Březen 19
08:00 2014

Jedná se o velmi záhadné hračky (konkrétně hadrového panáka nebo loutku). Ze začátku vypadají úplně normálně, možná i obyčejně. Ale může obyčejný hadrový panák měnit výraz tváře, smát se nebo se dokonce procházet po místnosti?

Jeden podobný případ se stal na Floridě. V městečku Key West právě dostal malý Robert Eugene Otto hadrového panáka od bahamské služebné (rodina Ottových byla bohatá). Panák dostane jméno po svém majiteli, tedy Robert. Bahamská služebná však nedala Genovi (jak se někdy Robertu Eugenovy říká) panáka z dobrého úmyslu. Údajně měla rodinu nenávidět a ovládala voodoo. Důsledky toho se začnou rychle projevovat. Gene si Roberta “zamiluje”. Hraje si jenom s ním. Rodiče často slýchají, jak si Gene s Robertem povídá. Jenže za pár dní měli dojem jako by panák Genovi odpovídal! Kromě Genova hlasu zní z jeho pokoje i jiný hlas, který rodiče nepoznávají. Ale to je jen začátek. Jednou uslyší Ottovi z Genova pokoje divné rány. Když se do pokoje podívají, uvidí v pokoji převrácené všechny skříně! Malý Gene se choulí v rohu a říká “To udělal Robert”!
Jak ale může hadrový panák převrácet skříně? Ale jak by to zvládl Gene?
Tohle nebyl jediný případ, kdy Gene svádí problémy na Roberta. I přesto se mezi nimi vytvoří silné pouto. Gene mluví o Robertovi, jako o živé bytosti, ale to je přece nesmysl! Nebo ne?

Když Gene dospěje, stane se z něj podivín. Roberta má pořád u sebe. Dokud je sám, je to všem jedno, ale pak se Gene ožení s Anne (příjmení neznámé). Té začne brzy Robert vadit a pak ho začne nenávidět. Panák s nimi údajně večeří a spí vedle jejich manželské postele! Později Gene zařídí Robertovi jeho vlastní pokoj v horním patře velkého domu. To ale nertvá dlouho. Robert se prý naštve a Gene ho musí přestěhovat do pokoje s výhledem na ulici. Od té doby se začínají množit děsivá pozorování. Lidé, kteří kolem domu prochází, údajně vidí Roberta, jak přechází z jedné strany okna na druhou! S panákem navíc nikdo nemohl manipulovat, protože se tak dělo i v době, kdy byl dům opuštěn! Manželka Anne navíc dosvědčí pištivý smích, který se občas rozléhá domem! Začíná se měnit i Gene. Začíná být agresivní a manželku má zamykat do skříně pod Robertovým pokojem. Místní si byli jisti, že Geneho Robert úplně ovládá! Navíc se říká, že Robert je ďábel!

Později Robert Eugene Otto umírá. Říká se, že když zemřel, držel Roberta v náruči. Anne nesnese pomyšlení, že zůstane v domě s děsivým panákem sama a tak dům prodá. A skutečně si dům zakoupí nový majitelé, ale Robert začne řádit. Už instalatér vypovídá o tom jak se Robert pohyboval a děsivě smál! Dcerce nových majitelů navíc Robert způsobuje noční můry. Navíc se jedno uměl objevit u spící holčičky s kuchyňským nožem v ruce! Majitelé to nemůžou vydržet a tak musí Robert pryč. Panáka prodají do muzea ve West Key, kam se na něj chodí dívat velké množství návštěvníků. I tady se Robert občas projeví. Pracovníci občas slyší záhadné kroky v muzeu. I návštěvníci by měli být opatrní. Pokud ho chtějí vyfotit nebo natáčet, musí ho slušně požádat, jinak bude jejich rodina prokleta! Robert navíc vykazuje známky stárnutí! Může být něco takového možné? Robert je v muzeu dodnes.

Ale Robert není jediná prokletá hračka. Zde jsou vypsány další:

1. Hadrový panák beze jména, který způsoboval majitelce noční můry.

2. Další dva hadroví klauni. Jejich majitelka měla s nimi pocit, že ji někdo sleduje a trápily ji zlé sny.

3. Hadrový panák Pan Bojo. Jeho majitelka říkala, že jí chodí ve snech a děsí ji! Při vyšetřování vyjde najevo, že panák byl vytvořen pro zlé účely!

4. Loutka Simon. Prý si chtěl stále povídat a sám od sebe hýbal pusou.

Včechny tyto hračky jsou vystaveny v muzeu v Connectitutu.

Autor článku

Toxicek

Toxicek

S paranormálnímy jevy jsem se dříve setkával matně: filmy, čtení zde na webu, atd... než jsem hlavní podstatu slova poznal na 100%,

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Ahoj. Obecná rada není těžká: stíny zahání světlo. Tedy: udržuj si doma světlo, čisto, pořádek....

Zdravím. Nejdříve bych se chtěl zeptat. Říkáš, že je to muž, viděla jsi obličej? Dále...

Zdravím, už jsem to u nějakého příspěvku psal, ale opakování je matka moudrosti. Ano, při...

Statistiky

  • 2
  • 53
  • 152
  • 13 227 707
  • 1 334
  • 670