ParaMag

Je nemoc AIDS “laboratorní” nemoc?

 Rychlé zprávy

Je nemoc AIDS “laboratorní” nemoc?

Je nemoc AIDS “laboratorní” nemoc?
Květen 03
14:29 2014

Americký doktor Leonard Horowitz tvrdí, že virus HIV, který způsobuje nemoc AIDS byl vyroben v tajných biologických laboratořích, kde se na jeho vývoji podílela americká CIA a ministerstvo obrany USA. Důvodem, proč byl vyvinut tak strašný virus, který zabíjí miliony lidí po celém světě, byl prý ten, že to bylo součástí americké strategie na redukci světové populace.

Plánovaná genocida
Na to, aby někdo vyhlásil tak strašné a neuvěřitelné tvrzení je třeba dostatek důkazů – doktor Horowitz tvrdí, že je opravdu má – uveřejnil je ve své knize Viry na vzestupu, ale i na mezinárodní konferenci o AIDS v červnu 1996. Američtí vědci masivně přesvědčovali celou planetu o tom, že virus HIV, který způsobuje nemoc AIDS, vznikl v Africe přenosem z opic na lidi, kde se pak rozšířil mezi Afričany, kteří ji následně přenesli do celého světa.

Tato verze, jak se později ukázalo, je velmi klamavá a doslova propagandistická. Nemoc AIDS se objevila koncem 70. let minulého století a co je nejvíce zarážející, geny této nemoci se nevyskytují u žádného živočicha ani u člověka. Nemoc AIDS tedy nemohla z člověka a ani zvířat nikdy vzniknout. Vše nasvědčuje tomu, že AIDS je umělého původu! A tak proti sobě už desetiletí stojí dvě skupiny vědců. Jedna říká, že AIDS je umělého původu a ta druhá skupina dotovaná americkou vládou zase argumentuje svými “vědeckými” výsledky a říká opak.

Podle Horowitze spolupracovali v 60.letech minulého století vědci z Národního ústavu pro výzkum rakoviny a odborníci z armády na vývoji viru, který by mohl vyvolat různé typy rakoviny. Vše probíhalo podle přesně stanoveného plánu.

aids29. července 1969 požádal zástupce Pentagonu Donald Mc Arthur výbor Kongresu o schválení 10 milionů dolarů na vývoj mikroorganismu schopného zničit během pěti až deseti let lidský imunologický systém. Vládní dotace byla nakonec schválena údajně ze strachu před Sovětským svazem, který dělal stejné výzkumy a do pěti let byl skutečně vyvinut AIDS. Celý projekt se uskutečňoval ve vojenském zařízení ve Fort Detrick v Marylandu a v laboratořích Národního ústavu pro výzkum rakoviny, které vedl doktor Robert Gallo.

Právě Gallo představil výzkumy této biologické zbraně již v roce 1970 na sympoziu NATO, které se uskutečnilo v belgickém městě Moll. Později vyšel najevo záměr, který odhalil americký senátor MW Cooper, který řekl, že nemoc AIDS byla vyrobena jako prostředek umělého a násilného snížení populace! Senátor ve své zprávě uvedl: “Protože měla být zdecimována většina populace, rozhodla se vládnoucí elita zaměřit především na nežádoucí elementy společnosti a vyhladit je. Především se počítalo s vyhlazením černošské, hispánské a homosexuální populace. Jméno projektu, podle něhož byl vyvinut AIDS, je MKNAOMI.”

aids3Rozšíření epidemie
Podle Horowitze dovezla firma dodávající pokusná zvířata laboratoři doktora Galla údajně omylem ze své pobočky v Ugandě přímo do USA celý Intenzivní chov opic nakažených virem, který ničí imunologický systém. Nakažené pokusné opice se dostaly až do farmakologických společností, aby z nich vyrobili očkovací látky.

V roce 1974 proběhla v USA série očkování proti hepatitidě B a vakcíny byly vyrobeny právě z krve nakažených opic. Za celou genocidou stála dokonce Světová zdravotnická organizace, což potvrdil i senátor Cooper ve své zprávě: “Africký kontinent byl infikován prostřednictvím vakcíny proti neštovicím v roce 1977 Světovou zdravotnickou organizací. Americká populace byla infikována v roce 1978 pomocí vakcíny proti hepatitidě B vládním Centrem pro kontrolu nemocí a Krevním centrem v New Yorku.”

Nemoc AIDS začala takovým šíleným plánem doslova likvidovat africkou a asijskou populaci, zatímco se v USA chorobou nakazili jen homosexuálové – nejvíce infikovaných jich bylo v New Yorku, Los Angeles, San Francisku, Chicagu a St. Louis. V roce 1981 na AIDS onemocnělo 25 až 50 procent očkovaných homosexuálů, v roce 1984 to již bylo 60 procent! Nakonec byly v 80. letech minulého století stejnou vakcínou proti hepatitidě B infikováni další američtí občané – černoši i běloši.

aids4Američtí vědci z Národního ústavu pro výzkum rakoviny uskutečnili na objednávku amerických ozbrojených sil a zpravodajské služby ve střední Africe podobné očkování jako proběhlo v USA. Ve spolupráci se Střediskem pro kontrolu nemocí a pod patronací Světové zdravotnické organizace vedly masové očkovací kampaně v asi dvaceti afrických zemích. V Africe tak propukla epidemie AIDS, kdy byly africké národy záměrně infikovány. Ukázalo se, že ve všech zemích, kde Světová zdravotnická organizace dělala na konci 70. let povinné očkování proti neštovicím, vypukly do dvou měsíců první příznaky nemoci AIDS.

Vylidňovací politika
V roce 1990 byl na základě zákona o svobodě informací odtajněn, do té doby přísně tajný dokument americké vlády – Memorandum o národní bezpečnosti (NSSM 200), který v roce 1974 vypracoval tehdejší poradce vlády pro národní bezpečnost dr. Henry Kissinger. V dokumentu se mimo jiné píše: “Největší prioritou americké zahraniční politiky směrem ke třetímu světu by mělo být snížení počtu jeho obyvatel.” V memorandu se navíc ještě píše, že jde o “zásadní věc pro národní bezpečnost země”, jejíž hospodářství “bude potřebovat velké a rostoucí množství nerostných surovin z ciziny, především z méně vyvinutých zemí.” V důsledku toho je zdecimovat populace třetího světa hlavním “ekonomickým zájmem USA.”

Tvrzení Leonarda Horowitze, ale i dalších vědců, politiků a investigativních novinářů jsou šokující a většina lidí tomu ani dnes nevěří přes množství důkazů. Výstižně to kdysi řekl Adolf Hitler – “Široké masy národů … mnohem snadněji uvěří velké lži, než malé.”

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

1 komentář

 1. angela
  angela Červenec 19, 21:41

  Tam bylo mnoho pochybností o vyléčení HIV AIDS, jsem taky byl pochyboval, ale teď mám věřit, že zázrak i přijaté mohou být také pomoci světu. Jmenuji se Angela můj email je angelafreeeman@ gmail. com Žila jsem s touto smrtelnou chorobou více než rok, můj manžel zjistil, že jsme byli oba HIV pozitivní. Snažíme se všemi prostředky, žít svůj život navzdory této věci v našem těle je pouze tehdy, když jsme narazili na této mocné bylinkář, který ztvárnil lék. Na začátku jsme byli více skeptičtí, ale můj manžel trval na tom, dávat to zkusit, a objednali jsme si na některé ze svých bylin a během několika týdnů po ukončení procesu kvůli tomuto bylinkář, šli jsme na test, jak jsme také řekl, jsme byli ohromeni štěstí, když jsem obdržel výsledky v klinice.Míra viru v těle a upadl do několika týdnů jsme byli zcela vyléčených. Ptali jsme se rovněž, proč nepřišel na svět měl lék, a on říkal, že on dělal v roce 2011, ale byl odmítnut mezinárodní výzkumný tým.Nejdůležitější je, abyste se vyléčit, pokud se chcete dozvědět o tomto bylinkář hovoru na +2349032913215 nebo e-mailem: odincurahiv@ gmail. com nebo odincurahiv@ outlook. com

  Odpovědět na komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Ahoj. Obecná rada není těžká: stíny zahání světlo. Tedy: udržuj si doma světlo, čisto, pořádek....

Zdravím. Nejdříve bych se chtěl zeptat. Říkáš, že je to muž, viděla jsi obličej? Dále...

Zdravím, už jsem to u nějakého příspěvku psal, ale opakování je matka moudrosti. Ano, při...

Statistiky

 • 1
 • 59
 • 152
 • 13 227 759
 • 1 334
 • 670