ParaMag

Jsou mezi námi?

 Rychlé zprávy

Jsou mezi námi?

Květen 31
22:41 2014

Stále se mnozí lidé dohadují o tom, zda jsme ve vesmíru sami a nebo zda je tu někdo jiný. A pokud ano, tak největším hrdinstvím mnohých vědců je to, že připustí možnost nějakého bakteriologického života na vzdálené planetě, kam sotva dohlédneme.

Naši předkové by nám zjevně mohli vyprávět mnohé příběhy o zvláštních úkazech, magických událostech, nezvyklých jevech a blízkých setkáních s bytostmi z jiného světa. O svých zkušenostech nám nechali písemné a hlavně vizuální poselství v podobě kreseb, reliéfů a nebo dokonce malých sošek.

Přesto stále se najdou takoví, kteří sveřepě tvrdí, že jde jen o kultovní předměty, a že podobnost se současnými reáliemi je naprosto nahodilá. Nebo dokonce, že jde o naši projekci představ a touhy v tom vidět něco mimozemského – pro danou historickou epochu netypického.

A pokud je vyobrazení až příliš okaté, nastupuje asi nejtěžší argument – jde o padělky.

astrnm

Přitom jde pouze o jedinou věc. O naše vlastní ego – strach z toho, že by někdo mohl dokázat něco více, než-li my lidé na této planetě Zemi. Že by naše historie nebyle jen naší vlastní, ale že by tu byl v historii (opakovaně) někdo, kdo nás významně ovlivnil…

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Námelovou hypotézu zpracovala paní M. K. Matossian a její první publikace na toto téma je...

H. P. Lowecraft byl velice vzdělaný a sečtělý člověk a mohl některé věci ve své...

Mě to připomíná spíš rotující nůž z mlýnku na maso....

Statistiky

  • 0
  • 2
  • 193
  • 13 049 934
  • 1 314
  • 658