ParaMag

Kde se skrývá šedá vláda USA?

 Rychlé zprávy
 • Pluto: NASA zveřejnila dech beroucí fotografie Dne 17.09.2015, NASA zveřejnila čerstvé fotografie z povrchu planety Pluto, které pořídila sonda New Horizons. Na fotografiích můžeme vidět ledová pohoří, povrchové mlhy a zmrzlý dusík....
 • 5 znamení přicházející smrti Blížící se smrt se prý předem ohlašuje. Nejen ti, kteří bojují s těžkou nemocí, ale i lidé, jejichž život ukončí náhlá tragédie, údajně dostávají šanci se na svůj blízký konec...
 • Bermudský trojúhelník ukrývá krystalové pyramidy Za použití sonaru, oceánograf Dr. Meyer Verlag, našel obrovské skleněné pyramidy v hloubce zhruba 2km. Za použití další technologie se podařilo vědcům identifikovat, že obě nalezené obrovské skleněné pyramidy jsou...
 • VIDEO: NASA: viděl jsem, co jsem neměl Clark C. McClelland byl zaměstnancem NASA 35 let. Podle vlastních slov spolupracoval na více než 650 misích jako Apollo, Mercury a také stál u vzniku Mezinárodní vesmírné stanice (ISS) a...
 • VIDEO: NASA připravuje Zemi na kontakt s mimozemšťany Před pár lety se před americkým Kongresem sešli špičkoví astronomové, aby dali jasně najevo, že věří, že ve vesmíru nejsme sami. Jejich hlavním argumentem bylo to, že není možné, aby...

Kde se skrývá šedá vláda USA?

Kde se skrývá šedá vláda USA?
13 července
15:31 2016

Před globální apokalypsou budou muset obyčejní lidé po celém světě čelit svému osudu. Ne však světové politické a finanční elity. Každý větší a důležitý stát ve světě má své podzemní bunkry, které jsou připraveny právě pro ty, kteří i v současnosti vládnou celému světu.

Jeden z největších takových podzemních komplexů se nachází v USA, kde podle některých indicií už dlouhá léta pracuje i takzvaná šedá vláda Spojených států amerických. Jaké informace o tomto komplexu přinesly bývalí zaměstnanci?

Mount Weather – základna pro vyvolené
V hlubokých horách Blue Ridge Mountains ve státě Virginie se rozprostírá nedobytný komplex Mount Weather. Tento rozsáhlý podzemní komplex vznikl na místě bývalé meteorologické stanice z konce 19. století. S budováním podzemního bunkru se začalo v 50. letech minulého století během studené války, a do provozu byl uveden v roce 1959. Mount Weather se nachází v blízkosti městečka Bluemont, tedy asi 74 kilometrů od Washingtonu, a jeho nejdůležitější část se ukrývá hluboko uvnitř pohoří Blue Ridge Mountains. V případě nějaké velké katastrofy nebo globální apokalypsy se do bunkru může ukrýt, a bez problémů zde žít bez jakýchkoliv omezení asi 200 lidí.

Je třeba podotknout, že podzemní bunkr je určen jen pro pár nejvlivnějších amerických politiků, a větší část zaberou hlavně oligarchové, kteří v současnosti táhnou za nitky světového dění.

2457405Mount Weather je nedobytný a přísně střežený komplex, který funguje zcela nezávisle na okolním světě. Má své vlastní zdroje energie, zásoby pitné vody, potravin a léků, dokonce má i svůj vlastní televizní a rádiový přijímač, pomocí kterého mohou lidé zevnitř komplexu komunikovat s ostatními venku.

Kromě nejdůležitějších lidí USA se sem dají ukrýt i ty nejcennější umělecká díla. O komplexu nevěděli nic ani obyvatelé USA až do roku 1974. Právě v tomto roce však americký deník Washington Post informoval o havárii boeingu, který se zřítil nedaleko Mount Weather.

Nad zemí se nachází asi tucet budov s anténami a mikrovlnnými vysílači, systém odpadních vod má denní kapacitu asi 340 tisíc litrů, a dvě nádrže udržují asi 950 tisíc litrů vody, která by mohla dvěma stovkám lidí vystačit na více než jeden měsíc

Tajemství nedobytného komplexu
Mount Weather je veřejnosti známý také jako západovirginský úřad řízení konfliktních operací, který je přísně střežen. Komplex má svůj vlastní policejní, ale i hasičský sbor, a je obehnaný třímetrovým plotem s ostnatým drátem. Podrobné informace o celém komplexu však nejsou z bezpečnostního hlediska oficiálně známé. K jeho bezprostřední blízkosti se nelze vůbec dostat.

Těm zvědavcům, kteří se ke komplexu byť jen přiblíží, jsou zabavena veškerá elektronická zařízení, a jsou okamžitě vykázáni. Některým novinářům se však i přesto podařilo přinést popis toho, co se zde nachází a ukrývá. Vděčit tomu mohou hlavně bývalým zaměstnancům Mount Weather.

Americký novinář Ted Gup například uvádí, že “nad zemí se nachází asi tucet budov s anténami a mikrovlnnými vysílači, systém odpadních vod má denní kapacitu asi 340 tisíc litrů, a dvě nádrže udržují asi 950 tisíc litrů vody, která by mohla dvěma stovkám lidí vystačit na více než jeden měsíc”. Nedaleko komplexu jsou však i podzemní jezírka, která zadržují další pitnou vodu. Při vstupní bráně je kontrolní věž a také přistávací plocha pro helikoptéru.

Jak však uvedl Ted Gup – “skutečná tajemství nejsou viditelná na povrchu”. S informacemi, které odhalily bývalí zaměstnanci komplexu Mount Weather, přišel i další americký novinář Richard Pollock. Tomu se podařilo přinést další detaily o tom, co se v podzemí vlastně nachází.

Nechybí tam samozřejmě soukromé apartmány, jídelny, nemocnice, kancelářské prostory, či elektrárna. Jednotlivé části komplexu jsou spojeny stezkami a ulicemi, a nechybí ani vlastní dopravní systém.

2457407S dalšími informacemi přišel i deník Washington Post, které získal z velmi důvěryhodného zdroje. List uvedl, že podzemní bunkr Mount Weather byl již nejméně jednou využit. Bylo to právě po teroristických útocích na Dvojčata v New Yorku 11. září 2001, kdy sem přemístili nejvyšší politické představitele USA. Otázka proto zní: Kdo udržuje celý komplex v neustálé pohotovosti? A kdo v něm má hlavní slovo?

Paralelní vláda USA
Pro někoho to bude možná těžko představitelné, ale podle různých indicií v podzemní základně Mount Weather pracuje takzvaná paralelní (nebo šedá) vláda USA, tedy vláda v čekání. Informace, které uvedli členové oficiální vlády pod podmínkou zachování anonymity, se říká, že každé oddělení šedé vlády v Mount Weather je vedeno pouze jedním paralelním ministrem.

Podle důvěrných informací každý člen šedé vlády je přímo jmenován Bílým domem na dobu neurčitou, a vše probíhá bez souhlasu senátu. Nezodpovězenými otázkami proto zůstává, kdo tedy vlastně vládne USA, a jaký vliv má tato tajná šedá vláda? Co vlastně dělá, a co schvaluje? V roce 1975 například unikly zprávy, že v Mount Weather se nachází dokumentace o více než 100.000 Američanech.

Sledují se z tohoto místa i další obyvatelé Spojených států amerických? Je právě toto sídlo Velkého bratra? Na povrch vyšly i další informace o tom, že právě v komplexu Mount Weather se nachází i centrála pro další federální evakuační centra, která se nacházejí v různých amerických státech jako Severní Karolína, Virginie, Maryland, Pensylvánie a další.

V případě nějaké velké katastrofy se tedy z tohoto centra bude řídit evakuace politických špiček USA a jejich finančních mecenášů po celé zemi.

Pokud jsou tyto podzemní komplexy určené pouze pro vysoce postavené politiky a finanční oligarchy, na jaká místa budou evakuováni běžní občané USA? Zdá se, že na tuto otázku je jednoduchá odpověď – všichni ostatní Američané budou jakékoli potenciální hrozbě ponecháni napospas osudu.

Komu však bude oficiální a také šedá vláda spolu s oligarchy pak vládnout, na to ať si zodpoví každý sám.

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Nikdo není neomylný a že zjistíme občas klamné informace, to se stane.. Bohužel disponujeme jen...

Tyto pyramidy nebyly nikdy objeveny, jde o novinářstkou kachnu, žádný vědecký článek nebyl o tom...

Ahoj. Obecná rada není těžká: stíny zahání světlo. Tedy: udržuj si doma světlo, čisto, pořádek....

Statistiky

 • 0
 • 41
 • 362
 • 13 326 264
 • 1 356
 • 672