ParaMag

Kdo sleduje astronauty ve vesmíru?

 Rychlé zprávy

Kdo sleduje astronauty ve vesmíru?

Kdo sleduje astronauty ve vesmíru?
Květen 09
20:27 2014

Mnozí američtí astronauti, kteří byli ve vesmíru se přiznávají, že se setkali s mimozemskou inteligencí. Americká vesmírná agentura NASA se samozřejmě k těmto výpovědím svých zaměstnanců staví velmi zdrženlivě, a donekonečna opakuje, že nic před veřejností neutajuje. Proč se však někteří zaměstnanci NASA dostali na černou listinu a byli propuštěni?

nasa1Zpověď v přímém přenosu
V roce 2007 bývalý americký astronaut Edgar Mitchell, který byl v roce 1971 členem posádky Apolla 14 jako pilot lunárního modulu, v britském rádiu Kerrang v přímém přenosu řekl to, co v sobě dlouhá léta umlčoval.

Měl jsem to privilegium seznámit se se skutečností, že nás mimozemšťané na této planetě navštívili, a že tedy fenomén UFO je skutečný. Naše vlády to všechno dobře tutlají posledních 60 let, ale pomalu to prosakuje ven a někteří z nás měli tu čest se s některými informacemi seznámit.

Proč by si v té době už 77-letý Mitchell kazil svou pověst astronauta na důchodu takovým vyjádřením? NASA se k prohlášení Edgara Mitchella vyjádřila velmi odměřeně:

NASA UFO nesleduje. NASA se nepodílí na žádném utajování informací o mimozemském životě na této planetě ani jinde ve vesmíru. Pan Mitchell je skvělý Američan, ale my jeho názory na tuto záležitost nesdílíme.

Po Mitchellové výpovědi v britském rádiu se rozhodli o mimozemšťanech ve vesmíru promluvit i další astronauti a zaměstnanci NASA, kteří již nechtěli dál mlčet.

Ve vesmíru nejsme sami!
Letecký inženýr Clark C. McClelland byl jedním ze zaměstnanců NASA, který se také přiznal k tomu, že viděl mimozemské bytosti. V jeho písemné výpovědi bylo:

Já, Clark C. McClelland, bývalý SCO (SpacecraftOperator), Flotily Space Shuttle, jsem osobně pozoroval 8 až 9 stop vysoké mimozemšťany na svém 27 palcovém video monitoru, když jsem měl službu v Kennedyho vesmírném centru na spouštěcího řídícím centru. Mimozemšťan stál přímo na nákladovém prostoru raketoplánu a diskutoval s dvěma astronauty NASA přivázané k lanu. Také jsem sledoval na monitorech vesmírnou loď mimozemšťanů, která byla na stabilizovaném bezpečném orbitě na zadní straně vesmírného raketoplánu při hlavních motorech. Pozoroval jsem tento incident jednu minutu a sedm sekund. Dost času na to, abych si zapamatoval všechno, co vidím. Byl to mimozemšťan a mimozemská vesmírná loď.

nasa2Reakce ze strany NASA byla jednoznačná – McClelland byl z funkce odvolán a poté propuštěn. NASA jako důvod uvedla to, že na jeho původní pracovní přihlášce chyběla adresa jeho bydliště z roku 1986, kdy býval z osobních důvodů tři měsíce v Titusville. Zda toto byl pravý důvod jeho propuštění je velmi sporné, NASA si však vždy nějaký důvod najde.

Někteří astronauti byli dokonce mimozemskými bytostmi sledováni i na Měsíci. Mnozí zaměstnanci NASA o tom dokonce vypověděli před médii, jako například testovací pilot Scott Carpenter, který řekl:

Astronauti nikdy nebyli ve vesmíru sami. Byli pod neustálým dohledem ze strany objektů UFO. Podle našich informací bylo podobné setkání nahlášeno ihned po přistání modulu Apollo 11.

Zkušenosti s nevysvětlitelným setkáním měl i Neil Armstrong. Ten řekl kontrole, že po přistání na Měsíci v blízkosti měsíčního modulu je začali sledovat dva záhadné objekty. Tato informace se samozřejmě na veřejnost nedostala, protože NASA ji dlouho tajila, což potvrdili zaměstnanci NASA. Dokonce i velitel Apollo 17 Eugene Cernan řekl pro Los Angeles Times, že věří v existenci jiných bytostí, z nějakých jiných civilizaci.

nasa3V roce 1996 kdy odstartoval raketoplán Columbia s označením STS – 80 se odehrál další incident, který popsal člen této posádky – letový specialista Franklin Musgrave. Ten údajně ve výšce 240 kilometrů nad Zemí spatřil pod raketoplánem diskovitý objekt, který byl mnohem větší než raketoplán Columbia. Po návratu na Zemi byl Musgrave předvolán, aby vysvětlil a popsal to, co skutečně viděl. Jeho výpověď nakonec NASA prohlásila za nedůvěryhodnou a Musgrave odešel (nebo musel odejít) do důchodu. Musgrave je však pevně přesvědčen, že mimozemská civilizace existuje, a proto se i pustil do projektu odhalování mimozemských aktivit, a vyzval i ostatní astronauty, aby promluvili o tom, co ve vesmíru viděli.

Mnozí zaměstnanci NASA, ale i astronauti jsou přesvědčeni, že NASA skutečně ví o existenci mimozemšťanů, ale před veřejností to tají a mlčení vyžaduje od všech, kteří ve vesmírné agentuře pracují. Proto můžeme jen spekulovat o tom, kdo mluví pravdu, a kdo lže. Otázka však zní, chtěli by si astronauti nebo zaměstnanci NASA pokazit svou pověst a riskovat to, že budou v očích vedení ale i veřejnosti na posměch? Bylo promluvením o skutečné pravdě jejich osvobozením před nekonečnou lží NASA nebo se jen chtěli stát mediální známějšími?

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Námelovou hypotézu zpracovala paní M. K. Matossian a její první publikace na toto téma je...

H. P. Lowecraft byl velice vzdělaný a sečtělý člověk a mohl některé věci ve své...

Mě to připomíná spíš rotující nůž z mlýnku na maso....

Statistiky

  • 2
  • 2
  • 193
  • 13 049 934
  • 1 314
  • 658