ParaMag.eu

Kolik sexu měli papežové?

 Rychlé zprávy

Kolik sexu měli papežové?

Kolik sexu měli papežové?
Leden 22
21:09 2015

Kdysi to bylo pořádně drsné a pořádně pikantní! Hříchy pod křížem nebyly žádnou novinkou a občasné rozptýlení jako z knihy Umberta Eca se přihodilo i nejvyšším. Podívejme se na historické hříšníky! Chlap zůstane chlapem … navzdory celibátu.

Jan XII.

Jan XII.

Jan XII.
Jak udělat kariéru ve středověku? Úspěšný chlap se jednoduše stane papežem – v osmnácti! Samozřejmě, hormony s ním házeli ze strany na stranu a tak to i vypadalo. Kolegové kněží na něj sepsali petici, v níž napsali o všech jeho hříších během jeho éry 955 – 964. Vyvolával démony (jako každý puberťák), byl žhář a chorobný gambler, zabíjel a mrzačil lidi (to už puberťáci nedělají) a aby toho nebylo málo, pořádně provětral peřiny. V petici stálo, že proměnil papežský dům na bordel! Užil si to s mnoha ženami, včetně dvou vdov, vlastní neteře a dokonce protáhl i přítelkyni svého otce. Nakonec ho při sexu i trefil šlak a zemřel jako dvacátník. Existuje i teorie, podle níž ho při tom přistihl jeden z manželů papežových milenek a rovnou to s ním skoncoval.

Benedikt IX.

Benedikt IX.

Benedikt IX.
Grupáč s papežem? No proč ne! Benedikt IX se takto prezentoval v letech 1032 až 1048. Samozřejmě, vždy lze tvrdit, že šlo pouze o nepřející kolegy, kteří na něj donášeli. Papežem se stal jako dvacetiletý, protože byl synovec předchozího. Vraždy, znásilnění, orgie, ba dokonce bestiality … Jelikož ho city ovládli více než Anakina Skywalkera, i on dal přednost manželství před morální kariérou. Jen trochu jiným způsobem. Papežské místo prodal kmotrovi za 680 kilogramů zlata.

Alexandr VI.

Alexandr VI.

Alexandr VI.
V letech 1492 až 1503 již doba pokročila. Alexandr VI. si tak udělal vlastní Playboy vilu. Hédonismus, sex, milenky … Jen občas trochu uklouzl, a tak měl mnoho mnoho dětí. A to by si člověk řekl, že s koncem středověku se to zlepší. Asi se řídil známým pořekadlem “středověk neskončil, středověk trvá”.

Julius II.

Julius II.

Julius II.
V krátkém čase 1503 až 1513 stihl zplodit dvě dcery, ale oficiálně se ví o jedné jménem Fellice della Rovere. To je však jen minimální číslo proti spoustě milenek. Ba co víc – tomuto zachutnala i druhá strana. V roce 1511 čelil obvinění, že si to rozdal s chlapem. Mimochodem, pověřil Michelangela výmalbou Sixtinské kaple. I takto vypadaly pikantní dějiny papežství.

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

1 komentář

 1. Fanda
  Fanda Duben 03, 22:26

  Ach ty hrubky…

  Odpovědět na komentář

Napsat komentář

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Tak zrovna Nimrod byl profláklý hodně, tak zrovna tady bych zveřejnění lokality neřešil.. Spíš se...

Lepší příště nerikat lokality jak to každý dělá.. :( R....

Dobrý den, víme o tom, sledovali jsme to živě. Boural ho dle informací, co se...

Statistiky

 • 0
 • 4
 • 157
 • 12 946 972
 • 1 303
 • 653