ParaMag

Kolik sexu měli papežové?

 Rychlé zprávy

Kolik sexu měli papežové?

Kolik sexu měli papežové?
Leden 22
21:09 2015

Kdysi to bylo pořádně drsné a pořádně pikantní! Hříchy pod křížem nebyly žádnou novinkou a občasné rozptýlení jako z knihy Umberta Eca se přihodilo i nejvyšším. Podívejme se na historické hříšníky! Chlap zůstane chlapem … navzdory celibátu.

Jan XII.

Jan XII.

Jan XII.
Jak udělat kariéru ve středověku? Úspěšný chlap se jednoduše stane papežem – v osmnácti! Samozřejmě, hormony s ním házeli ze strany na stranu a tak to i vypadalo. Kolegové kněží na něj sepsali petici, v níž napsali o všech jeho hříších během jeho éry 955 – 964. Vyvolával démony (jako každý puberťák), byl žhář a chorobný gambler, zabíjel a mrzačil lidi (to už puberťáci nedělají) a aby toho nebylo málo, pořádně provětral peřiny. V petici stálo, že proměnil papežský dům na bordel! Užil si to s mnoha ženami, včetně dvou vdov, vlastní neteře a dokonce protáhl i přítelkyni svého otce. Nakonec ho při sexu i trefil šlak a zemřel jako dvacátník. Existuje i teorie, podle níž ho při tom přistihl jeden z manželů papežových milenek a rovnou to s ním skoncoval.

Benedikt IX.

Benedikt IX.

Benedikt IX.
Grupáč s papežem? No proč ne! Benedikt IX se takto prezentoval v letech 1032 až 1048. Samozřejmě, vždy lze tvrdit, že šlo pouze o nepřející kolegy, kteří na něj donášeli. Papežem se stal jako dvacetiletý, protože byl synovec předchozího. Vraždy, znásilnění, orgie, ba dokonce bestiality … Jelikož ho city ovládli více než Anakina Skywalkera, i on dal přednost manželství před morální kariérou. Jen trochu jiným způsobem. Papežské místo prodal kmotrovi za 680 kilogramů zlata.

Alexandr VI.

Alexandr VI.

Alexandr VI.
V letech 1492 až 1503 již doba pokročila. Alexandr VI. si tak udělal vlastní Playboy vilu. Hédonismus, sex, milenky … Jen občas trochu uklouzl, a tak měl mnoho mnoho dětí. A to by si člověk řekl, že s koncem středověku se to zlepší. Asi se řídil známým pořekadlem “středověk neskončil, středověk trvá”.

Julius II.

Julius II.

Julius II.
V krátkém čase 1503 až 1513 stihl zplodit dvě dcery, ale oficiálně se ví o jedné jménem Fellice della Rovere. To je však jen minimální číslo proti spoustě milenek. Ba co víc – tomuto zachutnala i druhá strana. V roce 1511 čelil obvinění, že si to rozdal s chlapem. Mimochodem, pověřil Michelangela výmalbou Sixtinské kaple. I takto vypadaly pikantní dějiny papežství.

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

1 komentář

 1. Fanda
  Fanda Duben 03, 22:26

  Ach ty hrubky…

  Odpovědět na komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Myslíte m ze panenka se nenasla Ale pribeh je z casti pravdivy existuji 2 neli...

Chtěl bych se zeptat, jestli je to video vaše?...

Statistiky

 • 0
 • 131
 • 196
 • 13 097 691
 • 1 315
 • 662