ParaMag

Létající čarodějnice z Mexika – skutečnost nebo fikce?

 Rychlé zprávy

Létající čarodějnice z Mexika – skutečnost nebo fikce?

Létající čarodějnice z Mexika – skutečnost nebo fikce?
Září 24
22:53 2015

V mexickém městě Monterrey se měl mladý policista Leonardo Samaniego setkat tváří v tvář s ženou, kterou sám označil za čarodějnici. Policista měl totiž vidět jak se nějaká žena vznášela ve vzduchu, pak pomalu klesala k zemi na něčem co se podobalo koštěti, a následně policistu napadla.

Jak se ukázalo později, policista byl duševně v pořádku navíc existuje i kamerový záznam, který létající čarodějnici zachytil. Jak to s mexickou čarodějnicí vlastně je? Jak policistu napadla neznámá létající bytost K podivné události, o níž informovali i mexické média, přišlo ještě v roce 2004, přesněji 17. ledna. V časných ranních hodinách ve městě Monterrey hlídkoval policista Leonardo Samaniego, který spatřil jak se na obloze vznáší nějaký tmavý objekt, který 2475187přistál na nedalekém stromě. Když přišel s autem ke stromu, viděl jako tmavý objekt pomalu klesá dolů, a zastavil se těsně nad zemí. V tom momentě spatřil, že na bizarním objektu sedí postava v černém oblečení. Jelikož chtěl zjistit kdo to vlastně je, zasvítil na bytost dálkovými světly ze svého policejního auta. Tehdy zjistil, že to je žena v černém kabátu, která se vznášela těsně nad zemí na něčem, co vypadalo jako koště. Později Samaniego vypověděl, že žena se na něj podívala, a tehdy spatřil, že na očích neměla ani víčka a oči měla úplně černé. Žena si před světly začala zakrývat oči a pak se neuvěřitelným skokem vrhla na přední sklo policejního auta a začala svými dlouhými nehty škrábat. Policista se vylekal, zařadil zpátečku, a chtěl podivnou ženu z předního skla setřást. To se mu však vůbec nedařilo, proto vysílačkou požádal o posily ale vše nakonec ukončil tvrdý náraz do zdi na konci ulice když s autem rychle zacouval. V autě pak omdlel a probral se až tehdy, když na místo dorazili další policisté, kteří zavolali záchranku která jejich kolegu přebírala z bezvědomí. Čarodějnice na koštěti? O neobvyklé události se dozvěděli i místní média, které se ještě v to ráno ptali mladého policisty co se vlastně na místě odehrálo. Policista přímo na kameru řekl, že viděl létající čarodějnici, která ho pak napadla.

Reportéři se proto zajímali, jestli to opravdu myslí vážně a Samaniego jim doslova odpověděl: “Myslíte si, že bych si něco takového vymýšlel a dělal ze sebe naschvál blázna? Kdyby mi to říkal někdo jiný, asi bych mu také nevěřil. Ta žena v černém prostě přiletěla z nebe a vypadala jako čarodějnice. “Po létající čarodějnici začali pátrat i přivolaní policisté, ale nikoho podobného nenašli. Policista byl převezen do nemocnice, kde zůstal na pozorování a později se podrobil i testem na drogy, alkohol a jiné toxické látky. Všechny testy dopadly negativně. Podstoupil i psychologické a psychiatrické testy, které ukázaly, že je mentálně zcela v pořádku. Přesto mu historce o čarodějnici na koštěti nechtěl nikdo věřit. Policista Leonardo Samaniego po pár dnech také začal přemýšlet nad tím, že byl asi přepracován, a viděl jen nějaké přeludy. Pak se mu však ozval policista Jorge Contreras spolu se svými dvěma kolegy z města Santa Catarina, které je od města Monterrey vzdáleno 16 kilometrů.

2475183Všichni tři mu oznámili, že jen tři dny před jeho setkáním s čarodějnicí, viděli stejnou bytost letět i oni. Rozhodli se však, že to nikomu neřeknou, aby je nepovažovali za blázny. Když se však z televize dozvěděli, že bizarní létající bytost viděl i jejich kolega z Monterrey měli důkaz, že to co viděli bylo opravdu skutečné a proto se mu ozvali. Po tomto policejním sdělení, se začaly v okolí ozývat i další lidé, kteří potvrdili, že také viděli nějakou bytost v černém, která letěla po obloze nad městem, a skutečně to vypadalo, jako kdyby na koštěti seděla čarodějnice. A aby toho nebylo málo, o dva roky později, tedy v roce 2006 natočil tuto podivnou bytost na kameru jeden Mexičan, který video zveřejnil na internetu. Na videu je jasně vidět, že nad jedním z mexických vrchů prolétá bytost v černém a skutečně se to podobá čarodějnici na koštěti. Může být tento záznam důkazem toho, že nad městem Monterrey a v jeho blízkém okolí skutečně létala nějaká čarodějka, jak to tvrdili čtyři mexičtí policisté a také další obyvatelé? I když někteří pochybují o pravosti tohoto kamerového záznamu, zatím nikdo z odborníků nepotvrdil, že by se jednalo o podvod. Kdo to tedy nad Mexikem létá? Je to opravdu nějaká čarodějnice na koštěti?

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

1 komentář

 1. Jakub
  Jakub Říjen 19, 19:52

  Tak až do teď se mi vaše stránka líbila tento článek je maximálně přitažen za vlasy …. Trochu soudnosti a méně fantazmagorie . Přímo tento případ byl již vysvětlen a byl prokázán i podvod. Dokonce to bylo i v tv kde to bylo potvrzeno že se jedna o fikci. Fatka X prima Cool např.

  Odpovědět na komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Myslíte m ze panenka se nenasla Ale pribeh je z casti pravdivy existuji 2 neli...

Chtěl bych se zeptat, jestli je to video vaše?...

Statistiky

 • 2
 • 133
 • 196
 • 13 097 709
 • 1 315
 • 662