ParaMag

Mansfield Training School: Škola pro idioty obezstřená tajemstvím

 Rychlé zprávy

Mansfield Training School: Škola pro idioty obezstřená tajemstvím

Leden 29
00:24 2014

I když spousta lidí vystudovala University of Connecticut, málokdo je obeznámen s tím, jak to vůbec bylo s Mansfield Training School. Zařízením pro mentálně postižené.

Původně se Mansfield Training School říkalo opravdu Škola pro idioty. Ta se otevřela roku 1860 v Lakeville v Connecticutu. Roku 1915 dostalo zařízení alespoň přívětivější název, Škola pro výcvik slabomyslných. O dva roky se navíc škola sloučila s Connecticut colony for Epileptics a získala svůj současný název Mansfield Training School.

Díky své izolované poloze bylo Mansfield Training School ideálním místem k léčbě postižených a na vrcholu své existence mělo více než 1800 obyvatel a více než padesát staveb, včetně vlastní farmy.

Stejně jako jiné léčebny duševně chorých, i Mansfield čelil mnoha obviněním, že se za jeho zdmi odehrávalo zneužívání a vraždy lidí. Roku 1993 byla škola po mnoha soudních sporech uzavřena. Část budov byla přiřazena University of Connecticut jako Depot Campus. Další budovy slouží jako nápravné zařízení a některé se měly prodat či pronajmout lidem k vybudování domova.

To se ale ukázalo jako téměř nemožné. V jednom z domů se dokonce měla údajně najít truhla s popelem a ohořelými zbytky těla malé holčičky, která v Masfield Training School také pobývala, a kterou měla zavraždit jedna z vychovatelek. Okolí místa bývalé léčebny je obestřeno tajemstvím a tajemnými úkazy. Svědci mluví o záhadných mlhovinách, nevysvětlitelných hlasech a zvucích či neklidných duších. Toto místo rozhodně není pro klidný rodinný život.

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Ahoj. Obecná rada není těžká: stíny zahání světlo. Tedy: udržuj si doma světlo, čisto, pořádek....

Zdravím. Nejdříve bych se chtěl zeptat. Říkáš, že je to muž, viděla jsi obličej? Dále...

Zdravím, už jsem to u nějakého příspěvku psal, ale opakování je matka moudrosti. Ano, při...

Statistiky

  • 1
  • 57
  • 152
  • 13 227 726
  • 1 334
  • 670