ParaMag.eu

Mediální šílenství v Anglii. Zjevuje se v Kleci samotný satan?

 Rychlé zprávy

Mediální šílenství v Anglii. Zjevuje se v Kleci samotný satan?

Mediální šílenství v Anglii. Zjevuje se v Kleci samotný satan?
Červen 22
21:32 2017

V severovýchodní části anglického hrabství Essex v městečku St. Osyth se nachází žlutý starobylý dům, který je již dnes známý v celé Velké Británii. Dům má přezdívku Klec a v 16. století v něm bývalo vězení a mučírna, ve které byly vyslýchány údajné čarodějnice. Od roku 2015 je kolem tohoto domu rozpoutané doslova mediální šílenství, protože v něm měl být zachycen samotný satan. Co všechno v domě zažila její majitelka, která dnes dům prodává?

Vítejte v Kleci
Když si Vanessa Mitchelová v roce 2004 koupila starobylý žlutý dům v městečku St. Osyth, neměla ani ponětí, jakou historii tento dům ukrýval. Možná i proto v něm spolu se svým malým synem dokázala vydržet až jedenáct let, i když v něm během těchto let zažila hodně paranormálních jevů.

Když se Vanessa nastěhovala do domu, byla ještě těhotná, a právě v tomto období v něm několikrát viděla různé přízraky a slyšela divné zvuky. Nejprve to pokládala za halucinace, ale když jí tyto nevysvětlitelné jevy začaly potvrzovat i její přátelé, kteří k ní ještě během těhotenství chodívali, začala to brát vážně.

Různé paranormální jevy se totiž odehrávaly i během přítomnosti jejího známých, když sami byli svědky toho, jak vzduchem létaly různé předměty, ozývaly se kroky a jiné neidentifikovatelné zvuky, nebo se dokonce na podlaze objevovaly krvavé skvrny. Někdy to došlo až tak daleko, že nějaká neznámá síla útočila i na návštěvy, když je strkala, táhla a pokoušela se je shodit z nohou. Navzdory tomuto všemu tam Vanessa se svým synem vydržela až do roku 2015, kdy si řekla dost, stačilo.

Zjevil se v domě samotný satan?
Přestože dům je v městečku St. Osyth dobře známý a majitel v něm vydržel jen čtyři roky, o ponuré historii žlutého domu se Vanessa dozvídala až postupem času. Když se o svých zážitcích vyprávěla s místními lidmi, upozorňovali ji na to, že v domě se už několik století zdržuje negativní energie, díky které se tam zjevují různé přízraky a odehrávají se různé paranormální jevy. V 16. století byl tento dům používán jako vězení a dokonce se tu i vyslýchali a mučili ženy, které byly obviněny z čarodějnictví. Podle dobových kronik mělo v tomto domě zemřít nejméně osm žen, které zde byly mučednickou smrtí k smrti. A právě proto patří tento dům k nejstrašidelnější domem nejen v Essexu, ale v celé Británii.

Vanessa Mitchelová si na pomoc zavolala různých senzibily, jasnovidců i lovců duchů, ale nikdo jí nedokázal pomoci. Po instalaci kamer v celém domě, byl prý na jednom záznamu zachycen samotný satan. Potvrdili to i samotní vyšetřovatelé paranormálních jevů, kteří byli v domě přítomni a tento záběr analyzovali.

Vanessa se nakonec po zjevení nějakého temného stínu při postýlce jejího syna rozhodla, že v domě už bydlet nebude a nabídla ho k prodeji, když o něm řekla: “Upřímně věřím tomu, že dům je prokletý. Je to už nesnesitelné. Noční můra. Je to krásný dům, mám ho velmi ráda, žila jsem tu roky, ale tmavá silueta, která se objevila mezi mnou a postýlkou syna, byla poslední kapkou. Už zde se synem nemůžeme žít.”

Když dům Vanessa Mitchelová kupovala, dala za něj 148 tisíc liber, dnes ho prodává za 180 tisíc liber, ale je otázkou, zda si ho vůbec někdo koupí. Dům je dnes totiž známý po celé Británii i díky jeho profilu na sociální síti, kde Vanessa pravidelně zveřejňuje různé paranormální jevy, které se v domě odehrály nebo přímo odehrávají.

Navíc se v domě už natáčely různé reality show a sama Vanessa už byla pozvána i do více televizí, kde o svém strašidelném domě říkala, dokonce o něm plánuje vydat knihu. Proto si mnozí lidé myslí, že strašení v domě si Vanessa Mitchelová jen vymyslela, aby na něm vydělala. Chtěla by takovýmto způsobem zviditelnit svůj dům, který by pak nabídla na prodej? Myslí si, že takovou propagací strašidelného domu, bude mít o něj ještě někdo zájem?

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Tak zrovna Nimrod byl profláklý hodně, tak zrovna tady bych zveřejnění lokality neřešil.. Spíš se...

Lepší příště nerikat lokality jak to každý dělá.. :( R....

Dobrý den, víme o tom, sledovali jsme to živě. Boural ho dle informací, co se...

Statistiky

  • 1
  • 23
  • 183
  • 12 994 647
  • 1 306
  • 653