ParaMag

Měli Sověti kontakty s mimozemšťany?

 Rychlé zprávy

Měli Sověti kontakty s mimozemšťany?

Květen 06
19:17 2014

Pořad, který v roce 1998 odvysílala americká TV stanice TNT, považují milovníci záhad za důkaz, že také Sověti měli svůj Roswell. Na záznamu starém 30 let jsou vidět příslušníci armády, jak zkoumají létající talíř, který měl údajně spadnout v Sverdlovské oblasti. Pak se dění přesune do Moskvy, kde lékaři provádějí pitvu mimozemšťana. Jak už v těchto případech bývá zvykem, dodnes se nepodařilo zjistit, zda jde o autentické záběry nebo o montáž.

Stanice The Voice of Russia nicméně uvedla, že k prvním kontaktům s mimozemšťany došlo v SSSR ještě za druhé světové války. Tajná policie KGB měla později zřídit zvláštní odbor, který se zabýval shromažďováním informací o neznámých jevech.

meli-soveti-kontakty-s-mimozemstany

Podle dalších nepotvrzených zpráv se měl v SSSR v srpnu r. 1989 u města Prochladnyj zřítit ještě jeden neznámý létající objekt. Těleso se objevilo na radarech a vojáci se s ním snažili navázat kontakt. Na jejich výzvy nikdo nereagoval, takže stroj byl považován za nepřátelský. Není ale známo, zda UFO nakonec havarovalo nebo ho armáda sestřelila. V tomto plavidle bylo prý několik členů posádky, vysokých přibližně jeden metr. Pád nikdo z nich nepřežil. O události informovali očití svědkové, ale věrohodný důkaz o historce není k dispozici.

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Ahoj. Obecná rada není těžká: stíny zahání světlo. Tedy: udržuj si doma světlo, čisto, pořádek....

Zdravím. Nejdříve bych se chtěl zeptat. Říkáš, že je to muž, viděla jsi obličej? Dále...

Zdravím, už jsem to u nějakého příspěvku psal, ale opakování je matka moudrosti. Ano, při...

Statistiky

  • 1
  • 58
  • 152
  • 13 227 753
  • 1 334
  • 670