ParaMag

Mimozemský hřbitov v Africe?

 Rychlé zprávy

Mimozemský hřbitov v Africe?

Mimozemský hřbitov v Africe?
Květen 03
22:00 2014

Švýcarští archeologové v čele s doktorem Hugem Childs ještě v roce 2010 objevili v africkém státě Rwanda unikátní hřbitov velmi podivných bytostí. Někteří si myslí, že jde jen o nějakou zvláštní mutaci Homo sapiens, jiní zastávají názor, že se v hrobech nacházejí bytosti z jiné planety. Jaká je tedy pravda?

Neobvyklý objev
K objevu velmi zvláštního afrického hřbitova přišlo úplnou náhodou. Švýcarští archeologové totiž dělali archeologický průzkum v blízkosti města Kigali – metropole Rwandy. Jak už to bývá zvykem, archeologové většinou využívají i služby místních obyvatel a nebylo tomu jinak ani při tomto archeologickém průzkumu. Jeden z domorodců, kteří pomáhal při archeologických pracích archeologům zmínil, že jen několik kilometrů od Kigali se nachází jakási prokletá planina, kam se všichni místní bojí chodit. O tomto vyprávění se dozvěděl i doktor Childs, který nakonec “prokletou planinu” i navštívil a udělal na ní rychlý archeologický průzkum.

Archeologové však byli velmi překvapeni, protože jak zjistili, našli doslova bizarní hřbitov, kde byly pohřbeny velmi podivné bytosti. Většina koster byla vysokých více než dva metry a všechny měly zvláštně tvarované lebky. Mozkovny těchto bytostí byly mnohem větší než lidské – zdeformované s protáhlým tvarem. Na některých lebkách dokonce úplně chyběly otvory pro oči a nos. Archeologové nakonec celkově našli až 40 hrobů a v každém z nich se nacházelo 5 koster. Celkově zde tedy bylo nalezeno 200 jedinců, kteří se však velmi výrazně lišily od druhu Homo sapiens.

mim2Hřbitov mimozemšťanů nebo lidí?
O několik měsíců později na jaře roku 2011 svolali švýcarští archeologové tiskovou konferenci, kde informovali o dalších skutečnostech. Radiokarbonová analýza prokázala, že těla pod zemí ležely přibližně 500 let. Nepodařilo se však zjistit, odkud bytosti pocházely. Archeologům se dosud ani nepodařilo najít žádné pozůstatky vesnice nebo osady, z níž by jedinci mohly pocházet. Jelikož v blízkosti se nenašel ani žádný zdroj vody, archeologové předpokládají, že těla na toto místo musel někdo převézt a pak zakopat.

Rozbor DNA však ukázal, že se sice jedná o humanoidní bytosti, zarážející však bylo to, že genom nebyl vůbec lidský – byl jen velmi podobný. Na tiskové konferenci proto archeologové nevěděli říci, jaké bytosti to vlastně jsou, pokud se jejich DNA liší od lidí. Jasné bylo jen to, že všichni jedinci zemřeli nenásilnou smrtí – buď na nějakou chorobu, případně na nákazu.

mim3Samozřejmě, jak už to bývá, novináři okamžitě začali spekulovat o tom, že v hrobech se nacházely těla mimozemských bytostí, případně nějakých jejich kříženců s lidmi.
Doktor Childs však zastává jiný názor a myslí si, že se jedná skutečně o kosterní pozůstatky lidí, kteří byli postiženi nějakou genetickou mutací. Podobné zdeformované lebky ve Rwandě se totiž našly po celém světě a většinou se prý jednalo jen o genetické chyby – nebyly to prý mimozemské bytosti jak si původně mysleli ufologové.

Mohly být na africkém hřbitově pohřbeni skutečně jen lidé, kteří se výrazně lišily od ostatních lidí a proto je domorodci pohřbili daleko od zdejších osad nebo to mohly být skutečně mimozemské bytosti, které v dávnověku navštívili naši planetu, a místní obyvatelé je pohřbili na odlehlém místě, aby se na nich zapomnělo? Zda to bylo tak či onak, stále probíhají další výzkumy a hledají se odpovědi na to, jaké bytosti byly vlastně v hrobech pochovány. Výzkum snad odhalí skutečnou pravdu.

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Námelovou hypotézu zpracovala paní M. K. Matossian a její první publikace na toto téma je...

H. P. Lowecraft byl velice vzdělaný a sečtělý člověk a mohl některé věci ve své...

Mě to připomíná spíš rotující nůž z mlýnku na maso....

Statistiky

  • 1
  • 0
  • 193
  • 13 049 931
  • 1 314
  • 658