ParaMag

Mimozemšťanka z Ďáblova moře

 Rychlé zprávy

Mimozemšťanka z Ďáblova moře

Mimozemšťanka z Ďáblova moře
Duben 18
11:59 2015

Japonští rybáři v roce 1803 objevili v moři podivné plavidlo, které podle jejich popisu vypadalo jako obrovský hrnec na vaření rýže. Když se dostali k plavidlu, které se na hladině houpalo ze strany na stranu, nevěřili vlastním očím. Uvnitř se nacházela mladá dívka, která byla stejně překvapená jako samotní rybáři. Kdo bylo toto neznámé děvče, a jak se tam dostalo?

2307688První UFO v Ďáblově moři?
Rybáři, kteří v roce 1803 objevili velmi zvláštní plavidlo v Ďáblově moři ho velmi přesně popsali. Plavidlo bylo oblé, na výšku mělo asi 3,5 metru a v průměru měřilo přibližně 5,5 metru. Spodní část plavidla byla složena z pásů z velmi kvalitního železa, které rybáři ještě nikdy předtím neviděli. Horní část se skládala ze skelných panelů, kde se nacházely i vstupní dvířka. Neznámý objekt, který rybáři i nakreslili, se velmi podobal UFO, které se později v této části japonského moře hojně vyskytovalo a dodnes vyskytuje. Mohl tento neidentifikovatelný létající stroj ztroskotat, a spadnout do moře, kde ho našli japonští rybáři? Mohlo to být první UFO, které se v této části naší planety objevilo? Místo, kde neznámý plovoucí objekt rybáři našli se dnes totiž označuje jako Ďáblův trojúhelník, který je považován za “dvojče” známějšího Bermudského trojúhelníku. I v Ďáblově trojúhelníku se ztrácejí lodě a letadla, ale v roce 1803 se tu ještě žádná loď neztratila, naopak tato neznámá se zde objevila.

2307686Byla v neznámém plavidle mimozemšťanka?
Když se rybáři přiblížili k podivnému plavidlu, které se houpalo na mořských vlnách, zahlédli uvnitř dívku s červenými vlasy a obočím, která měla v očích nepřítomný pohled. V rukou pevně svírala jakousi dřevěnou schránku, která, jak se ukázalo později, byla pro ni velmi důležitá. Se ženou se rybáři neuměli nijak dorozumět, protože mluvila pro ně neznámým jazykem. Když se jí pokusil jeden z rybářů schránku sebrat, začala být velmi agresivní, a dávala najevo, že schránka je pro ni velmi důležitá, a za žádnou cenu jim ji nedá.

2307690Podle tří japonských textů – Toen shōsetsu z roku 1825, Hyōryū Kish z roku 1835 a Ume-no-Chiri z roku 1844 přivezli rybáři ženu do japonské prefektury Ibaraki, kde ji měli tamní obyvatelé vyslýchat. Protože však žena neuměla japonsky, a nikdo se s ní nedokázal domluvit, rybáři ji nakonec odvezli na místo, kde ji našli. Odtud se po chvíli se svou lodí vzdálila, a nikdo ji už neviděl. Podle některých ufologů se nemuselo jednat o UFO, ale mohlo to být spíše USO, tedy neidentifikovatelný mořský objekt, který vylétá přímo z moře. Naznačoval to i britský biolog a záhadolog Ivan T. Sanderson, který hovořil o tom, že až padesát procent pozorovaných UFO nepřilétá z vesmíru, ale právě zpod hladiny moře.

2307682Je tedy možné, že tento japonský příběh, který se podle několika historiků zakládá na skutečnosti, mohl být blízkým setkáním třetího druhu? Množství svědeckých výpovědí a starých japonských kreseb to naznačuje. Odkud však neznámé děvče pocházelo, a kam také s lodí ve tvaru létajícího talíře zmizela, můžeme dnes jen spekulovat.

Fotogalerie:

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Námelovou hypotézu zpracovala paní M. K. Matossian a její první publikace na toto téma je...

H. P. Lowecraft byl velice vzdělaný a sečtělý člověk a mohl některé věci ve své...

Mě to připomíná spíš rotující nůž z mlýnku na maso....

Statistiky

  • 0
  • 4
  • 193
  • 13 049 938
  • 1 314
  • 658