Paranormal

Mimozemšťanka z Ďáblova moře

Mimozemšťanka z Ďáblova moře

Mimozemšťanka z Ďáblova moře
Duben 18
11:59 2015

Japonští rybáři v roce 1803 objevili v moři podivné plavidlo, které podle jejich popisu vypadalo jako obrovský hrnec na vaření rýže. Když se dostali k plavidlu, které se na hladině houpalo ze strany na stranu, nevěřili vlastním očím. Uvnitř se nacházela mladá dívka, která byla stejně překvapená jako samotní rybáři. Kdo bylo toto neznámé děvče, a jak se tam dostalo?

2307688První UFO v Ďáblově moři?
Rybáři, kteří v roce 1803 objevili velmi zvláštní plavidlo v Ďáblově moři ho velmi přesně popsali. Plavidlo bylo oblé, na výšku mělo asi 3,5 metru a v průměru měřilo přibližně 5,5 metru. Spodní část plavidla byla složena z pásů z velmi kvalitního železa, které rybáři ještě nikdy předtím neviděli. Horní část se skládala ze skelných panelů, kde se nacházely i vstupní dvířka. Neznámý objekt, který rybáři i nakreslili, se velmi podobal UFO, které se později v této části japonského moře hojně vyskytovalo a dodnes vyskytuje. Mohl tento neidentifikovatelný létající stroj ztroskotat, a spadnout do moře, kde ho našli japonští rybáři? Mohlo to být první UFO, které se v této části naší planety objevilo? Místo, kde neznámý plovoucí objekt rybáři našli se dnes totiž označuje jako Ďáblův trojúhelník, který je považován za “dvojče” známějšího Bermudského trojúhelníku. I v Ďáblově trojúhelníku se ztrácejí lodě a letadla, ale v roce 1803 se tu ještě žádná loď neztratila, naopak tato neznámá se zde objevila.

2307686Byla v neznámém plavidle mimozemšťanka?
Když se rybáři přiblížili k podivnému plavidlu, které se houpalo na mořských vlnách, zahlédli uvnitř dívku s červenými vlasy a obočím, která měla v očích nepřítomný pohled. V rukou pevně svírala jakousi dřevěnou schránku, která, jak se ukázalo později, byla pro ni velmi důležitá. Se ženou se rybáři neuměli nijak dorozumět, protože mluvila pro ně neznámým jazykem. Když se jí pokusil jeden z rybářů schránku sebrat, začala být velmi agresivní, a dávala najevo, že schránka je pro ni velmi důležitá, a za žádnou cenu jim ji nedá.

2307690Podle tří japonských textů – Toen shōsetsu z roku 1825, Hyōryū Kish z roku 1835 a Ume-no-Chiri z roku 1844 přivezli rybáři ženu do japonské prefektury Ibaraki, kde ji měli tamní obyvatelé vyslýchat. Protože však žena neuměla japonsky, a nikdo se s ní nedokázal domluvit, rybáři ji nakonec odvezli na místo, kde ji našli. Odtud se po chvíli se svou lodí vzdálila, a nikdo ji už neviděl. Podle některých ufologů se nemuselo jednat o UFO, ale mohlo to být spíše USO, tedy neidentifikovatelný mořský objekt, který vylétá přímo z moře. Naznačoval to i britský biolog a záhadolog Ivan T. Sanderson, který hovořil o tom, že až padesát procent pozorovaných UFO nepřilétá z vesmíru, ale právě zpod hladiny moře.

2307682Je tedy možné, že tento japonský příběh, který se podle několika historiků zakládá na skutečnosti, mohl být blízkým setkáním třetího druhu? Množství svědeckých výpovědí a starých japonských kreseb to naznačuje. Odkud však neznámé děvče pocházelo, a kam také s lodí ve tvaru létajícího talíře zmizela, můžeme dnes jen spekulovat.

Fotogalerie:

BIO autora

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorie zpráv

FaceBook

TOPlist

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

vlkodlaci niesu takí akí si myslíte sú uplyne iní a to že sa tak [...]

Nalezené gramatické chyby byly opraveny, ale ve slovech, které zmiňujete, chybu nevidím :) [...]

Dobrý den, mohu se zeptat na vaše zdroje ze kterých jste čerpal? [...]

Já jen jako dítě asi 9 let viděla jsem v noci projít kolem postele,kde jsem [...]

Mb

Sice nikdo neni dokonaly,ale napr. poly a vlady snad nikdy nebudou s i, ale s [...]

Nat

Cameronovo sadistických praktikách... To jako vážně? [...]

Statistiky

  • 0
  • 28
  • 216
  • 12 593 148
  • 1 329
  • 635
Vážený uživateli Adblocku, prosím deaktivuj si rozšíření na našem webu. Výtěžek z reklamy nám slouží pro chod našeho hostingu. Děkujeme