Mladíci obětovali dívku při satanském rituálu, z jejich konání mrazí

Mladíci obětovali dívku při satanském rituálu, z jejich konání mrazí

Vraždy jménem Satana patří k těm nejbrutálnějším, s jakými se policisté setkávají. Osud, který dva mladíci připravili 15-leté dívce, ale šokoval i je.

Corriann Cervantesová se ničím nelišila od jiných dívek v jejím věku. Ráda poslouchala hudbu, bavila se a dělala si selfí. Její kamarádky později uvedly, že ve škole dosahovala poměrně dobré výsledky a chodívala do kostela. V únoru 2014 její život náhle ukončili dva nezletilí mladíci, kteří se v texaském městě Clear Lake dopustili skutečně ohavného zločinu.

Navštivte také:
Anglické křídové postavy – pravěké telegramy do nebes?

17-letý Jose Reyes se chlubil tím, že prodal svou duši ďáblu a v jeho pokoji vyšetřovatelé našli mnohé satanistické předměty. Jeho o rok mladší kamarád Victor Alas chtěl podle vlastních slov také prodat duši ďáblu a požádal Reyese, aby mu pomohl. Starší z chlapců mu řekl, že kvůli tomu je třeba někoho zabít. Společně pak naplánovali děsivý satanistický rituál, který zahrnoval znásilnění mladé dívky a její ubití k smrti.

Mladíci obětovali dívku při satanském rituálu, z jejich konání mrazí
Zdroj: FB/Corrianne Cervantes

V úterý 5. února si Corriann vyšla ven. Šla na párty ke kamarádce, kde pily alkohol a kouřily marihuanu. Naneštěstí pro dívku tu byli i Reyes s Alas. Ti zavedli Corriann do prázdného bytu, kde s ní Reyes souložil a během aktu ji bodl šroubovákem. Pokusila se utéct, ale zadržel ji, dovlekl na toaletu a hlavou jí bouchal o záchodovou mísu.

Navštivte také:
Proč letěl Rudolf Hess do Skotska? Tajemství si vzal do hrobu

Následně oba mladíci dívku znásilnili a bodali šroubovákem. Na těle měla 12 bodných ran. Udeřili ji do hlavy popelníkem a víkem ze záchodové mísy a když se nadále bránila, vypíchli jí levé oko. Došlo i ke škrcení, později oběti do břicha vyřezali obrácený kříž.

Dívka umírala dlouhou a bolestivou smrtí. Když vrahové dokonali svůj hrozný čin, odešli z bytu a dveře nechali otevřené. Až o několik dní později si otevřených dveře všiml kolemjdoucí a uvnitř našel znetvořené tělo Corrianne. Kolem ní byly rozestavené satanistické předměty. Pitva ukázala, že příčinou smrti byly tupé údery do hlavy, přičemž v lebce se našlo mnoho kousků porcelánu.

Navštivte také:
Život po smrti? Není to jen báchorka, tvrdí vědci!

Po vraždě řekl Reyes nejméně dvěma lidem, co přesně udělali nebohé dívce. Jeden z nich ho udal. Reyesova známá Miranda Lealová u soudu později uvedla, že mladíkovi nevěřila. Vražda se jí zdála taková bizarní a brutální, že si ji podle ní Reyes musel jen vymyslet.

Když Reyese zatkla policie, ke všemu se přiznal a udal i Alase. Starší z vrahů se u soudu smál do kamery, Alasovi však do smíchu nebylo. Oba soudili jako příčetné dospělé a dostali doživotí za mřížemi bez možnosti odvolání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *