Paranormal

Mohou naše těla předpovídat budoucnost?

Mohou naše těla předpovídat budoucnost?

Mohou naše těla předpovídat budoucnost?
Září 15
10:14 2018

Lidské tělo ví, že přijde velká událost těsně před tím, než se to stane, alespoň podle jedné studie.

Pokud je to pravda, výzkum, který vyšel 17. října 2012 v časopise Frontiers of Perception, naznačuje, že je třeba objevit ještě něco zásadního o přírodních zákonitostech.

“Tvrzení je, že události lze předvídat bez jakýchkoli podnětů,” říká Julia Mossbridgeová, neurologička na Northwesternově univerzitě, která spoluzaložila studii. “Tyto důkazy naznačují, že efekt je skutečný, ale malý. Takže otázka zní: Jak to funguje?”

Mnoho studií ukázalo, že fyzické odezvy včetně srdeční frekvence a aktivity mozku se mění mezi 1 až 10 sekundami, než lidé vidí děsivý obraz (jako plazící se had). Ve většině těchto experimentů byly děsivé snímky smíchány s neutrálními, takže teoreticky účastníci nevěděli, jaká fotografie bude další. Ale protože nález vypadal nepřirozeně, tyto studie byly pochopitelně naplněny skepsou.

Chcete-li zjistit, zda byl efekt skutečný, Mossbridge a její tým analyzoval více než dvě desítky těchto studií. Jako součást analýzy vyhodili všechny experimenty, ve kterých viděli zkreslení nebo nedostatky.

Stále našli efekt “předstírání”, při kterém se měřená míra fyziologického vzrušení změnila v několika sekundách před událostí. Zjištění naznačuje, že těla lidí podvědomě ucítí budoucnost, když se stane něco důležitého, i když lidé to nevědí.

Tento dokument netvrdí, že lidé mají nadpřirozené schopnosti. Místo toho autoři věří, že představa je skutečný fyzický účinek, který se řídí přírodními zákony – jen těmi, kterým nikdo nerozumí, řekla Mossbridge.

Sdílet

BIO autora

KAVI

KAVI

Jsem člověk co se zajímá o tajemno. Rád píšu weby, hraju PC hry, učím se programovat v C++,C# a Visual Basicu, poslouchám nějakou tu Dance music a sleduju filmy. Mezi moje nejoblíbenější filmy patří: Černobylské deníky, 3:15 zemřeš, Metro (2013), Wolverine, Smrtonosná past a Annabelle.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorie zpráv

FaceBook

TOPlist

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

joj ja by se bala [...]

Ten zvuk neni temer identicky,ten je uplne identicky.Staci si to parkrat poslechnout a porovnat.Napr.to Vrchlabsky [...]

Dobrý den, ačkoli je tento komentář rok starý, tak na něj přesto zareaguji. Dlouho jsem [...]

Jestli jsi vlkodlak tak z jakého jsi klanu ? [...]

mám to nějak tak.. [...]

Strašný. Bože [...]

Statistiky

  • 0
  • 76
  • 541
  • 12 458 740
  • 1 322
  • 633
Vážený uživateli Adblocku, prosím deaktivuj si rozšíření na našem webu. Výtěžek z reklamy nám slouží pro chod našeho hostingu. Děkujeme