ParaMag

Muž v kápi

 Rychlé zprávy
 • Pluto: NASA zveřejnila dech beroucí fotografie Dne 17.09.2015, NASA zveřejnila čerstvé fotografie z povrchu planety Pluto, které pořídila sonda New Horizons. Na fotografiích můžeme vidět ledová pohoří, povrchové mlhy a zmrzlý dusík....
 • 5 znamení přicházející smrti Blížící se smrt se prý předem ohlašuje. Nejen ti, kteří bojují s těžkou nemocí, ale i lidé, jejichž život ukončí náhlá tragédie, údajně dostávají šanci se na svůj blízký konec...
 • Bermudský trojúhelník ukrývá krystalové pyramidy Za použití sonaru, oceánograf Dr. Meyer Verlag, našel obrovské skleněné pyramidy v hloubce zhruba 2km. Za použití další technologie se podařilo vědcům identifikovat, že obě nalezené obrovské skleněné pyramidy jsou...
 • VIDEO: NASA: viděl jsem, co jsem neměl Clark C. McClelland byl zaměstnancem NASA 35 let. Podle vlastních slov spolupracoval na více než 650 misích jako Apollo, Mercury a také stál u vzniku Mezinárodní vesmírné stanice (ISS) a...
 • VIDEO: NASA připravuje Zemi na kontakt s mimozemšťany Před pár lety se před americkým Kongresem sešli špičkoví astronomové, aby dali jasně najevo, že věří, že ve vesmíru nejsme sami. Jejich hlavním argumentem bylo to, že není možné, aby...

Muž v kápi

Muž v kápi
05 prosince
16:51 2019

Ahoj, všechny zdravím, jsem tady nová. Už nevím, co mám dělat, prosím o radu.

Mám v domě ducha, sedí v mé ložnici nic nedělá, nijak mi neubližuje. Už jednou jsem vykuřovala bílou šalvějí, duch zmizel, ale po pár měsících se vrátil zpět. Je zase na svém místě. V místnosti nikdo nikdy neumřel, dům postavila moje mamka s taťkou. Dřív na místě domu bylo pole. Duch nemluví, ani se nehýbe, jen je na svém místě. Když jsem ho spatřila poprvé, tak jsem se hrozně vyděsila, bála jsem se dokonce, že jím prostrčím ruku.

Ale chtěla bych, aby našel klid a mě už také neobtěžoval.

Máte někdo nějaký nápad jak se ho zbavit?

Všem děkuji 🙂

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

2 komentáře

 1. k0m1s
  k0m1s Autor 05 prosince, 16:57

  Zdravím. Nejdříve bych se chtěl zeptat. Říkáš, že je to muž, viděla jsi obličej? Dále bych si zkusil zjistit co nejvíc informací o pozemku, na kterém dům stojí. Možná tam najdeš i nějaké vysvětlení.
  Co se týče bílé šalvěje – má stejnou negativní energii, tak se duch vypařil, ale jakmile zmizela energie ze šalvěje, duch se opět vrátí. Doma můžeš mít nějakou věc (kniha, předmět apod.), na co je bytost navázána.

  Dál taky píšeš, že ti nijak neubližuje. Možná je to spíš nějaký tvůj ochranitel. Je to velmi vzácný případ. Podle tvých slov mu nijak nevadíš a tak bych to nechal být a časem by mohl zmizet sám od sebe.

  Přeji hodně štěstí.

  Odpovědět na komentář
 2. Franta
  Franta 06 prosince, 19:43

  Ahoj.
  Obecná rada není těžká: stíny zahání světlo. Tedy: udržuj si doma světlo, čisto, pořádek. Větrej, pouštěj tam sluníčko, nenech usazovat po koutech prach a pavučiny. Můžeš přidávat do vody na vytření podlahy kapku nějaké silice, třeba šalvěj, levanduli, mateřídoušku. Solná lampička se svíčkou na noc je taky dobrá, zapálená svíčka je lepší, než elektrické světýlko. Tomu co máš doma (schválně neříkám duch, může být, ale nemusí, třeba jsou to jen nějaké zapomenuté stopy energie), nevěnuj moc pozornosti, jen dbej o čisto a světlo. Zvážit vyhození starých, cizích (po někom zděděných či darovaných nebo z druhé ruky koupených) nebo poškozených věcí je taky dobrý nápad.
  Často to stačí :-).
  Případně ho můžeš, je jedno jestli nahlas, nebo jen v duchu, zdvořile oslovit a požádat ho, aby tvůj dům opustil a našel si jiné, pro něj lepší místo. Nic ti nedělá tak ani ty nic nedělej jemu, prostě jen zdvořile požádej, zda by mohl jít na jiné, pro něj lepší místo. Nerozváděj to, neopakuj to, nečekej na odpověď. Jednou zkusit to stačí, může to být vše, co je třeba.
  A nakonec, vykouření pomohlo, nevidím problém v tom, ho po 2-3 měsících několikrát opakovat, pro dům je to stejně příjemné a příznivé.
  A nediv se tomu, co se ti děje, není to až tak neobvyklé, jak ti to připadá, akorát si lidi tuhle věc obyčejně neuvědomujou.

  Odpovědět na komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Nikdo není neomylný a že zjistíme občas klamné informace, to se stane.. Bohužel disponujeme jen...

Tyto pyramidy nebyly nikdy objeveny, jde o novinářstkou kachnu, žádný vědecký článek nebyl o tom...

Ahoj. Obecná rada není těžká: stíny zahání světlo. Tedy: udržuj si doma světlo, čisto, pořádek....

Statistiky

 • 0
 • 47
 • 362
 • 13 326 336
 • 1 356
 • 672