ParaMag.eu

Nedostavěná nemocnice v Moskvě

 Rychlé zprávy

Nedostavěná nemocnice v Moskvě

Nedostavěná nemocnice v Moskvě
Prosinec 31
21:05 2014

I hlavní město Ruské federace má svá tajemná místa. Místo, o kterém tady píši je velmi strašidelné a většina lidí, která dovnitř vstoupí už nevyleze ven!

Určitě víte, že každé město má své památky a místa, při kterých se nesmírnou krásou tají dech, ale i přes všechna krásná místa jako je státní univerzita, věž Ostankino, Rudé náměstí atd. Je nedostavěná nemocnice ve čtvrti Khovrino jedno z míst, které kazí krásu Moskvy.

Proč?
Výlet do této nemocnice radši hodně promýšlejte, protože byste se už nemuseli vrátit ven.

Nemocnici začali stavět v 80. letech 20. století, jako víceprofilovou. Jenže po několika letech byl projekt pozastaven kvůli problémům z půdou (Budovy se začali propadat, půda byla nestabilní). Přízemí už zmizelo pod zemí celé a všechny sklepní prostory byly pod vodou. Hned se stala místem, kde se scházeli satanisté, bezdomovci a psychopati, kromě toho sem přicházeli i stalkeři a extremální turisté.

Teď je budova hlídána a schována za ostnatým drátem, ale lidská vynalézavost vyhrává vždy a proto si lidi najdou cestu, jak se dovnitř dostat. A jak jsem to tu psal dvakrát, většina lidí se už nevrátí!

5989033Khovrino-hospital-2_thumbKhovrino-hospital-7_thumb

 

Autor článku

KAVI

KAVI

Jsem člověk co se zajímá o tajemno. Rád píšu weby, hraju PC hry, učím se programovat v C++,C# a Visual Basicu, poslouchám nějakou tu Dance music a sleduju filmy. Mezi moje nejoblíbenější filmy patří: Černobylské deníky, 3:15 zemřeš, Metro (2013), Wolverine, Smrtonosná past a Annabelle.

Related Articles

1 komentář

 1. Daniel
  Daniel Červen 08, 11:57

  V Ruska bych se radši podíval na jiné věci… Například na Rudé náměstí 🙂 Akorát mě štve ta nutnost víza: http://rusko-viza.cz/turisticke-vizum-do-ruska/

  Odpovědět na komentář

Napsat komentář

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Tak zrovna Nimrod byl profláklý hodně, tak zrovna tady bych zveřejnění lokality neřešil.. Spíš se...

Lepší příště nerikat lokality jak to každý dělá.. :( R....

Dobrý den, víme o tom, sledovali jsme to živě. Boural ho dle informací, co se...

Statistiky

 • 1
 • 4
 • 157
 • 12 946 976
 • 1 303
 • 653