ParaMag

Nejcenzurovanější téma českého internetu: Tajné tunely pod Prahou?

 Rychlé zprávy

Nejcenzurovanější téma českého internetu: Tajné tunely pod Prahou?

Červenec 10
11:18 2014

Asi málokoho napadne, že se během nedělní procházky v jednom z malebných pražských údolí nachází v blízkosti jednoho z nejtajemnějších vojenských prostorů ČR, píše server Infoglobe. Lokace: Praha, Prokopské a Dalejské údolí, Zlíchovský kopec (50°2’31.74″N,14°22’26.03″E).

Dnes je objekt K-116 střežen vojenskou policií s tím, že se za zdmi nachází spojovací technika a údajně i celý štáb zpravodajské služby. Vše je střeženo kamerovým systémem, žiletkovým drátem a cedulemi s výstrahou a zákazem fotografování. Systém jeskyní má být také údajně napojen na nedaleký koridor metra trasy “B” či síť pražských kolektorů.

Není vyloučeno ani napojení na další nedaleké objekty Ministerstva vnitra a Armády ČR na území Prahy 5 a přilehlých čtvrtí. Naprostá mlčenlivost vedoucích představitelů i armádních zmocněnců svědčí o rozsahu a strategickém významu celého vojenského prostoru.

Vybrané komentáře:

Nyní tam už vedou dvě “vlečky” – ta novější je podzemní a je to prodloužení nového úseku trasy A metra(t.č. ve výstavbě). Pro doplnění souvislostí jde o přímé podzemní propojení ruzyňského letiště s “nejtajnějším” a nejhlídanějším pražským vládním bunkrem v prokopském údolí, jehož podzemní kolejové propojení s trasou metra B vyšlo mj.nešťastnou náhodou najevo při ražbě tunelu mrázovka(btw.je celá razicí směna, která zde objevila podzemní nádraží o 17ti kolejích dodnes nezvěstná a stavba mrázovky se okamžitě protahla o několik měsíců). S ohledem na sledovanost a perzekuci asi nejcenzurovanějšího tématu na českém internetu (tzn.více sem z bezp.důvodů nepřispěji) ještě pro zvídavé doplním, že jde o strategické podzemní propojení gen.štábu, hradu, vládních institucí a vybraných malostranských ambasád se sídly voj. i civilní rozvědky na praze 5 a letmý pohled na mapu a polohu těchto objektů a metra jistě nenechá pozorné na pochybách o podobných souvislostech náhlého ukončení plzeňské dálnice nebo např. nedávného ‘záhadného’ prodloužení metra C o poslední, ‘nejnesmyslnější’ a nejméně zatížený úsek kamsi doprostřed polí v letňanech, na dohled druhého technicky nejvyspělejšího letiště v ČR…

Vím o jednom pražském podzemí, které je vůbec nejtajnější za všech. Pod celým areálem pražské psychiatrické léčebny je několik pater s obří nemocnicí a dobře vybaveným úkrytem. Dlouhou dobu část tohoto areálu byla obsazena armádou, cca do roku 1991. Asi zpravodajská služba. Na střeše byly obří antény. V roce 1980 jsem občas prošel místem u nynějších tenisových kurtů v blázinci a v břehu zela obrovská díra zavřená mříží. Z hloubky se občas ozvalo zapískání důlní lokomotivy a dovnitř vjížděly nákladní auta. Asi v roce 1984 byla díra velmi šikovně zamaskována umělou skálou.

DGl3

Ale práce pokračovaly zhruba do roku 1987. U budovy prádelny byly šachty nad kterými byly postaveny dřevěné věžičky a tudy se vytahovala odtěžená zemina. Kolem v trávě se válely ocelové oblouky velmi podobné těm z metra. Ještě ji pamatuju, že na místě kde je dnes trojská vinice žádná vinice v roce 1980 nebyla, ale z břehu zela obrovská roura a betobový příklop. Teď je místo zamaskováno vinicí. Tady je prý jeden ze vstupů do krytu. Rozlehlost tohoto podzemního objektu musí být obrovská, uvážíme-li, že začíná někde u skleníku Fata morgána a končí (snad) u statku léčebny. To odhaduji tak na 3 kilometry. Pátrám po tom hodně dlouho a nikdo nic neví. Ticho jak v hrobě. Nedávno jsem mluvil s jedním člověkem který mi tohle potvrdil. A dokonce snad tam vede rychlo dráha přímo z hradu.. Prý mu něco prozradil jeho otec který tam jako vězeň pracoval. Jenže se z vězení nevrátil. Obávám se, že stupeň utajení je tak přísný, že nepřežil nikdo.

Víte o tomto tématu více? Podělte se námi o své názory v komentářích.

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

2 komentáře

 1. Andreas
  Andreas Prosinec 09, 19:37

  myslím že kdyby někdo dal veřejný komentář bylo by to pro něj značně ryzikové,,,,,

  Odpovědět na komentář
  • Ema Kristkova
   Ema Kristkova Červen 26, 16:25

   Sice jsem dítě (bohužel a promiň armádo) ale ten tunel mohl být památkou a armáda umí vědecké vynálezy zneužít (takhle už dopadl Americký přístroj na ovládání počasì HAARP) takže armáda=WTF=LOL.

   Odpovědět na komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Námelovou hypotézu zpracovala paní M. K. Matossian a její první publikace na toto téma je...

H. P. Lowecraft byl velice vzdělaný a sečtělý člověk a mohl některé věci ve své...

Mě to připomíná spíš rotující nůž z mlýnku na maso....

Statistiky

 • 0
 • 5
 • 193
 • 13 049 948
 • 1 314
 • 658