Nejzáhadnější fotky duchů

Již stovky šťastlivců měli možnost údajně spatřit duchy, nebo je dokonce zachytit na fotoaparát. V dnešní době techniky je možné upravit fotku jakkoliv, ale jsou taky fotky, které jsou pořízeny dávno a nijak nebyly změněny. V současné době je mnoho případů, u kterých nebylo možné logické vysvětlení. Proto je jen na Vás se rozhodnout, jestli jsou fotky pravdivé, nebo jen z inscenované.

1. Denise Russel vyfotila svou 94 letou babičku, která byla přítomna na rodinném pikniku v roce1997. Při pozdějším prozkoumání fotky si rodina všimla velmi podivné tváře muže, který vypadal stejně jako zesnulý manžel, který zemřel v roce 1984.

Denise Russel

2. Fotograf pořídil fotku manželky s kamarádkami, které se rozhodly vydat do nočních ulic. Při pořízení fotografie se dcera, která byla na fotce, rozbrečela a začala utíkat z pokoje. Možný důvod byl ten, že se mezi druhou a třetí dívkou objevila silueta dítěte, které vypadá velmi záhadně.

Silueta dítěte

3. Velmi podivuhodný záběr pořídil v roce 2008 malý syn, který fotil svůj dům v Ohio (USA). Na fotce zachytil bývalého majitele, který nahlíží z okna. Podle majitelky, nebyl nikdo v dome přítomen. Paranormální  jevy nejsou v tomto domě ničím zvláštním. Již dříve byla cítit zvláštní aktivita. Přitom žena hledala odbornou pomoc již dříve, ale nikdo nedokázal vysvětlit přítomnost těchto jevů. Dokonce posílala fotku odborníkovi, který shledal, že fotka nebyla v žádném případě upravena.

4. Ralp Hardy vyfotografoval v roce 1966 v muzeu Greenwich (Anglii) tajemnou osobu, která se snaží držet zábradlí na schodech. Podobné jevy nejsou v 400 letém domě ničím zvláštním. Již dříve zde byly slyšeny tajemné zvuky.

best_ghost_pictures_04

5. Fotka byla pořízena v Combermere Abbey knihovně v roce 1891 Sybell Corbet. Silueta muže by se dala přirovnat k bývalému Lordovi Combermere, který zde vládl na počátku 19 století. Nejspíše se jednalo o jeho oblíbené křeslo.

best_ghost_pictures_02

6. Manželka spolu se svým manželem jela navštívit hrob své zesnulé matky. Po prohlídce hřbitova se rozhodla paní Mabel Chinnery vyfotit pár fotek svého manžela, který již čekal v autě. Po pozdějším prozkoumání se zjistilo, že na zadních sedačkách vozu se nachází osoba, která v daném okamžiku nemohla být v autě. Jedná se o zesnulou matku, která se nejspíše rozhodla navštívit svou dceru.

momghost

7. Známá fotka, která zachycuje členy Letecké Královské letky, byla pořízena v roce 1919. Podle členů byl na fotce zachycen bývalý člen letky, který tragicky zahynul dva dny před pořízením fotky. Rozpoznání Freddyho Jacksona bylo pro členy velmi jednoduché. Fotka byla zveřejněna až v roce 1975.

freddy_jackson_lg

8. Jednoho listopadového dne roku 1995 se v Anglii vznítil starý dům. Tony O’Rahilly, který bydlel kousek od místa požáru vše zachytil na svůj foťák. Nacházela se zde postava částečně průhledné mladé dívky, která podle legendy pocházela z roku 1677. Dívka se jmenovala Jane Chrum a způsobila obrovský požár, který zachvátil mnoho domů.

best_ghost_pictures_07
9. Nakonec přichází nejslavnější z těchto fotek. Fotka byla pořízena v Raynham Hall (Nortfolk) roku 1936. Fotka se stala nejslavnější paranormální fotkou všech dob. Byla zkoumána mnoha odborníky, ale žádný z nich nemohl 100% tvrdit, že se jedná o skutečnost nebo jen „HOAX“.

brownlady2-289x400

6 thoughts on “Nejzáhadnější fotky duchů

  1. Hodně dobré, nikdy bych nevěřil, že někdo dokáže zachytit duchy na fotkách. Proč jen se od tamtud nikdo nedokázal vrátit aby mohl říct co je na druhé straně, podle výrazu těchto lidí to ale nejspíše nic hezkého nebude. Duchovém i prostě připadají jako jakási existenci s velice malým intelektem, kteří jsou vázáni na určité místo. Co mi k tomu můžete říct?

    1. No, já mám s lidmi z ” druhé strany” trochu lepší zkušenosti, než Vy. Vídám své prarodiče a tragicky zesnulého přítele. Jsou v pohodě. Ti lidé, které jste asi viděl Vy, mohli být prostě zmatení, asi nečekali, že je někdo zvěční na fotkách atd…A navíc, když Vás neznají, tak se asi trochu vylekali..stejně tak bych se lekla já, kdyby mne kontaktoval někdo cizí ( jedno jestli duch nebo živý člověk).

  2. to je zajimave tema vim ze tyto duchy nebo jak to nezvat vidaji lide pri propuknuti folsenstvi coz je energie(duše )aura a pak to odezni nebo spis si to ti lide maji myslet ale duchu je mnohem vic nez zivich lidi v sude.a to uplne a ti duchove se nas boji stejne jako mi se bojime jich.zezacatku vidite jak se bojej pak zacnou po chvili vikukovat spoza rohu a pak uz kolem vas chodej uplne normalne a kdyz se snima zacnete zblizovat citite chlad a praskani v dlani kdyz propnete prsty na leve ruce je to nejiintenzivnejsi.bat se jich nemusite ale i mezi nimi jsou tvorove zly ale ty ja nenaziva,m duchama nebo dusema.to je nadlouho

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *