ParaMag.eu

Neznámá známá dáma z dun: Kdo ji brutálně zavraždil?

 Rychlé zprávy

Neznámá známá dáma z dun: Kdo ji brutálně zavraždil?

Neznámá známá dáma z dun: Kdo ji brutálně zavraždil?
Květen 28
12:35 2018

26. června 1974 se našlo mrtvé tělo ženy. Nebylo by na tom nic záhadné, kdyby se podařilo zjistit vraha a také jméno samotné oběti, jenže to dodnes nikdo neví.

Objev v dunách u dostihové dráhy u města Provincetown ve státě Massachusetts Spojených států amerických dodnes nedává vyšetřovatelům spát. Neznámá mrtvá žena dostala přezdívku “dáma z dun”.

Oběť zemřela přibližně dva týdny předtím, než našli její tělo. Našla ji mladá žena během procházky se psem. Oběť ležela hlavou dolů, vlasy měla rozcuchané, ruce zakopané do písku. Na levé straně lebky měla viditelné rány po bitvě a hrdlo měla prořezané až k páteři. Podle vyšetřovatelů měla mít oběť v době vraždy věk mezi 20 až 40 let. Kvůli znemožnění identifikace oběti jí vrah usekl ruce a vytrhal některé zuby, vyšetřovatelé tak měli prázdné ruce.

Jeden tip mají, ale chybí důkazy. Zavražděná žena by mohla být 25-letá Rory Gene Kissinger, která byla odsouzena za drogy a v roce 1974 utekla z vězení. Ví se také o možném pachateli, kterým by mohl být nechvalně slavný kriminálník James “Whitey” Bulger, jehož viděli ve městě se ženou, která by mohla být “dáma z dun”. Právě o něm bylo známo, že svým obětem vytrhává zuby, aby se nedaly identifikovat. Jsou dvě varianty, koho by mohl Bulger drasticky zavraždit – tou první je již zmíněná Rory Gene Kissinger, kterou lze popravil proto, aby se mu nemíchala do jeho zločineckých aktivit. A druhá možnost je, že zabil prostitutku, se kterou si předtím užíval.

Úřady však nemají důkazy, které by potvrdily spojení Bulgera s touto vraždou. A protože neexistují Kissingerovy vzorky DNA, nelze určit, že dáma z dun je právě ona. Vyšetřovatelům nezbývalo nic jiného, ​​než uzavřít případ bez identifikace oběti a pachatele.

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Tak zrovna Nimrod byl profláklý hodně, tak zrovna tady bych zveřejnění lokality neřešil.. Spíš se...

Lepší příště nerikat lokality jak to každý dělá.. :( R....

Dobrý den, víme o tom, sledovali jsme to živě. Boural ho dle informací, co se...

Statistiky

  • 1
  • 4
  • 157
  • 12 946 976
  • 1 303
  • 653