Paranormal

Neznámá známá dáma z dun: Kdo ji brutálně zavraždil?

 Rychlé novinky

Neznámá známá dáma z dun: Kdo ji brutálně zavraždil?

Neznámá známá dáma z dun: Kdo ji brutálně zavraždil?
Květen 28
12:35 2018

26. června 1974 se našlo mrtvé tělo ženy. Nebylo by na tom nic záhadné, kdyby se podařilo zjistit vraha a také jméno samotné oběti, jenže to dodnes nikdo neví.

Objev v dunách u dostihové dráhy u města Provincetown ve státě Massachusetts Spojených států amerických dodnes nedává vyšetřovatelům spát. Neznámá mrtvá žena dostala přezdívku “dáma z dun”.

Oběť zemřela přibližně dva týdny předtím, než našli její tělo. Našla ji mladá žena během procházky se psem. Oběť ležela hlavou dolů, vlasy měla rozcuchané, ruce zakopané do písku. Na levé straně lebky měla viditelné rány po bitvě a hrdlo měla prořezané až k páteři. Podle vyšetřovatelů měla mít oběť v době vraždy věk mezi 20 až 40 let. Kvůli znemožnění identifikace oběti jí vrah usekl ruce a vytrhal některé zuby, vyšetřovatelé tak měli prázdné ruce.

Jeden tip mají, ale chybí důkazy. Zavražděná žena by mohla být 25-letá Rory Gene Kissinger, která byla odsouzena za drogy a v roce 1974 utekla z vězení. Ví se také o možném pachateli, kterým by mohl být nechvalně slavný kriminálník James “Whitey” Bulger, jehož viděli ve městě se ženou, která by mohla být “dáma z dun”. Právě o něm bylo známo, že svým obětem vytrhává zuby, aby se nedaly identifikovat. Jsou dvě varianty, koho by mohl Bulger drasticky zavraždit – tou první je již zmíněná Rory Gene Kissinger, kterou lze popravil proto, aby se mu nemíchala do jeho zločineckých aktivit. A druhá možnost je, že zabil prostitutku, se kterou si předtím užíval.

Úřady však nemají důkazy, které by potvrdily spojení Bulgera s touto vraždou. A protože neexistují Kissingerovy vzorky DNA, nelze určit, že dáma z dun je právě ona. Vyšetřovatelům nezbývalo nic jiného, ​​než uzavřít případ bez identifikace oběti a pachatele.

BIO autora

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorie zpráv

FaceBook

TOPlist

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

No já tam byla, lidé tam běžně chodí, ani mne nějak nenapadlo, proč bych se [...]

vlkodlaci niesu takí akí si myslíte sú uplyne iní a to že sa tak [...]

Nalezené gramatické chyby byly opraveny, ale ve slovech, které zmiňujete, chybu nevidím :) [...]

Dobrý den, mohu se zeptat na vaše zdroje ze kterých jste čerpal? [...]

Já jen jako dítě asi 9 let viděla jsem v noci projít kolem postele,kde jsem [...]

Statistiky

  • 2
  • 119
  • 248
  • 12 631 731
  • 1 332
  • 637
Vážený uživateli Adblocku, prosím deaktivuj si rozšíření na našem webu. Výtěžek z reklamy nám slouží pro chod našeho hostingu. Děkujeme