ParaMag.eu

Obrovská podzemní pyramida na Aljašce

 Rychlé zprávy

Obrovská podzemní pyramida na Aljašce

Obrovská podzemní pyramida na Aljašce
Leden 30
21:49 2015

Podle bývalého amerického vojáka Douglase Mutschlera se má na Aljašce nacházet obrovská podzemní pyramida. O její existenci se v krátké zprávě zmínila i místní televize, ale už na druhý den o této reportáži nikdo nic nevěděl. Přes množství diváků, kteří zprávu zachytili, o pyramidě se už nikde nemluví, a nastalo úplné mediální ticho. Pokouší se americká vláda před světem utajit fantastický objev na Aljašce?

Zpráva, která se ztratila
V listopadu roku 1992 uvedla aljašská televizní stanice ve městě Channel 13 ve večerních zprávách informaci, že rozsáhlé geologické výzkumy odhalily v podzemí obrovskou pyramidu. Pyramida měla být ukryta 150 metrů pod povrchem, a prý má sahat až do hloubky 750 metrů. Vysoká by tedy měla být kolem 600 metrů, a patřila by k největší dosud objevené pyramidě na naší planetě.

Zprávu v televizi zachytil i Douglas Mutschler spolu se svou 39-člennou posádkou z jednotky Fort Richardson na Aljašce. Všichni byli touto zprávou velmi překvapeni, a čekali na další informace. Douglas Mutschler se druhý den vybral do televize Channel 13 ve městě Anchorage, a chtěl požádat o kopii této úžasné zprávy. Vedení televize mu však řeklo, že taková zpráva se v jejich televizi nikdy neodvysílala. Když však z televize odcházel, zastavil ho technik ze studia, který mu potvrdil, že reportáž o této pyramidě se opravdu v televizi vysílala, ale ihned po jejím zveřejnění přišel příkaz všechno vymazat. Douglas Mutschler se proto nevzdal a začal pátrat po dalších informacích o obrovské aljašské pyramidě.

Pátrání po “neexistující” pyramidě
Douglas Mutschler se tak v pátrání po obrovské pyramidě dostal o rok později až do Fort Meade v Marylandu. Právě zde se totiž nachází centrum Národní bezpečnostní agentury, známé pod zkratkou NSA, kde se uchovávají všechny důležité a tajné informace. Chtěl se nějakým způsobem dostat k dalším informacím, a když se nakonec i dostal do jednoho z archivů pod záminkou nalezení údajů o archeologických nalezištích na Aljašce, byl mu přístup k těmto dokumentům znemožněn, protože se zjistilo, co vlastně hledá. Jeho další dlouholeté pátrání bylo marné, a nakonec vyzkoušel poslední možnost.

2259089O aljašské pyramidě informoval americkou investigativní novinářku Lindu Moulton Howe. Té do mailu ze dne 22. června 2012 napsal toto: “Jmenuji se Douglas A. Mutschler CW2 (praporčík) v důchodu a během své vojenské služby na Aljašce jsem byl informován o pyramidě pod povrchem. Existují další informace o tomto tématu, se kterou jsem se setkal v roce 1992. Zkoušel jsem tuto informaci posunout ostatním, ale nedostal jsem žádnou reakci. Mohu vás ujistit, že to, co říkám je pravda a myslím, že tato informace je utajována naší vládou, protože zpráva z médií byla odstraněna okamžitě druhý den poté, co jsem ji zaregistroval. … Řeknu vám celý příběh, pokud vás to zajímá.”

I Linda Howe byla ze začátku k tvrzením bývalého vojáka velmi skeptická. No po ověření jeho totožnosti, a získání dalších informací o utajené zprávě v aljašské televizi, začala také pátrat po obrovské podzemní pyramidě. Jak zjistila, pyramidu bylo vidět i na fotografických mapách Googlu, a ihned jí byl podezřelý čtvercový útvar uprostřed aljašské divočiny. Linda Howe si nakonec najala leteckého fotografa Franka Flavina, aby společně v helikoptéře uvedenou lokalitu prozkoumali. V dané oblasti se jim však nepodařilo najít čtvercový útvar, který byl vidět na mapě Google, ale jen určitou oblast, kde byla řidší vegetace jako jinde v okolí. Když chtěla Linda Howe zjistit přesné souřadnice místa, kde se měla nacházet pyramida, na mapě od Google už našla jen rozmazané místo.

2259081Aljašský trojúhelník
Linda Howe se však dostala k dalším informacím, které se týkaly místa, kde by měla být ukryta aljašská pyramida. Pyramida by totiž měla nacházet v centru takzvaného aljašského trojúhelníku, který je místem častých pozorování UFO a dalších nevysvětlitelných jevů. Aljašský trojúhelník se rozprostírá mezi městy Juneau, Anchorage a Barrow, a je známý tím, že se tu ztrácejí letadla i lidé.

2259091

Zajímavou zprávu dostala Linda Howe i od současného pilota společnosti Alaska Airlines, který nechtěl být z pochopitelných důvodů jmenován. Ten jí v mailu napsal, že v minulosti pracoval pro Letectví Spojených států amerických – USAF, a během celé své vojenské kariéry přistál na nejpodivnějším místě právě na malém letišti na Aljašce s názvem Farewell Airport. Toto letiště však nepatřilo armádě, ale na starosti ji měl CAA CAA a později Federální úřad pro letectví FAA. Letištní dráha je dlouhá 1514 metrů a nachází se asi 112 kilometrů od lokality, kde by měla být v podzemí aljašská pyramida. Ani tento pilot si však nedovedl vysvětlit, proč někdo postavil letiště v aljašské tundře, když nejbližší město McGrath bylo od tohoto letiště vzdálené až 100 kilometrů.

2259083A poslední zajímavý mail dostala Linda Howe od Bruce L. Pearsona z New Jersey, jehož otec pracoval ve společnosti Western Electric. “Můj otec říkal, že se na Aljašce v podzemí nachází neznámá technologie a obrovský zdroj energie. Pracoval tam tři roky, ale celý projekt byl přísně tajný. Zařízení, které je v podzemí ukryto nebylo vyrobeno lidmi. Je to nějaký generátor energie starý tisíce let vyrobený z kamene, stejně jako pyramidy. Nikdo neví odkud se to vzalo, kdo to vyrobil, ale může to vyrobit dostatek energie k zásobování celého západu, Aljašky a zřejmě celé Kanady.”

Americká novinářka Linda Howe se celou záležitostí stále zabývá, a celý příběh se stále více zamotává. Může se tedy na Aljašce v podzemí nacházet obrovská pyramida, která nebyla postavena lidmi? Může jít o nějaký mimozemský zdroj energie? A může mít tato utajovaná pyramida něco společného s jiným projektem známým pod názvem HAARP – HAARP, který je také umístěn na Aljašce?

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Tak zrovna Nimrod byl profláklý hodně, tak zrovna tady bych zveřejnění lokality neřešil.. Spíš se...

Lepší příště nerikat lokality jak to každý dělá.. :( R....

Dobrý den, víme o tom, sledovali jsme to živě. Boural ho dle informací, co se...

Statistiky

  • 0
  • 23
  • 183
  • 12 994 645
  • 1 306
  • 653