ParaMag

Posádka Apolla 10 vyfotila na Měsíci „mimozemský důl“

 Rychlé zprávy

Posádka Apolla 10 vyfotila na Měsíci „mimozemský důl“

Červen 22
21:57 2014

Na volně dostupných snímcích, které pořídilo Apollo 10 v r. 1969 z oběžné dráhy Měsíce, objevili současní virtuální archeologové anomálii v jednom kráteru. Je na ní obdélník, který vypadá jako vchod do nějakého podzemního dolu. Snímek je k vidění v elektronickém atlase Apollo Image Atlas pod číslem AS10-28-4014.

posadka-apolla-10-vyfotila-na-mesici-mimozemsky-dul2

Zástupci NASA se k fotografii nevyjádřili a není ani známo, kde se daný kráter nachází. Odhaduje se, že leží nejspíš někde poblíž místa, kde později přistálo Apollo 11, protože Apollo 10 mapovalo nejvhodnější terén pro výsadek. Virtuální archeologové, kteří si snímku všimli teprve nedávno, tvrdí, že jde o vchod do podzemí, který nevznikl přirozeným způsobem, ale musel být zhotoven uměle. Někteří nadšenci na snímku dokonce rozpoznávají i strop, okna a dým. Všichni se ale shodují, že jde zřejmě o nějaký důl, ovšem o tom, kdo a co tam těží, se jen spekuluje. Je ale logické, že důl spravují mimozemšťané.

posadka-apolla-10-vyfotila-na-mesici-mimozemsky-dul3

Experti s méně bohatou fantazií se domnívají, že otvor obdélníkového tvaru vznikl sám od sebe – prostě se tu zhroutila klenba, která se nacházela nad nějakou měsíční dutinou. Dutina tam totiž zjevně opravdu je. Podle nich je ale podobných objektů na Měsíci celá řada.

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Doufám, že opravdu jen ze zvědavosti :)...

49.2645389N, 13.2573303E...

Myslíte m ze panenka se nenasla Ale pribeh je z casti pravdivy existuji 2 neli...

Statistiky

  • 0
  • 65
  • 170
  • 13 136 672
  • 1 318
  • 664