ParaMag

Prezident Eisenhower byl v kontaktu s mimozemšťany, tvrdí bývalý poradce Kongresu USA

 Rychlé zprávy

Prezident Eisenhower byl v kontaktu s mimozemšťany, tvrdí bývalý poradce Kongresu USA

Květen 25
20:44 2014

Tato historka se v ufologické komunitě přetřásá už řadu let. Bývalý americký prezident Dwight D. Eisenhower, který zastával úřad v letech 1953 – 1961, absolvoval údajně nejméně tři jednání se zástupci mimozemšťanů. Bývalý poradce americké vlády Timothy Good nyní uvedl, že nejde o smyšlenku. „Skutečně k tomu došlo,“ řekl Good. Žádný jednoznačný důkaz o setkání sice nepředložil, nicméně dále sdělil, že ve spolupráci s FBI byl na Hollomanově letecké základně v Novém Mexiku zorganizován summit, kterého se měl zúčastnit prezident USA a zástupci E. T.

„Mimozemšťané měli formální i neformální kontakty s tisíci lidí po celém světě,“ uvedl lektor a bývalý poradce Kongresu a Pentagonu Timothy Good v programu BBC2. Kontakty s mimozemšťany podle něj udržovaly i vlády dalších zemí světa. Eisenhowerovy schůzky s E. T. byly prý velmi osobní – údajně se setkal s bytostmi nordického typu, a to zřejmě i během své dovolené v Palm Springs v roce 1954.

Ať této historce věříte, nebo ne, už v roce 2010 ji překvapivě zmínil i někdejší zákonodárce státu New Hampshire Henry McElroy Jr. V prohlášení, které můžete zhlédnout pod článkem, uvedl, že viděl tajné dokumenty informující, že USA navštívili mimozemšťané a Eisenhower měl možnost se s nimi setkat.

Autor článku

tomrich

tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Námelovou hypotézu zpracovala paní M. K. Matossian a její první publikace na toto téma je...

H. P. Lowecraft byl velice vzdělaný a sečtělý člověk a mohl některé věci ve své...

Mě to připomíná spíš rotující nůž z mlýnku na maso....

Statistiky

  • 2
  • 193
  • 223
  • 13 049 928
  • 1 314
  • 658