ParaMag.eu

Přízraky způsobující autonehody

Přízraky způsobující autonehody

Přízraky způsobující autonehody
Červenec 23
22:00 2014

Každý rok zahyne při autonehodách obrovské množství lidí. Příčiny nehod jsou všude téměř stejné – příliš vysoká rychlost, alkohol za volantem nebo chlouba se před druhými. Některé autohavárie jsou však velmi podivné, a důvod zdánlivě chybí. Dochází k nim na rovných a přehledných úsecích silnic, a téměř vždy na stejných místech. Dají se příčiny těchto autonehod hledat v paranormálních jevech?

2083645Motocyklista bez hlavy
V blízkosti amerického města Elmore ve státě Ohio existuje na jednom úseku cesty velmi děsivý fenomén, se kterým se již setkalo množství řidičů. Představte si, že během jízdy se vedle vašeho auta z ničeho nic zjeví motocyklista, který jde stále při vás. Řeknete si, nic neobvyklého. Tento motocyklista je však bez hlavy, a po nějaké chvíli se doslova vypaří. Je proto pochopitelné, že mnoho řidičů se tohoto přízraku tak zaleklo, že havarovali, dokonce i přišli o život i na rovné a přehledné silnici, kdy strhli volant. O tomto fenoménu velmi dobře vědí místní obyvatelé a také policisté. Podle legendy se jedná o přízrak amerického vojáka, který se vracel z vietnamské války. Voják si koupil silnou motorku, s níž šel navštívit svou přítelkyni. Tam však zjistil, že jeho přítelkyně má už jiného. Po výměně názorů proto velmi zklamán nasedl na motorku, a ve vysoké rychlosti nezvládl řízení, havaroval a při nárazu mu odtrhlo hlavu. Od té doby se na tomto úseku cesty zjevuje přízrak tohoto vojáka a děsí řidiče, kteří tudy projíždějí.

2083643Bílé přízraky – postrach řidičů
Velmi strašidelný úsek cesty je i v blízkosti ruského města Gukovo v Rostovské oblasti, kde je vybudován moderní obchvat splňující všechny zásady bezpečnosti. Přesto zde pravidelně dochází k autonehodám s tragickými následky. Příčiny těchto nehod budou pro nezainteresované lidí znít až neuvěřitelně. Řidiči aut tu totiž pravidelně vídají přízraky v bílém oblečení, a o tomto fenoménu velmi dobře ví i místní policie. V roce 2010 se proto tento fenomén pokoušeli objasnit členové ruské záhadologické skupiny Kosmopoisk. Ti zjistili, že kritický úsek obchvatu prochází přes starý masový hřbitov, kde jsou pohřbeny oběti druhé světové války. Podle dochovaných listin zde byli pohřbeni sovětští a němečtí vojáci odění do bílých plachet, a mnozí z nich prý vůbec “nevědí” že jsou už dávno po smrti.

K zjevování bílých přízraků však podle řidičů dochází pouze za soumraku nebo v noci. Členové Kosmopoisku proto udělali zajímavé měření i přes den, kdy na daný úsek silnice poslali desítky řidičů, kterým na tělo připevnili přístroje k určení různých hodnot těla. Měření ukázaly, že jen co řidiči vstoupili do kritického úseku cesty, všem prudce stoupl krevní tlak, no dýchání a srdeční frekvence klesly na úroveň, která odpovídala tvrdému spánku. Všechno toto způsobilo krátkodobé výpadky vědomí, a právě kvůli tomu se na tomto úseku cesty pravděpodobně stalo tolik tragických nehod. Pokud řidiči prošli celou kritickou zónou, krevní tlak, srdeční frekvence i dýchání se dostalo okamžitě do normálu. Souvisí tedy tragické autonehody právě s bílými přízraky, které se zde řidičům zjevují?

2083647Paranormální jevy na britské cestě
I některé úseky britských silnic trápí velmi podivné paranormální jevy, které podle všeho způsobují mnohé dopravní nehody. Velmi známá je cesta nedaleko Rochesteru, kde se řidičům pod kola aut hází přízrak mladé dívky. Řidiči samozřejmě ve většině případů zareagují na tento jev zabrzděním auta. Kvůli pomalé reakci však řidiči téměř vždy mladou dívku “srazí”. Samozřejmě pod koly aut řidiči mladou dívku nikdy nenašli, prostě zmizela. Není to však jediný fenomén, který se na tomto úseku cesty odehrává. Někteří řidiči říkají ještě o děsivějším zážitku, který se jim stává přímo uvnitř auta. Z ničeho nic se jim údajně na místě vedle řidiče zjeví přízrak s bledou tváří, kterého se tak polekají, že strhnou volant nebo se jim zjeví jen tajemné ruce, které strhnou volant auta do strany. Se všemi zmíněnými fenomény však kompetentní zatím nic neudělali, přesto, že o nich vědí. Řidiči proto musí být při průjezdu těchto cest velmi ostražití, protože se mohou stát další obětí přízraků, na které většina z nich nikdy nevěřila. Názor však ve většině případů řidiči změní, pokud se s něčím podobným setkají na vlastní kůži.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

PK

O lesu Bor připravuji samostatný web – https://www.lesbor.cz. Pokud by někdo chtěl dát zpětnou vazbu, [...]

Neváhali jsme záhadu malinko rozkrýt, co nás nakonec potkalo, a že se v lese opravdu [...]

Člověk už od nepaměti touží po magické schopnosti být neviditelným před očima jiných. V [...]

Statistiky

  • 1
  • 135
  • 185
  • 12 915 076
  • 1 302
  • 647