ParaMag.eu

Projekt Blue Beam – ovládne myšlení lidí?

 Rychlé zprávy

Projekt Blue Beam – ovládne myšlení lidí?

Projekt Blue Beam – ovládne myšlení lidí?
Červen 05
21:35 2014

Je vytvoření Nového světového řádu, jak o tom mluví někteří světoví političtí lídři, budoucností celého lidstva? Míří celý svět do zcela nové éry, která se má vyznačovat jednotnou vládou a absolutní změnou společenských struktur? K moci se má údajně dostat nejbohatší skupina elit, která zavede centrální bankovní systém, čímž získá úplnou moc nad všemi. Jaké jsou plány nejmocnějších lidí na naší planetě?

2011195Jak se dá ovládat myšlení lidstva?
Podle konspiračních teorií jsou některé tajné plány mocných velmi děsivé. Jedním z nich je i projekt Blue Beam, tedy Modrý paprsek, za který má stát americká NASA společně s vládou USA. O tomto kontroverzním projektu se lidé poprvé dozvěděli v roce 1994 prostřednictvím kanadského investigativního novináře Serge Monasta. Monas mluvil o tom, že NASA se s pomocí OSN snaží do života uvést nové náboženství New Age, a v jeho čele má stát Antikrist. Podle Monasta měl být projekt Blue Beam spuštěn již v roce 1983, ale nakonec se zrealizoval až v roce 1995. Záměrem projektu jak říkal Monas, má být: “Zrušení křesťanských tradičních náboženství, aby mohly být nahrazeny jedním světovým náboženstvím založeném na kultu muže – zrušit národní identitu a národní hrdost a založit světovou identitu a světovou hrdost.” Nemáte ten pocit, že právě rušení národních identit je již dnes běžnou praxí politiků?

2011191Změna myšlení lidí se má odehrávat postupně, ale už několik let probíhá první fáze projektu, kdy dochází k psychologické manipulaci prostřednictvím vymývání mozků přes mainstreamová média (tedy média hlavního proudu). Největší světové média jsou až neuvěřitelně propojena a právě média, která vlastní hrstka nejbohatších elit světa, dokáží manipulovat s lidským vědomím tak, že občané jednotlivých států si to ani neuvědomují. Lidem se předkládají nepodstatné zprávy a informace, a úmyslně se zamlčují ty nejdůležitější, které by dokázaly lidi probudit z letargie a mobilizovat je. Z občanů jednotlivých států se tak doslova stávají “ovce” ve stádu, s nimiž se dá neomezeně manipulovat. Pak má přijít druhá fáze projektu Blue Beam.

Účelová mystifikace
Druhá fáze projektu Blue Beam již také částečně začala, souvisí totiž s objevováním obrovských náboženských 3D obrazů (objevily se již po celém světě), které vyvrcholí 3D projekcí bohů, kteří budou mluvit k lidem všemi světovými jazyky. Nakonec se spojí v jediného boha, a tím bude zmíněný Antikrist. Tato fáze má údajně jediný cíl, vytvořit jednotné náboženství, a přesvědčit celou populaci o tom, že bůh opravdu existuje a slouží Novému světovému pořádku.

Ptáte se jak by v dnešní technologické době lidé uvěřili v nadpřirozené bytosti, které by se zjevovali na obloze? Podle konspiračních teorií má na to sloužit to, že téměř celá populace se má dostat do jakéhosi transu, se kterou se pak bude lépe manipulovat. A právě tomu mají posloužit některá média. Média jsou dnes nejmocnější zbraní světových elit, o tom není pochyb!

2011193Jaká nás čeká budoucnost?
Třetí a čtvrtá fáze projektu Blue Beam má být podle Monasta nejděsivější. Ve třetí fázi se bude lidstvo ovládat pomocí telepatie a to tak, že vzduchem se údajně mají šířit zprávy prostřednictvím nízkofrekvenčních rádiových vln, které vyvolají dojem, že s obyvatelstvem za pomoci přenosu myšlenek komunikuje samotný bůh. Poslední čtvrtou fází celý projekt Blue Beam vyvrcholí tak, že lidstvo se dostane do neustávajícího stresu, kdy vládnoucí elita údajně vytvoří dojem hrozby útoku mimozemské civilizace. Celý svět se tak bude muset spojit, a veškerá moc se centralizuje do jedné (nad)vlády. Tehdy má nastat panika, a lidé začnou páchat sebevraždy, čímž dojde k potřebné redukci populace. Všechen stres a chaos skončí ve chvíli, kdy všichni, kteří zůstanou naživu přijmou Nový světový řád.

Pro většinu lidí to je samozřejmě dobře přitažené za vlasy, ale sám Monas říkal: Naším úkolem je přimět lidi, aby si uvědomili, že nadcházející Nový světový řád není snem, ani paranoidním útokem. Je to reálný probíhající projekt.”

Zajímavostí nepochybně je i to, že novinář Serge Monas po zveřejnění své rozsáhlé teorie zemřel za velmi nevyjasněných okolností. Oficiální příčinou byl infarkt, přesto, že se srdcem neměl nikdy žádné problémy. Byl kanadský novinář odstraněn účelově, aby už navěky mlčel? Je projekt Blue Beam jen další fantasmagorii konspirátorů, jehož účelem je pouze vyvolat senzaci nebo to je reálný fakt, který si většina populace ještě neuvědomila?

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Tak zrovna Nimrod byl profláklý hodně, tak zrovna tady bych zveřejnění lokality neřešil.. Spíš se...

Lepší příště nerikat lokality jak to každý dělá.. :( R....

Dobrý den, víme o tom, sledovali jsme to živě. Boural ho dle informací, co se...

Statistiky

  • 0
  • 23
  • 183
  • 12 994 645
  • 1 306
  • 653