Pyramidy v Bosně a Mexiku vyzařují energii a popírají tak zákony oficiálně uznávané fyziky

Pyramidy v Bosně a Mexiku vyzařují energii a popírají tak zákony oficiálně uznávané fyziky

Pyramidy v Bosně a Mexiku vyzařují energii a popírají tak zákony oficiálně uznávané fyziky

4 komentáře 📅01 září 2016, 10:54

Tým vědců zaznamenal energetický paprsek procházející skrz vrcholek pyramidy Slunce v Bosně. Poloměr paprsku je 4,5 metru a má frekvenci 28 kHz. Paprsek je nepřerušovaný a jeho intenzita stoupá s tím, čím víc se zvedá a vzdaluje od pyramidy. Tento fenomén popírá známé zákony fyziky a techniky. Toto je prvním důkazem non-hertziální technologie na naší planetě. Vypadá to, že stavitelé pyramidy už dávno vytvořili věčný zdroj energie a tahle mašina na výrobu energie je do dnešní doby funkční.

V roce 2010 jsme v podzemním labyrintu našli tři komory a malé modré jezero. Energetický screening nám ukázal, že ionizační úroveň je 43x vyšší než průměrná koncentrace okolo, což vytváří z těchto podzemních komor místnosti pro uzdravování.images

Dr. Dee J. Nelson a jeho žena Geo vytvořili v roce 1979 Kirlianovu fotografii za pomocí Teslovy cívky umístěné pod pyramidou.

Podobný paprsek energie byl vyfotografován i v Mexiku na pyramidě Chichen Itza. Richard C. Hoagland uvedl, že fotografie je autentická, neboť zná osobně fotografa. Současně uvedl, že vlastním dlouhodobým měřením potvrdil změnu koncentrace energie v závislosti na různých významných astronomických fázích Slunce a Měsíce.

Fotografie s paprskem energie vznikla náhodou. Šlo původně o klasický záběr turistů (dětí) před pyramidou. Paprsek světla se objevil až na výsledné fotografii a během fotografování nebyl vidět.

pyramid mayan original apex energy

Zdroj: suenee.cz

tomrich
tomrich

Jsem obyčejný člověk zabývající se o paranormální jevy. Jsem student a mezi mé zájmy patří PC hry a zvládám základy grafiky v photoshopu a moc rád poslouchám metal.

4 komentáře

 1. Gadgitka
  02 října 2016, 21:11 Gadgitka

  článek zajímavej… ale ta gramatika tomu dosti škodí.. od studenta vš bych čekala preciznost..

  Odpovědět
 2. Petr
  03 října 2016, 18:10 Petr

  Oni věděli, ty co nás řídí vědí také. O moci pyramid jsem už četl a myslím že se budeme jednou divit co vše mohou přinést. Článek super.

  Odpovědět
 3. Psycho-Fyzik
  04 října 2016, 08:53 Psycho-Fyzik

  Energii vyzařuje všeobecně vše. To ale nepopírá ŽÁDNÉ zákony fyziky, naopak pokud by nevyzařovali, popíraly by je.
  Již podle názvu jde o smyšlený článek člověka který o dané věci není informovaný a jde pouze o to, nachytat na přehnaný obsah další neinformované lidi.
  + Světlo nelze takto vyfotit 😀
  Foton se o foton přímo do fotoaparátu neodrazí. Je to podvrh.

  Odpovědět