ParaMag.eu

Šachovnicový vrah aneb Aleksandr Pičuškin

 Rychlé novinky

Šachovnicový vrah aneb Aleksandr Pičuškin

Šachovnicový vrah aneb Aleksandr Pičuškin
Únor 08
14:50 2016

Je to jeden z nejbrutálnějších vrahů v novodobé historii, ale měl konkurenta, který pocházel ze sousedního státu. Tento vrah řádil od roku 1992-2006. Policisté mu říkali šachovnicový vrah, protože se doznal k 61 vraždám, ale chtěl zabít 64 lidí. Alexandrovi, ale policie dokázala 48 obětí. Podle jeho slov své první oběti házel do kanalizace, což je jeden z hlavních důvodů, proč nebylo možné dosvědčit zbytek obětí (tyto oběti byly prohlášeny za nezvěstné).

Alexandr Yurievich Pichushkin se narodil 9. srpna 1974 ve městě Mityšči v Moskevské oblasti. V roce 2007 bylo prokázáno 48 vražd, ale přiznal se k 61 vraždám. Podle jeho slov jich chtěl vykonat 64 (odtud „přezdívka“ šachovnicový vrah, 64 políček na šachovnici). Svoji vražebnou „karieru“ odstartoval v roce 1992, kdy zabil svého spolužáka. Svoje první oběti házal do kanalizace, proto nebylo možné dokázat jeho tvrzení. Oběti, které házel do kanalizace byly z tohoto důvodu prohlášeny za nezvěstné. V říjnu roku 2007 byl odsouzen k doživotnímu trestu (maximální trest v Rusku). Zabíjel v Bitcevském parku v Moskvě, kterému lidé od těchto vražd říkají „Les Smrti“.

Jako poslední slova prý do televize pronesl tato slova: „Já se ještě do Bitcevskho parku vrátím. Moje ruka dobře pamatuje kladivo!“

Sdílet

BIO autora

KAVI

KAVI

Jsem člověk co se zajímá o tajemno. Rád píšu weby, hraju PC hry, učím se programovat v C++,C# a Visual Basicu, poslouchám nějakou tu Dance music a sleduju filmy. Mezi moje nejoblíbenější filmy patří: Černobylské deníky, 3:15 zemřeš, Metro (2013), Wolverine, Smrtonosná past a Annabelle.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hlavní menu

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

Opraveno, děkuji za upozornění :) [...]

Tekoucí říčkou ne tečící. [...]

Proč se ptáte na Pražské metro, když to víte, tedy aspoň se tak tváříte http://paramag.eu/nejcenzurovanejsi-tema-ceskeho-internetu-tajne-tunely-pod-prahou/ [...]

Jestli "to" tam ještě poletuje, tak určitě "to" už někdo od nás pozemšťanů (astronautů) měl [...]

Každý zážitek při klinické smrti je jiný někdo vidí Ježíše někdo vidí Alláha někdo nevidí [...]

to je wendigodruh č 2 ten slabš proto že to je jelen kozel a muž [...]

FaceBook

TOPlist

Statistiky

  • 1
  • 60
  • 211
  • 12 713 188
  • 1 334
  • 644