ParaMag

Skrývá se za syndromem války v Zálivu experiment na vojácích?

 Rychlé zprávy
 • Zmizení Lynette Dawson: Vyřešení záhady po 38 letech? V lednu 1982 beze stopy zmizela v australském Sydney manželka a matka dvou dětí Lynette Dawson. Její zmizení se stalo místní záhadou, kterou nikdo neuměl rozluštit a ani vyšetřovatelé nerozlouskli...
 • Chtěla panenka Annabelle vraždit? Studentka Donna z amerického Connecticutu si užívá nevázaného života a studuje s cílem stát se zdravotní sestrou. Všechno ale zničí velká hadrová panenka, kterou obdrží od matky v roce 1970...
 • Pluto: NASA zveřejnila dech beroucí fotografie Dne 17.09.2015, NASA zveřejnila čerstvé fotografie z povrchu planety Pluto, které pořídila sonda New Horizons. Na fotografiích můžeme vidět ledová pohoří, povrchové mlhy a zmrzlý dusík....
 • 5 znamení přicházející smrti Blížící se smrt se prý předem ohlašuje. Nejen ti, kteří bojují s těžkou nemocí, ale i lidé, jejichž život ukončí náhlá tragédie, údajně dostávají šanci se na svůj blízký konec...
 • Bermudský trojúhelník ukrývá krystalové pyramidy Za použití sonaru, oceánograf Dr. Meyer Verlag, našel obrovské skleněné pyramidy v hloubce zhruba 2km. Za použití další technologie se podařilo vědcům identifikovat, že obě nalezené obrovské skleněné pyramidy jsou...

Skrývá se za syndromem války v Zálivu experiment na vojácích?

Skrývá se za syndromem války v Zálivu experiment na vojácích?
23 prosince
15:37 2014

Válka v Perském zálivu přinesla desetitisícům vojáků neznámou chorobu, která byla později odborníky označována jako syndrom války v Zálivu. Příznaky syndromu se začaly projevovat krátce po skončení válečného konfliktu, a ani odborníci se dlouhá léta nedokázali shodnout v tom, co fyzické a psychické problémy vojáků způsobuje. Odhalení pro veterány bylo šokující, a vlády Spojených států amerických a Velké Británie to stále popírají.

Hypotézy a dohady
Někteří odborníci si ze začátku mysleli, a mnozí si to myslí ještě i dnes, že za syndromem války v Zálivu byl jen výmysl válečných veteránů, kteří si chtěli od vlády vymoci nějakou finanční kompenzaci za způsobené poškození zdraví. Šířily se zprávy o tom, že za zdravotní potíže vojáků může nervový plyn sarin, zplodiny hořících ropných polí, pesticidy, ale i biologické a chemické zbraně, které používal Saddám Husajn. Jak se ukázalo později, všechno byly jen výmysly vrcholných vládních představitelů, a nic z toho se nepotvrdilo. Nakonec ani žádné chemické a biologické zbraně v Iráku nikdy nenašly.

2235935Syndromem války v Zálivu se nakonec začala věnovat i komise expertů vytvořená americkým Kongresem. Komise v roce 2008 zveřejnila zprávu, že masové onemocnění obrovského množství vojáků způsobily tabletky, které vojáci preventivně užívali na ochranu před nervovými plyny, protože invaze měla za cíl najít a zničit chemické a biologické zbraně Saddáma Husajna. Druhým zdrojem zdravotních problémů vojáků byly podle komise pesticidy, kterých se vojáci během války nadýchali. Podle válečných veteránů byla tato zpráva jen další zástěrkou, kterou chtěla komise zakrýt to, co mělo zůstat navždy utajeno.

2235931Kontaminované vakcíny
Ještě v roce 2000 a poté v roce 2002 byly v časopise Experimental and Molecuar Pathology publikované informace, o které se žádná světová média vůbec nezajímala. Podle tohoto časopisu totiž množství důkazů ukazovalo na to, že za syndromem války v Zálivu mohou kontaminované antiantraxové vakcíny, kterými byli vojáci povinně očkování. Do vakcín se přidávalo velmi toxické aditivum squalen MF59, co vojenské velení dlouhou dobu odmítalo. Nakonec se však vysocí představitelé přiznali, že se tato látka ve vakcínách objevila náhodnou kontaminací, a nedávala se tam úmyslně.

Samozřejmě, že těmto argumentům nikdo z poškozených válečných veteránů nevěřil, a všichni si svorně myslí, že posloužily farmaceutickým společnostem jako pokusná zvířata. Za všemi nemocemi – dýchacími problémy, nevolnostmi, depresemi, ekzémy, které se objevily u veteránů tak podle všeho mohli antiantraxocé vakcíny, které nikdo předtím netestoval. Vlády Spojených států amerických a Velké Británie samozřejmě tato tvrzení stále odmítají, důkazy však hovoří o opaku. Faktem ale je, že vojáci, kteří nebyli během války v Zálivu očkování touto vakcínou, zůstaly zcela zdraví, a žádné zdravotní problémy se u nich nevyskytly.

2235929Šokující na tomto všem je však ještě i to, že squalen MF59 se má podle více důkazů přidávat i do některých vakcín proti chřipce, na co upozornil v roce 2010 na shromáždění Americké demokracie za lidská práva v Chicagu zdravotník a penzionovaný kapitán letectva Richard Rove. Ten lidi varoval před nebezpečím SQUALENE MF59, který způsobil množství jeho kamarádů ve válce v Perském zálivu těžké utrpení a doživotní následky, za co nikdo dosud nenese zodpovědnost.

Dokdy budou vysocí vládní představitelé USA a Velké Británie zatajovat pochybné očkování vojáků, kteří kvůli ní doživotně trpí? Jak je možné, že se po celém světě zkoušejí na lidech různé vakcíny, které nikdy neprošly schvalováním? Dokdy budou farmaceutické společnosti dělat z lidí pokusná zvířata?

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Nikdo není neomylný a že zjistíme občas klamné informace, to se stane.. Bohužel disponujeme jen...

Tyto pyramidy nebyly nikdy objeveny, jde o novinářstkou kachnu, žádný vědecký článek nebyl o tom...

Ahoj. Obecná rada není těžká: stíny zahání světlo. Tedy: udržuj si doma světlo, čisto, pořádek....

Statistiky

 • 0
 • 46
 • 243
 • 13 330 788
 • 1 358
 • 672