ParaMag

Skutečná Annabelle? Panenka má být posedlá zlým duchem

 Rychlé zprávy

Skutečná Annabelle? Panenka má být posedlá zlým duchem

04 února
23:17 2020

Jednu z hlavních úkolů v hororu Annabelle ztvárnila zlým duchem posedlá panenka. Teprve nedávno však rodina Nunezových z Peru začala tvrdit, že podobné panenky opravdu existují. Jednu z nich mají mít údajně doma.

Šílenství kolem “peruánské Annabelle” způsobilo video na YouTube. Právě v něm vystoupili Nunezovi z města Callao a uvedli, že se stali svědky několika paranormálních jevů. Všechny měly být spojeny se Saritou, blond panenkou s modrýma očima, kterou dostali před sedmi lety.

Matka tří dětí Ivonne řekla, že Saritu jim darovala neteř, která však již není mezi živými. Právě po její smrti se kolem panenky začaly dít podivné věci, Ivonne se však nedokázala přinutit, aby ji hodila do koše. Hračka byla poslední věcí, která jí připomínala zesnulou dceru své švagrové. I ta už byla mrtvá. Krátce po dceřině smrti spáchala sebevraždu právě v domě Nunezových.

Po stisknutí tlačítka na hrudníku začne panenka recitovat Otčenáš. Údajně se však modlí i tehdy, když jí na to nikdo živý nedá podnět. Tím se však kolotoč podivných událostí jen začíná.

Nunezovi tvrdí, že panenku ráno často nacházejí na jiném místě, než na které ji položili. Jejich děti se údajně budí se škrábanci a modřinami a Ivonne je přesvědčena, že jde o dílo Sarity.

Jedna z dcer Nunezových, 20letá Angie, tvrdí, že v domě často slyší podivné zvuky a v noci v rohu svého pokoje vidí pohybující se stíny a přítomnost nějaké bytosti. “Zdá se mi, jakoby na mě z tmy něco hledělo”, říká ve videu.

Angie i její dva bratři by se panenky nejraději zbavili, jejich matka však o něčem podobném nechce ani jen slyšet. Místo toho si do domu pozvala takzvanou angelologičku, jejímž úkolem bylo zbavit Saritu posedlosti.

Odbornice na anděly hodlá provést rituál, který měl dům Nunezových očistit. Uvedla, že cítila přítomnost ženy a Ivonne předpokládá, že šlo právě o její švagrovou, která v jedné z pokojů zemřela.

Poté, jak angelologička prozkoumala panenku, konstatovala, že v ní cítí zlého ducha, jehož cílem je ublížit rodině. Nadpřirozenou entitu se pokusila vyhnat soškou svatého Michala a sedmi velkými hořícími svíčkami, z videa však nevyplývá, zda uspěla.

Na druhé straně je možné příběh posedlé Sarity vysvětlit jednoduše, například náměsíčností jednoho z dětí. Panenčiny samovolné modlitby zase mohou být důsledkem technické poruchy. Blíže by situaci objasnilo rozebrání Sarity, Ivonne však nechce, aby se poslední vzpomínky na její neteř dotýkaly cizí lidé. Záhada tak zřejmě zůstane neobjasněná.

Videogalerie:

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

LV

Na Měsíci to váží šestkrát méně, takže 35kg, a k tomu čtyři široké pneumatiky, takže...

Ahoj , nechci nic ale vlkodlak se nepřizná ,že je vlkodlak . A to samé...

Nechci nic ale vlkodlak se nepřizná , že je vlkodlak lidi vzpamatujte se jo XD...

Statistiky

  • 1
  • 14
  • 255
  • 13 375 731
  • 1 372
  • 677