Strašná noc

Strašná noc

4 komentáře 📅17 března 2015, 18:24

Stalo se to před 3 lety. Byla horká letní noc, spala jsem odkrytá v pokojíku mé dcery, které bylo 6 let, a najednou slyším zapraskání parket. Myslela jsem, že dcerka vstala a chce se jí čůrat. Když se takhle v noci vzbudí, bývá zmatená a mohla by čůrat i na zem, tak na ni volám: „Adélko, chceš čůrat?“ a bylo ticho. Tak volám znovu a podívám se směrem k její posteli a i v té tmě vidím, že klidně spí, ale parkety praskají dál.

A teď přijde to podivné. Jen podotýkám, že mám opravdu velmi jemné spaní a že jsem opravdu nespala, což jsem si do rána připomínala, abych na to, co se stalo nezapomněla a nebrala to jako sen.
Takže, protože parkety ještě zapraskaly, chtěla jsem si rozsvítit lampičku nad sebou a zkontrolovat dcerku, natáhla jsem ruku a konec… nemohla jsem se vůbec pohnout. Ani prstem u nohy. Strašně mě to děsilo, nevěděla jsem, co se děje, co se děje s dcerkou.
Nějakou dobu to trvalo, snažila jsem se pohnout, zvednout hlavu, strašně to bolelo a nic. Jako by mě někdo držel. Jako by nechtěl, abych rozsvítila. Pak to povolilo. Byla mi hrozná zima, přesto, že bylo venku horko, ale i když mi byla zima, neměla jsem studené tělo…
Byla jsem z toho až do rána vyděšená a hrozně jsem se bála. Nejsem ani hysterka, ani věřící, spíš realistka a tak jsem se snažila najít příčinu. Dokonce jsem si myslela, že jsem snad na okamžik umřela. Nikomu jsem to nevyprávěla, stejně by nevěřil.
Ale asi před rokem, když jsem se sešla se svojí sestrou a povídaly jsme si, mi vykládala, co se jí asi před dvěma lety v létě stalo, a že jí to nebudu věřit… Na chlup to stejné! Jen s tím rozdílem, že ona spala vedle syna na manželské posteli.
Bohužel jsme si ani jedna nevzpomněla na přesnější datum, zda to nebylo náhodou ve stejný den.

4 komentáře

 1. Roman
  23 dubna 2015, 12:04 Roman

  Toto je obyčajný jav ktorý sa volá Spánková paralýza… Pozri si o tom aj niečo iné… Aj ja som to mal no ešte horšie, lebo ja som mal aj halucinácie, nie len zvukové(ako si mala ty)ale aj zrakové… Nič moc zážitok to nebol. Prečítaj si o tom nejaké články je to zaujímavé

  Odpovědět
 2. Tereza
  18 června 2015, 13:06 Tereza

  Taky se přidávám ke spánkové paralýze, kterou už trpím od dětství a se kterou jsem se smířila, i když ze začátku jsem bývala zděšená. Kolikrát se mi stalo, že jsem se probudila a někdo byl v pokoji, slyšela jsem i hlasy, měla jsem pocit, že si na mě někdo lehl a nemůžu popadnout dech, jak je těžký, zpod peřiny (spávám s peřinou přes hlavu) jsem viděla i něčí ruku.

  Odpovědět
 3. Roman Roko
  12 května 2016, 21:28 Roman Roko

  Stalo se mi to stejné. Za bílého dne, chtěl jsem se pohnout a něšlo to. Něco mě drželo v posteli, a v stejnem pokoji za nedlouho- par dni se objevila na zdi silueta anděla…

  Odpovědět
 4. adas
  26 prosince 2016, 01:41 adas

  Bud Tě zalehla mrtvola nebo tě uneslo ufo
  ale častejší je ta mrtvola
  zalehne tě = nejde se hýbat = težko se dýchá = nejde nahlas mluvit TOHLE EXISTUJE ZALEHNE TĚ NEJBLIŠÍ ZEMŘELÁ OSOBA A PAK NA SOBĚ BUDEŠ MÍT OTISK PRSTU A BUDE TO VYPADAT JAKO MODŘINA A KDYŽ SE TOHO DOTKNEŠ BOLÍ TO

  Odpovědět