ParaMag.eu

Tajné dokumenty o UFO. Co skrývá Vatikán a americká vláda?

Tajné dokumenty o UFO. Co skrývá Vatikán a americká vláda?

Tajné dokumenty o UFO. Co skrývá Vatikán a americká vláda?
Březen 07
19:26 2019

Neidentifikované létající objekty, zkráceně UFO, jsou stále v médiích dříve zpochybňovány a zesměšňovány, než aby se jim připisovala větší důležitost, a možná i proto většina obyčejných lidí nevěří v existenci UFO a považují to jen za výmysl ufologů a konspirátorů.

Pokud se však podíváme na uniklé emaily z prostředí americké vlády a Vatikánu, zjistíme, že se před lidmi na celém světě něco zatajuje. Vědí vysocí činitelé o UFO více, než jsou ochotni přiznat?

WikiLeaks a UFO
Kontroverzní webová stránka WikiLeaks, která se na celém světě proslavila zveřejňováním velmi citlivých vládních a firemních dokumentů, ještě na konci roku 2016 přišla s odhalením, že americká vláda a jejich další spřátelené státy utajují před světovou veřejností nejen informace o UFO, ale i existenci mimozemského života. Ufologové o různých důkazech a faktech tohoto zaměření říkají již celá desetiletí, a tak uniklé emaily byly jen potvrzením jejich “konspirací”.

Server WikiLeaks poukázal v rámci uniklých emailů prezidentské kandidátky Hillary Clintonové zejména na hlavního stratéga a poradce Johna Podesty, který byl nejen šéfem týmu amerického exprezidenta Billa Clintona, ale pracoval i v Obamově administrativě. John Podesta je však mimo jiné uznávaný ufolog, který má podle několika dokumentů přístup k tajným informacím o UFO.

John Podesta se ještě v únoru 2015 vyjádřil, že “jeho největší chybou v roce 2014 bylo, že nezajistil odhalení o UFO.” John Podesta na otázku, zda existují důkazy mimozemského života, řekl: “Jakmile veřejnost uvidí všechny důkazy, které vláda má, bude na ní to posoudit a jsem přesvědčen o tom, že americký lid pravdu zvládne.”

John Podesta už jako šéf Clintonovy volební kampaně v dubnu 2016 také řekl: “Je čas skoncovat s utajováním o UFO. Americká vláda mohla udělat mnohem lepší práci při odpovědi na zcela legitimní otázky, které lidé mají ohledně neidentifikovaných jevů ve vzduchu.”

V uniklých emailech, které pak v roce 2016 zveřejnil server WikiLeaks byl i ten, kdy známý ufolog Tom DeLonge (také bývalý kytarista a zpěvák) v jednom emailu zasílaném Podestovi psal o troskách UFO v Roswellu, kdy mu napsal: “Rád bych do Washingtonu vzal dva velmi důležité lidí, aby se s vámi setkali. Myslím, že pro vás budou zajímaví, protože oba byli hlavními vedoucími ve věci vztahující se k našemu citlivému tématu.”

Pro mnohé lidi absolutně nepodstatný email, jelikož je vytržen z kontextu. Při bližší analýze však vyplyne, že tím citlivým tématem je právě UFO a věci s tím související.

UFO a Vatikán
Mezi zveřejněnou elektronickou poštu však byly i takové, které naznačovaly, že také Vatikán disponuje tajnými informacemi o UFO. Jeden email ze dne 18. ledna 2015 napsaný bývalým americkým astronautem Edgarem Mitchellem, který byl mimochodem i na povrchu Měsíce, žádal Johna Podestu o schůzku, protože jak řekl “je třeba prodiskutovat informace Vatikánu o mimozemské inteligenci a jistém zdroji energie, který by Američané od mimozemšťanů získali.”

Jak Mitchell dále psal: “Je naléhavé a nutné, abychom dohodli datum a čas schůzky a prodiskutovali zveřejnění informací a energii nulového bodu.” Plánoval Edgar Mitchell jen necelý rok před svou smrtí odhalit nějaké utajované informace? Mitchell plánoval na schůzku podle obsahu emailu vzít i Terri Mansfieldovou, která rovněž odhaluje utajované informace o UFO, když napsal: “Moje katolická kolegyně Terri Mansfieldová tam bude také, aby nás informovala o tom, kolik toho o mimozemské inteligenci ví Vatikán.”

Už dlouho se ví o tom, že ve Vatikánu v 50. letech minulého století během pontifikátu papeže Pia XII. vznikl tajný program s označením Secretum Omega, který měl shromažďovat veškeré informace o UFO a mimozemských bytostech ať už na Zemi nebo ve vesmíru. K těmto informacím se dostal italský novinář Cristoforo Barbato, který v roce 2000 pracoval v Římě, kdy psal o tajemstvích Vatikánu a byl přímo v centru dění.

Tyto informace potvrdil i americký spisovatel Paul Jeffers, který napsal knihu Temné tajemství Vatikánu, když řekl: “Říká se, že Svatý otec se v té době rozhodl vytvořit tajnou informační službu se strukturou podobnou výzvědným službám Spojených států a Británie jen s tím rozdílem, že jejich bádání se týká UFO.” Podle Barbatu tento výzkum ve Vatikánu stále probíhá a program podléhá přísnému utajení.

Vždyť nakonec to nepřímo potvrdil i papež František, když v jednom ze svých projevů řekl, že “katolická církev je otevřená všem, mimozemšťany nevyjímaje.” Znamená to, že Vatikán ví o UFO, mimozemských civilizacích a jejich technologiích mnohem více, než si dokážeme všichni představit? Co před námi ukrývá Vatikán a americká vláda a kdy se to lidstvo dozví?

BIO autora

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Moc prosim vsechny rodice, aby se trochu zamyslely nad tim, co jim rikaji jejich deti. [...]

PK

O lesu Bor připravuji samostatný web – https://www.lesbor.cz. Pokud by někdo chtěl dát zpětnou vazbu, [...]

Neváhali jsme záhadu malinko rozkrýt, co nás nakonec potkalo, a že se v lese opravdu [...]

Statistiky

  • 1
  • 160
  • 135
  • 12 919 052
  • 1 302
  • 648