ParaMag.eu

Tajné dokumenty o UFO. Co skrývá Vatikán a americká vláda?

 Rychlé zprávy

Tajné dokumenty o UFO. Co skrývá Vatikán a americká vláda?

Tajné dokumenty o UFO. Co skrývá Vatikán a americká vláda?
Březen 07
19:26 2019

Neidentifikované létající objekty, zkráceně UFO, jsou stále v médiích dříve zpochybňovány a zesměšňovány, než aby se jim připisovala větší důležitost, a možná i proto většina obyčejných lidí nevěří v existenci UFO a považují to jen za výmysl ufologů a konspirátorů.

Pokud se však podíváme na uniklé emaily z prostředí americké vlády a Vatikánu, zjistíme, že se před lidmi na celém světě něco zatajuje. Vědí vysocí činitelé o UFO více, než jsou ochotni přiznat?

WikiLeaks a UFO
Kontroverzní webová stránka WikiLeaks, která se na celém světě proslavila zveřejňováním velmi citlivých vládních a firemních dokumentů, ještě na konci roku 2016 přišla s odhalením, že americká vláda a jejich další spřátelené státy utajují před světovou veřejností nejen informace o UFO, ale i existenci mimozemského života. Ufologové o různých důkazech a faktech tohoto zaměření říkají již celá desetiletí, a tak uniklé emaily byly jen potvrzením jejich “konspirací”.

Server WikiLeaks poukázal v rámci uniklých emailů prezidentské kandidátky Hillary Clintonové zejména na hlavního stratéga a poradce Johna Podesty, který byl nejen šéfem týmu amerického exprezidenta Billa Clintona, ale pracoval i v Obamově administrativě. John Podesta je však mimo jiné uznávaný ufolog, který má podle několika dokumentů přístup k tajným informacím o UFO.

John Podesta se ještě v únoru 2015 vyjádřil, že “jeho největší chybou v roce 2014 bylo, že nezajistil odhalení o UFO.” John Podesta na otázku, zda existují důkazy mimozemského života, řekl: “Jakmile veřejnost uvidí všechny důkazy, které vláda má, bude na ní to posoudit a jsem přesvědčen o tom, že americký lid pravdu zvládne.”

John Podesta už jako šéf Clintonovy volební kampaně v dubnu 2016 také řekl: “Je čas skoncovat s utajováním o UFO. Americká vláda mohla udělat mnohem lepší práci při odpovědi na zcela legitimní otázky, které lidé mají ohledně neidentifikovaných jevů ve vzduchu.”

V uniklých emailech, které pak v roce 2016 zveřejnil server WikiLeaks byl i ten, kdy známý ufolog Tom DeLonge (také bývalý kytarista a zpěvák) v jednom emailu zasílaném Podestovi psal o troskách UFO v Roswellu, kdy mu napsal: “Rád bych do Washingtonu vzal dva velmi důležité lidí, aby se s vámi setkali. Myslím, že pro vás budou zajímaví, protože oba byli hlavními vedoucími ve věci vztahující se k našemu citlivému tématu.”

Pro mnohé lidi absolutně nepodstatný email, jelikož je vytržen z kontextu. Při bližší analýze však vyplyne, že tím citlivým tématem je právě UFO a věci s tím související.

UFO a Vatikán
Mezi zveřejněnou elektronickou poštu však byly i takové, které naznačovaly, že také Vatikán disponuje tajnými informacemi o UFO. Jeden email ze dne 18. ledna 2015 napsaný bývalým americkým astronautem Edgarem Mitchellem, který byl mimochodem i na povrchu Měsíce, žádal Johna Podestu o schůzku, protože jak řekl “je třeba prodiskutovat informace Vatikánu o mimozemské inteligenci a jistém zdroji energie, který by Američané od mimozemšťanů získali.”

Jak Mitchell dále psal: “Je naléhavé a nutné, abychom dohodli datum a čas schůzky a prodiskutovali zveřejnění informací a energii nulového bodu.” Plánoval Edgar Mitchell jen necelý rok před svou smrtí odhalit nějaké utajované informace? Mitchell plánoval na schůzku podle obsahu emailu vzít i Terri Mansfieldovou, která rovněž odhaluje utajované informace o UFO, když napsal: “Moje katolická kolegyně Terri Mansfieldová tam bude také, aby nás informovala o tom, kolik toho o mimozemské inteligenci ví Vatikán.”

Už dlouho se ví o tom, že ve Vatikánu v 50. letech minulého století během pontifikátu papeže Pia XII. vznikl tajný program s označením Secretum Omega, který měl shromažďovat veškeré informace o UFO a mimozemských bytostech ať už na Zemi nebo ve vesmíru. K těmto informacím se dostal italský novinář Cristoforo Barbato, který v roce 2000 pracoval v Římě, kdy psal o tajemstvích Vatikánu a byl přímo v centru dění.

Tyto informace potvrdil i americký spisovatel Paul Jeffers, který napsal knihu Temné tajemství Vatikánu, když řekl: “Říká se, že Svatý otec se v té době rozhodl vytvořit tajnou informační službu se strukturou podobnou výzvědným službám Spojených států a Británie jen s tím rozdílem, že jejich bádání se týká UFO.” Podle Barbatu tento výzkum ve Vatikánu stále probíhá a program podléhá přísnému utajení.

Vždyť nakonec to nepřímo potvrdil i papež František, když v jednom ze svých projevů řekl, že “katolická církev je otevřená všem, mimozemšťany nevyjímaje.” Znamená to, že Vatikán ví o UFO, mimozemských civilizacích a jejich technologiích mnohem více, než si dokážeme všichni představit? Co před námi ukrývá Vatikán a americká vláda a kdy se to lidstvo dozví?

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Tak zrovna Nimrod byl profláklý hodně, tak zrovna tady bych zveřejnění lokality neřešil.. Spíš se...

Lepší příště nerikat lokality jak to každý dělá.. :( R....

Dobrý den, víme o tom, sledovali jsme to živě. Boural ho dle informací, co se...

Statistiky

  • 1
  • 34
  • 183
  • 12 994 685
  • 1 306
  • 653