ParaMag.eu

Tatínek se oběsil a chodil mě strašit

Tatínek se oběsil a chodil mě strašit

Tatínek se oběsil a chodil mě strašit
Červen 12
13:14 2014

Jitka zažila tragédii – a vzápětí přišla příhoda vzpírající se zdravému rozumu.

Příběh, o který se s vámi podělím, se mi nepíše lehce – je pro mne stále bolestný a při vzpomínce na něj mi běhá mráz po zádech. Začátkem loňského října jsem se po náročné operaci vrátila z nemocnice a zotavovala se.

Asi 10 dní poté mi zavolala nevlastní sestra, že se tatínek ráno oběsil. Byl to pro mne obrovský šok, bolest, nepochopení a neustálý pláč. Fotku tatínka jsem si vystavila na komodu, vedle ní dala svíčku, kterou jsem každé ráno zapálila a tatínkovi na fotce dala pusu.

1403683

Několik dní po tragédii odjel manžel na noční směnu a děti byly u babičky. V bytě jsem zůstala jen já a pejsek Daník, kterému v té době byly 4 měsíce. Seděla jsem v obýváku a Daník najednou začal strašně vrčet směrem do předsíně a byl celý neklidný. Šla jsem se podívat, ale nikde nic.

1403671

Začínala jsem něco tušit, ale nikomu jsem nic neřekla. Asi za 2 dny jsem byla sama doma přes den, vařila jsem v kuchyni a opět Daník – naježil se a vrčel do předsíně.

To už jsem se svěřila manželovi a kamarádce, která mi radila, abych se obrátila na odborníka na duchy a společně to vyřešili. Řekla jsem si, že to už bude v pohodě. Omyl! Za několik dní byl manžel opět na noční a děti spaly v pokoji. Já jsem spala v ložnici, když mě vzbudila rána z kuchyně – Daník ležel u dveří a opět vrčel. Celá rozklepaná jsem se šla podívat – plastová miska, kterou jsem dala na topení, ležela v půli kuchyně. Dan stál v chodbě a vrčel do obýváku.

1396681

Měla jsem vztek, že mě straší ještě víc a abych nás oba uklidnila, rozsvítila jsem tam a nahlas řekla: “Vidíš, nic tady není, tak toho nech!”´Šla jsem si znovu lehnout, ale bylo mi divně. Dan začal opět vrčet a já jsem pocítila neskutečný chlad. Rozbrečela jsem se a prosila, jestli je to tatínek, ať mi tohle nedělá, že se moc bojím.

Vše přestalo a já usnula. Ráno jsem to s pláčem vyprávěla manželovi, který mi navrhl, ať již schovám fotku do alba a svíčku nezapaluji. Udělala jsem to a od té doby je vše v pořádku. Často přemýšlím, jestli tatínek teprve hledal svůj klid nebo mi chtěl něco naznačit, ale vím jistě, že takový zážitek plný strachu už nechci prožít, nikdy!

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hlavní menu

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

Opraveno, děkuji za upozornění :) [...]

Tekoucí říčkou ne tečící. [...]

Proč se ptáte na Pražské metro, když to víte, tedy aspoň se tak tváříte http://paramag.eu/nejcenzurovanejsi-tema-ceskeho-internetu-tajne-tunely-pod-prahou/ [...]

Jestli "to" tam ještě poletuje, tak určitě "to" už někdo od nás pozemšťanů (astronautů) měl [...]

Každý zážitek při klinické smrti je jiný někdo vidí Ježíše někdo vidí Alláha někdo nevidí [...]

to je wendigodruh č 2 ten slabš proto že to je jelen kozel a muž [...]

FaceBook

TOPlist

Statistiky

  • 0
  • 59
  • 226
  • 12 762 552
  • 1 334
  • 644