Paranormal

Tatínek se oběsil a chodil mě strašit

Tatínek se oběsil a chodil mě strašit

Tatínek se oběsil a chodil mě strašit
Červen 12
13:14 2014

Jitka zažila tragédii – a vzápětí přišla příhoda vzpírající se zdravému rozumu.

Příběh, o který se s vámi podělím, se mi nepíše lehce – je pro mne stále bolestný a při vzpomínce na něj mi běhá mráz po zádech. Začátkem loňského října jsem se po náročné operaci vrátila z nemocnice a zotavovala se.

Asi 10 dní poté mi zavolala nevlastní sestra, že se tatínek ráno oběsil. Byl to pro mne obrovský šok, bolest, nepochopení a neustálý pláč. Fotku tatínka jsem si vystavila na komodu, vedle ní dala svíčku, kterou jsem každé ráno zapálila a tatínkovi na fotce dala pusu.

1403683

Několik dní po tragédii odjel manžel na noční směnu a děti byly u babičky. V bytě jsem zůstala jen já a pejsek Daník, kterému v té době byly 4 měsíce. Seděla jsem v obýváku a Daník najednou začal strašně vrčet směrem do předsíně a byl celý neklidný. Šla jsem se podívat, ale nikde nic.

1403671

Začínala jsem něco tušit, ale nikomu jsem nic neřekla. Asi za 2 dny jsem byla sama doma přes den, vařila jsem v kuchyni a opět Daník – naježil se a vrčel do předsíně.

To už jsem se svěřila manželovi a kamarádce, která mi radila, abych se obrátila na odborníka na duchy a společně to vyřešili. Řekla jsem si, že to už bude v pohodě. Omyl! Za několik dní byl manžel opět na noční a děti spaly v pokoji. Já jsem spala v ložnici, když mě vzbudila rána z kuchyně – Daník ležel u dveří a opět vrčel. Celá rozklepaná jsem se šla podívat – plastová miska, kterou jsem dala na topení, ležela v půli kuchyně. Dan stál v chodbě a vrčel do obýváku.

1396681

Měla jsem vztek, že mě straší ještě víc a abych nás oba uklidnila, rozsvítila jsem tam a nahlas řekla: “Vidíš, nic tady není, tak toho nech!”´Šla jsem si znovu lehnout, ale bylo mi divně. Dan začal opět vrčet a já jsem pocítila neskutečný chlad. Rozbrečela jsem se a prosila, jestli je to tatínek, ať mi tohle nedělá, že se moc bojím.

Vše přestalo a já usnula. Ráno jsem to s pláčem vyprávěla manželovi, který mi navrhl, ať již schovám fotku do alba a svíčku nezapaluji. Udělala jsem to a od té doby je vše v pořádku. Často přemýšlím, jestli tatínek teprve hledal svůj klid nebo mi chtěl něco naznačit, ale vím jistě, že takový zážitek plný strachu už nechci prožít, nikdy!

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kategorie zpráv

FaceBook

TOPlist

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

vlkodlaci niesu takí akí si myslíte sú uplyne iní a to že sa tak [...]

Nalezené gramatické chyby byly opraveny, ale ve slovech, které zmiňujete, chybu nevidím :) [...]

Dobrý den, mohu se zeptat na vaše zdroje ze kterých jste čerpal? [...]

Já jen jako dítě asi 9 let viděla jsem v noci projít kolem postele,kde jsem [...]

Mb

Sice nikdo neni dokonaly,ale napr. poly a vlady snad nikdy nebudou s i, ale s [...]

Nat

Cameronovo sadistických praktikách... To jako vážně? [...]

Statistiky

  • 0
  • 24
  • 172
  • 12 584 382
  • 1 329
  • 635
Vážený uživateli Adblocku, prosím deaktivuj si rozšíření na našem webu. Výtěžek z reklamy nám slouží pro chod našeho hostingu. Děkujeme