ParaMag.eu

TO, CO NAŠLI V TOMTO STARÉM HOTELU, TI NAŽENE HUSÍ KŮŽI. ŽIL V NĚM PRVNÍ ZNÁMÝ AMERICKÝ SÉRIOVÝ VRAH!

TO, CO NAŠLI V TOMTO STARÉM HOTELU, TI NAŽENE HUSÍ KŮŽI. ŽIL V NĚM PRVNÍ ZNÁMÝ AMERICKÝ SÉRIOVÝ VRAH!

TO, CO NAŠLI V TOMTO STARÉM HOTELU, TI NAŽENE HUSÍ KŮŽI. ŽIL V NĚM PRVNÍ ZNÁMÝ AMERICKÝ SÉRIOVÝ VRAH!
Leden 07
17:03 2017

Na sériových vrazích je někdy nejstrašidelnější to, že to často vypadá tak, že žijí zcela normální život a že jsou to na první pohled zcela normální lidé. Jak by se mohla relativně obyčejná a nezajímavá osoba stát jednou z nejstrašnější postav v historii? Může se to stát někomu, koho znáš? Doktor Henry Howard Holmes si získala slávu a to jako první známý americký sériový vrah …

h-_h-_holmes1Homles se narodil jako Herman Webster Mudgett. Byl to velmi motivovaný student, který se stal chirurgem. Medicínu se mu podle pomluv podařilo vystudovat i díky tomu, že se věnoval školním aktivitám i mimo vyučování. Říká se, že trávil celé noci v márnici a v pitevně, kde zkoumal mrtvoly.

 

V roce 1885 se Mudgett přestěhoval z New Hampshire do Chicaga a v jeho životě nastalo několik změn. Přejmenoval se na Holmese, oženil se a následně opustil tři ženy, aniž by se obtěžoval s nimi rozvést. V Chicagu vedl lékárnu, která byla přes silnici od jeho domu. Ten se stal později známý jako “Zámek vražd.”

h-_h-_holmes_castle-640x445

Jelikož byl “zámek”, ve kterém Holmes žil, dost velký na to, aby se stal hotelem, začal lékař pokoje v něm pronajímat. Mnoho z jeho hotelových hostů byly ženy, které se staly jeho milenkami, zaměstnankyněmi nebo případně oběťmi.

1626096

Holmes si v hotelu vybudoval tajné místnosti, které později sloužily k mučení jeho obětí. Součástí hotelu bylo i krematorium. S vybudováním tajných místností a krematoria mu pomáhal Benjamin Pitezel. Ten za svou spolupráci s vrahem zaplatil životem. A nejen tím svým, ale i životem svých tří dětí.

Holmes se však do střetu se zákonem nedostal pro své vraždy, ale pro podvody s koňmi. Předtím, než ho pustili na kauci se ve vězeňské cele svému spoluvězni přiznal k vraždám. Jeho nevysvětlitelné přiznání bylo jeho pádem. Spoluvězeň upozornil policii, která Holmese v Bostonu zatkla.

dance_with_a_skeleton

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Policisté získali povolení k prohlídce jeho “zámku”, ve kterém objevili hotové bludiště mučících místností. Nalezli také lidské kosti, šperky, vlasy a oblečení obětí. Policie našla nesporné důkazy o devíti vraždách, ale rozhodně to nebylo konečné číslo. V souvislosti s Holmesem se hovoří o čísle 27 až 100. Holmes se však ke svým činům policii nikdy nepřiznal.

hhholmes-640x294

Zabíjel všechny bez rozdílu. Mezi jeho oběťmi byli muži, ženy i děti. Později prohlásil, že jako student porazil strach ze smrti a našel v ní zálibu. V roce 1896 byl Holmes oběšen a jediné, čeho se obával, bylo to, že hrobníci vykopou jeho tělo a udělají s ním to, co on dělal svým obětem. Proto požádal, aby byl jeho hrob zalitý betonem

Holmesův “zámek” hrůzy v roce 1895 vypálili žháři. Ze zapálení budovy však nebyl nikdy nikdo obviněn. Říká se, že to udělali místní obyvatelé, aby zabránily tomu, aby se místo stalo turistickou atrakcí.

Související články

0 komentářů

Žádný komentář!

Zatím zde není žádný komentář. Chcete být první?

Napište komentář

Napsat komentář

Váš email nebude veřejně zobrazen.
Povinná pole jsou označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hlavní menu

Ankety

Líbí se vám nasazený vzhled magazínu?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Poslední komentáře

Opraveno, děkuji za upozornění :) [...]

Tekoucí říčkou ne tečící. [...]

Proč se ptáte na Pražské metro, když to víte, tedy aspoň se tak tváříte http://paramag.eu/nejcenzurovanejsi-tema-ceskeho-internetu-tajne-tunely-pod-prahou/ [...]

Jestli "to" tam ještě poletuje, tak určitě "to" už někdo od nás pozemšťanů (astronautů) měl [...]

Každý zážitek při klinické smrti je jiný někdo vidí Ježíše někdo vidí Alláha někdo nevidí [...]

to je wendigodruh č 2 ten slabš proto že to je jelen kozel a muž [...]

FaceBook

TOPlist

Statistiky

  • 0
  • 74
  • 211
  • 12 713 298
  • 1 334
  • 644