ParaMag

Utajená historie – válka s mimozemšťany!

 Rychlé zprávy

Utajená historie – válka s mimozemšťany!

Duben 26
17:54 2014

Pro někoho možná přitažené za vlasy, ale množství důkazů mluví o tom, že v roce 1970 se skutečně odehrál dramatický válečný konflikt s neznámých létajícími objekty. To alespoň tvrdí americký novinář Dix Lester, který se osobně setkal s očitými svědky této podivné události.

Začátek podivného konfliktu
24. dubna 1970 se nad jižní Sibiří záhadně ztratil sovětský nadzvukový bombardér, který letěl z Moskvy do Vladivostoku. Bombardér úplně zmizel z obrazovek radarů, během rádiového rozhovoru posádky s pozemní kontrolou. Okamžitě se spustila masivní záchranná akce, kdy více než dvě stě letadel a vrtulníků prohledávalo oblast předpokládané havárie bombardéru. Na palubě muselo být nepochybně něco důležité, ale přes velké záchranné operaci se bombardér už nikomu nepodařilo najít.

Piloti pátracích letadel však během akce v rádiových rozhovorech neustále opakovali, že “nahoře nejsou sami”. Na obloze se údajně nacházelo nejméně dvacet neznámých létajících objektů, které nereagovaly na žádné výzvy. Pozemní raketové stanice proto dostaly příkaz k jejich sestřelení. Navzdory stovce odpálených raket země – vzduch, ani jedna netrefila tyto létající objekty.

válka s mimozemšťany2Mohutný úder na základnu UFO
Sovětským specialistům se samozřejmě taková prohra a navíc nad sovětským územím vůbec nelíbila. Vojenští experti podle letových drah neznámých létajících objektů proto zjišťovali, odkud asi mohli přilétat. Zjistili, že to bylo někde na hranici Mongolska, tehdejšího Sovětského svazu a Číny.

Moskevští zpravodajové západních médií 26.dubna 1970 zpozorovali, že v sovětské armádě byla vyhlášena nejvyšší pohotovost. Množství vojenské techniky – tanky, rakety, stovky bombardérů a různý válečný materiál se začal přesouvat k mongolským hranicím. Celá akce však byla oficiálně vysvětlována jako válečné cvičení. Vojenská mašinérie se však rozběhla i na čínské a mongolské straně. Veškerá vojenská technika směřovala k jednomu místu – k podivné základně neznámých létajících objektů.

V noci na 28. dubna 1970 pak vojenská technika SSSR, Číny a Mongolska napadla neznámou základnu. Cílovou oblast severovýchodně od Ulanbátaru několik hodin nepřetržitě bombardovaly stovky letadel, tanků a raket. Obyvatelé Ulánbátaru, které byly od této operace vzdáleni asi 1000 kilometrů, viděli na obzoru neuvěřitelně silnou záři a bylo slyšet ohromné ​​dunění. Jaké zbraně tehdy armády použily zůstalo tajemstvím, někteří svědci však tvrdili, že na obloze viděli mračno v podobě hřibu. Mohli tehdy Sověti použít i atomovou bombu?

válka s mimozemšťany3Vysoký stupeň utajení
O celé operaci se v té době psalo a mluvilo jen velmi málo. Tiskové agentury vydaly jen krátké zprávy a do zahraničí byly vypuštěny dezinformace. Hongkongské agentury například uvedly, že v oblasti došlo k válečnému konfliktu SSSR a Číny, kdy ruské bombardéry napadly tajnou čínskou základnu. Pravda však vyšla najevo díky americkému novináři Dixovi Lesterovi, který se ve své zprávě o této záhadné události odvolal na výpovědi čínských uprchlíků, kteří přišli do Hongkongu a také mluvil i se skupinou studentů z bývalé NDR, kteří koncem dubna 1970 cestovali po Mongolsku. Manfred Goel – mluvčí vysokoškoláků tvrdil, že sovětská armáda při svém útoku severovýchodně od Ulanbátaru zničila utajenou základnu neznámých létajících objektů, která sestávala z množství kilometrů podzemních tunelů a podivných pyramidálních staveb.

Masivní bombardování tuto základnu úplně vyhladila a pak prý ustal i výskyt pozorování UFO nad Sovětským svazem a Čínou. Před touto událostí totiž obyvatelé Mongolska, Číny a Sovětského svazu téměř každý den na obloze pozorovali zvláštní diskovité létající objekty , o kterých oficiální místa říkali, že se jedná o meteorologické balóny nebo atmosférické jevy. Ještě i dnes se stále o celé vojenské operaci mlčí a nikdo se k ní nechce vyjádřit. Co se skutečně stalo na hranicích Mongolska, Číny a SSSR zůstává zahaleno rouškou tajemství. Mohly skutečně tyto armády bombardovat mimozemskou základnu jak tvrdí americký novinář Dix Lester?

Autor článku

k0m1s

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Related Articles

0 komentářů

Žádný komentář!

Není tu žádný komentář, chcete být první?

Napsat komentář

Napsat komentář

Partner webu

lit

Hlavní menu

Ankety

Co říkáte na reformu copyrightu s články 11 a 13?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Poslední komentáře

Námelovou hypotézu zpracovala paní M. K. Matossian a její první publikace na toto téma je...

H. P. Lowecraft byl velice vzdělaný a sečtělý člověk a mohl některé věci ve své...

Mě to připomíná spíš rotující nůž z mlýnku na maso....

Statistiky

  • 0
  • 4
  • 193
  • 13 049 940
  • 1 314
  • 658